top of page

HOLLANDIA 4 ALL מעכשיו כל אחד יכול

הולנדיה משיקה סדרה חדשה של 4 מערכות שינה מתכווננות. הן משלבות מיטות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת, ומזרני טמפור המצויידים בטכנולוגיה NASA בלעדית. המחירים ההוגנים, מנגישים את מיטות המותג האיכותי לקהל הרחב.

אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה

הסדרה החדשה המעוצבת בקווים נקיים ואופנתיים, פונה לקהל של צעירים שלא מוכנים להתפשר על איכות השינה שלהם והיא מוצעת במחירים חסרים תקדים להולנדיה הנעים בין 16,900-19,990 ₪.

"תערוכת ריהוטים" מתקיימת בחול המועד סוכות בין התאריכים 24.9-1.10.2018 במרכז הירידים בתל-אביב, והיא פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.

בתערוכת ריהוטים, אמר אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה, המשמש כנציג הרשמי של ארגון השינה העולמי בישראל:

"אני חי ונושם שינה 24 שעות ביממה.

לקוחות שאלו שאלה שנגעה ללבי: מדוע בשל המחיר הגבוה, לא מגיע לילדינו לישון על מיטות הולנדיה? שאלה זו אתגרה אותנו לפנות למעצבים צעירים, ובתהליך של מחקר ופיתוח, השקנו את הסדרה החדשה של מערכות השינה -"הולנדיה לכולם" - HOLLANDIA 4 ALL. אלה מיטות חדשניות, פרקטיות, בעלות מנגנונים מתכווננים, מזרני טמפור, בדים רחיצים, ראש מיטה... במחירים נגישים לכולם ועם אחריות של 12 שנים. העיצוב, הנראות והנוחות הם שם המשחק. הרובוט יכול להיכנס ולשאוב אבק מתחתיהן. התברכנו בכך שהולנדיה נוגעת בחלום של כל יצרן - להיענות לצורכי לקוחותיו."

הולנדיה, חברה המתמחה בהנדסת שינה משיקה בימים אלו במסגרת מהלך שנועד לקדם שינה איכותית בישראל, את HOLLANDIA 4 ALL, סדרה חדשה של 4 מערכות שינה מתכווננות המשלבות מיטות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת ומזרני טמפור המצויידים בטכנולוגיית NASA בלעדית לחברה.

הסדרה החדשה המעוצבת בקווים נקיים, אופנתיים ועכשוויים מאפשרת לקהל של צעירים שלא מוכנים להתפשר על איכות השינה שלהם להצטייד במיטות הולנדיה היוקרתיות וזאת במחירים חסרי תקדים הנעים בין 16,990-19,990 ₪ .

לאיכות השינה השפעה מכריעה על הבריאות, איכות החיים וניהול אורח חיים תקין. אבי ברססט פועל בשנים האחרונות לקידום שינה איכותית וליצירת מודעות סביב חשיבות השינה לאורח חיים בריא.

לדברי אבי ברססט:

"לקוחות וותיקים שלנו, הישנים על מיטות הולנדיה ויודעים להעריך את ההבדלים באיכות השינה, מבקשים מאיתנו לא פעם לאפשר לילדיהם לרכוש מיטת הולנדיה בעודם צעירים, ולהתרגל לשינה איכותית משנה חיים מוקדם ככל האפשר. לאחר בקשות חוזרות ונשנות נעננו לאתגר ובימים אלו אנו משיקים את קונספט HOLLANDIA 4 ALL, שיאפשר לזוגות צעירים לרכוש מיטה זוגית ראשונה, האיכותית ביותר שאפשר, כמו כל מיטות הולנדיה וזאת במחירים חסרי תקדים. המהלך מאפשר למעשה לצעירים להיכנס לעולם היוקרה בתחום המיטות במחירי סף אטרקטיביים, מ- 16,990 ועד 19,990 ₪ במקום 50,000 ₪ ומעלה - ועדיין ליהנות מכל היתרונות שיש להולנדיה להציע. אנו מאמינים שצעירים אלו יגדלו איתנו ובהמשך ירכשו מיטות זהות לאלו של הוריהם מתוך הכרת ערך השינה האיכותית המוצעת על ידי מיטות הולנדיה".

"כרית חיבוקי"

נועדה להגן על הצוואר, ובנוסף... חיבוק הכרית הוא מקור נחמה ופינוק

בסדרה כאמור 4 מערכות שינה מתכווננות משולבות במזרני טמפור איכותיים. לכל מיטה מאפיינים משלה כך שתתאים לטעמו האישי של כל לקוח. מערכות השינה מעוצבות בקווים נקיים, עכשוויים ואופנתיים על ידי צוות המעצבים של הולנדיה - אלעד נעים ויוליה לבוב - עיצבו את המיטות מתוך הבנה והזדהות עם קהל היעד הצעיר, בהיותם הם עצמם צעירים בשנות ה-20 המאוחרות שלהם.

אפשרויות העיצוב וההתאמה הן אינסופיות מתוך מגוון רחב של בדים מרקמים וצבעים המיטה נמכרת עם אחריות ל- 12 שנים.

מזרן ה-TEMPUR שמשולב במערכות השינה החדשות מבוסס על טכנולוגיה שפותחה על ידי NASA במטרה להקל על אסטרונאוטים בזמן שיגור. מזרני TEMPUR מעניקים תמיכה לכל הגוף תוך פיזור הלחץ בצורה מושלמת, ולכן שינה על מזרנים אלה היא מנוחה מקסימלית לשרירי הגוף וחוויה מפנקת במיוחד.

בפיתוח ועיצוב הסדרה הושקעו כמיליון ₪, ואת השקתה ילווה קמפיין פרסומי בעיתונות הכתובה, טלוויזיה ודיגיטל בעלות של 1.5 מ' ש"ח.

עיצוב המיטות על ידי המעצבת יוליה לבוב והמעצב אלעד נעים.

ועכשיו גם לבני הנוער...

לסדרת HOLLANDIA 4 ALL מתווספת המיטה הראשונה לבני נוער שמציעה מזרן TEMPUR איכותי. חברת טמפור העולמית נענתה לאתגר שהציבה לה חברת הולנדיה מישראל ובפעם הראשונה הסכימה לייצר מזרן במידה של 120 ס"מ רוחב המותאם למיטת בני נוער. מערכת השינה החדשנית הזו כוללת בנוסף מערכת שמע מתקדמת, שקעי USB להטענה ותאורת LED בתחתית המיטה, כי גם בני הנוער זכאים לשינה איכותית.

מערכת שמע מתקדמת ממוקמת בגב המיטה ולמערכת השינה יש מערכת כיוונון ארגונומי עם 2 מנועים רבי עוצמה, אותה ניתן להפעיל באזור הרגליים, הכתפיים והראש בלחיצת או להעביר למצב רטט שיאפשר ליהנות ממסאג' נעים ומרגיע.

המיטה מצויידת בבד ריפוד הניתן להסרה ולכביסה ובמערכת גלגלים המאפשרת הזזה קלה שלה.

מידות: 120X200 ס"מ, מחיר מחיר: 5,990 ₪

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר: https://hollandia.co.il, או בטלפון: 077-9964717

צילומים: סימה להט, תמר מצפי

כתבות נוספות
bottom of page