top of page

מון פלאטין פרופסיונאל

משיק את הדור הבא בצבעי השיער

  • צבע שיער אנטי ברייק - הייר קולור

  • ללא PPD ללא SLS

חברת Mon Platin Professional עוסקת בפיתוח ופתרונות למגוון סוגי שיער בארץ ובעולם. לאחר כעשרים ואחת חודשי מחקר היא משיקה את הפיתוח האחרון אנטי ברייק הייר קולור – צבע חדשני ומתקדם המהווה פריצת דרך עולמית בתחום חיזוק השיער הודות למערכת ניאוזומית מתקדמת המחזקת את הקשרים הדיסולפדים הקיימים בסיב השיער בתהליך הצבע.

המערכת המהפכנית מעבה ומחזקת את סיב השיער ובמקביל מעדנת את מרקם השיער ללא כול הפרעה לתהליך צביעת השיער כך שלבסוף הצבע- מושלם והמרקם - חזק עדין ומלא ברק !

באירוע השקת מותג השיער "מון פלטין פרופשיונל", אמר ירמיהו מזרחי, אחד הבעלים: "אנחנו שלושה אחים. שם טוב, נאוה וארז ז"ל. החברה הוקמה בשנת 1994 "לכבודם" של 2 מוצרים בלבד: שמפו ומרכך. כנגד כל העיצות והסיכויים, היקמנו מפעל יצרני וחדרנו לשוק המקצועי, אשר נשלט אז על ידי חברות-על עולמיות. צעד זה נחשב יומרני, ואפילו חצוף. התפתחנו שלב אחר שלב בגיוון המוצרים ובאיכותם, כאשר אנו מקפידים להביא חידושים ולהקדים את השוק בצעד אחד. בשנת 2,000 יצא קונטיינר ראשון לניו-יורק. מאז, אנו מייצאים ל-52 מדינות בעולם, עם מרכזים לוגיסטיים בסלובקיה ובלוס-