top of page

שמרת הזורע משיקה אולם תצוגה חדש

שמרת הזורע מתמחה בפיתוח, עיצוב וייצור מערכות ריהוט חדשניות למוסדות ועסקים כגון בתי מלון, בתי אבות, משרדים, מוסדות, אוניברסיטאות, בתי חולים ועוד.

החברה פותחת אולם תצוגה חדש במתחם ONE DESIGN בראשל"צ.

אולם זה, המשתרע על פני 400 מ"ר, מצטרף לאולם תצוגה נוסף של החברה הממוקם בירושלים, והוא נועד לשמש את לקוחות החברה במרכז הארץ.

לאחרונה סיימה שמרת הזורע פרויקטים את מלאכת ריהוט בי"ח אסותא החדש באשדוד. הפרוייקט שהובל על יד משרד 'אבי שטרנפלד אדריכלים', כלל עיצוב וריהוט מאות מטרים של חללים בקומות השונות של בית החולים ובהם מרכז למחלקה דחופה ילדים, חדרי ניתוח ילדים, בניין אשפוז ילדים, חדרי לימוד ואזורי המתנה. בכולם הושם דגש על הענקת חוויית המתנה ושהות שונה שתפיג את חרדותיהם וחרדות הוריהם.

במסגרת זו פותחו ועוצבו במיוחד פריטי ריהוט ועיצוב שנועדו להעניק לחללים שונים בבית החולים מענה לצרכים פונקציונאליים, ולהעניק לחולים ומלוויהם חוויית שהות והמתנה שונה מהמקובל עד כה, בסוג זה של מוסדות ציבוריים.

העבודה כללה שילוב אלמנטים של ריהוט נוחים, פונקצינאליים עשויים מחומרים איכותיים שעומדים בסטנדרטים מחמירים של משרד הבריאות, שעברו תהליך של אקרדיטציה ושעומדים בתנאים של סטריליזציה; רחיצים, אנטי בקטריאליים ובלתי נדליקים.

נחום ויסמן – אב המשפחה והמייסד "אנו מייבאים רהיטים מ-13 מדינות, וכמובן גם מתוצרת "כחול-לבן"

תומר ויסמן – סמנכ"ל החברה

לדברי תומר:

"החברה פועלת באווירה משפחתית, למרות שמעסיקה 150 עובדים מיומנים בתפקידים שונים.

כאנשי יייצור – אנו מממשים כל חלום ורעיון, והופכים אותו למציאות.

אנו נותנים "תמורה מלאה לאגרה" באיכות, בנוחות, בשירות, ובמוצר שנותן פתרונות מיטביים".

באירוע השקת אולם התצוגה החדש, הירצה האדריכל גיא וליקסון – וי סטודיו אדריכלים על "אימוג'י באדריכלות" ואמר:

אימוג'י הוא תמונה קטנה או סמל שנועדו לבטא רעיון או רגש באמצעי התקשורת האלקטרוניים. האימוג'י תפש תאוצה בשנים האחרונות. מקורו ביפן, ובשנים האחרונות הפך לשפה בינלאומית שיש בה גם קונוטטיבי – קונוטציה (כמו לב), וגם אסוציאטיבי – נתון לפרשנות (כמו תרנגולת)".

האדריכל גיא וליקסון

לדברי האדריכל אבי שטרנפלד: "הבחירה בשמרת הזורע פרוייקטים כשותפה טבעית לפרוייקט זה נבעה מההיכרות המוקדמת שלי עם האיכות הבלתי מתפשרת של מוצריה, יכולת ההתאמה המדוייקת לתכנון ולצרכים, העמידה בלוח הזמנים הדוחק והודות לידע המקצועי רב השנים של חברה זו".

דברים שאולי לא ידעתם על "שמרת הזורע פרוייקטים", ולא היה לכם את מי לשאול...

ל'שמרת הזורע פרוייקטים', הגוף המקצועי והייעודי לתחום הפרויקטים והריהוט המוסדי מקבוצת ויסמן אחזקות, יש ניסיון מצטבר של עשרות שנים בתחום העיצוב והריהוט לשוק העיסקי והמוסדי. לחברה שורשים עמוקים בעיצוב וריהוט מוסדות אייקוניים במורשת ההיסטורית-תרבותית בישראל, עוד בטרם הקמת המדינה. שורשים אלה נטועים בשנות ה-30 של המאה הקודמת עם הקמתה של חברת ויסמן - חברת עיצוב וריהוט ירושלמית משפחתית. החברה הוקמה על-ידי ליאו ויהודית ויסמן, זוג עולים ציוניים חלוצים מגרמניה לפני 85 שנה. הנגריה המודרנית הראשונה בישראל שהוקמה על ידם, והיא עיצבה במהלך השנים רהיטים מובחרים למוסדות ממשלתיים, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך, בתי מלון, בתי הארחה, דיור מוגן, משרדים, מסעדות, פניומיות, הוסטלים, ובתי שרד בארץ ובעולם.

אריה ויסמן, איריס מושלי, ונחום ויסמן בהשקת אולם התצוגה החדש של שמרת הזורע

לחברת שמרת הזורע פרויקטים ניסיון רב המעניק ללקוחותיה פתרונות איכותיים ומגוונים במגוון קטגוריות, תוך הפעלת גורמי ייצור מקצועיים בארץ וייבוא מוצרים מהחברות הטובות בעולם.

בין לקוחות החברה: האוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת תל אביב, אינטל, רשת משען, חברת חשמל, מלון ממילא, מלון אמריקן קולוני, מלון רמדה, מלון שפיים, בית אבות מעונות הורים, נופי ירושלים, מרכזי יום לקשיש, עיריית תל אביב, עיריית הוד השרון, מכבי שירותי בריאות ועוד.

כל פרויקט בשמרת הזורע פרויקטים זוכה למלוא תשומת הלב המקצועית: התאמת ריהוט פרטנית עם מתכנני הפרויקט, התחשבות בקהל המשתמשים ובתנאי החלל הארכיטקטוני, כל זאת תוך גמישות במערך הייצור, התאמה לתקציב והקפדה על איכות. לחברה צוות מקצועי בעל ניסיון עשיר בביצוע עבודות מורכבות. הצוות עומד לרשות היזמים, הקניינים והמתכננים.

'שמרת הזורע פרוייקטים' היא חלק מקבוצת 'ויסמן אחזקות' המנוהלת על ידי האחים נחום ואריה ויסמן, בני הדור השני למשפחת המייסדים.

בקבוצה החברות הבאות:

  • ויסמן תצוגת רהיטים ירושים, חנות הבית של החברה, היא חנות הרהיטים הוותיקה בירושלים

  • שמרת הזורע שנרכשה לפני כ- 17 שנה רכשה ויסמן מהקיבוצים שמרת והזורע.

היום מונה רשת 'שמרת הזורע' 10 חנויות גדולות ומעוצבות בפריסה ארצית המציעה ריהוט לבית עכשווי-מודרני, רמת עיצוב גבוהה, חומרי גלם איכותיים ומוצרים פונקציונאליים ובהם: מערכות ישיבה, פינות אוכל, מערכות קיר ושולחנות סלון, כורסאות מעוצבות, חדרי שינה הכוללים ארונות ומזרנים ייחודיים, וריהוט כללי.

  • רהיטי עין חרוד – מותג חדרי הילדים הוותיק מאז 1921 והנוער שנרכש לפני כ- 3 שנים רכשה מקיבוץ עין חרוד והיא כיום מפעילה החברה רשת של 30 חנויות בזכיינות.

  • משכל – חברת רהיטי הילדים והתינוקות הוותיקה הקיימת מעל 40 שנה בשוק הישראלי שנרכשה על ידי הקבוצה לפני כשנה.

  • חברת ויסמן יבוא ושיווק – ייבואן המספק ריהוט בסיטונאות ללמעלה מ- 100 חנויות ברחבי הארץ במגוון מוצרים רחב. מ- 16מדינות מרחבי העולם.

  • חברת WE - חברה בינלאומית, המשווקת ריהוט בפריסה עולמית. לחברה משרדים ברחבי אירופה ובמזרח הרחוק, שתפקידם לאתר הן ספקים והן רשתות גדולות במדינות באזור.

  • בימים אלו מוקם מרכז תעשייתי חדש של 'ויסמן אחזקות' בפארק בר-לב שבצפון, שישתרע על פני 7.000 מ"ר בנוי בשטח של 12 דונם 2018. במרכז תעשייתי זה תתקיים פעילות ההרכבה והיצירה של רהיטי החברות השונות ב'ויסמן אחזקות'. המרכז הלוגיסטי של 'ויסמן אחזקות' מוקם בהשקעה של כ- 25 מליון ₪ והוא צפוי להעסיק 60 עבדים מקצועיים מהאזור.

  • וכמובן חברת שמרת הזורע פרויקטים - מתמחה בריהוט למוסדות ועסקים לרבות: בתי מלון, בתי אבות, משרדים, מוסדות, אוניברסיטאות, בתי חולים, דירות שרד בארץ ובחו”ל ועוד.

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page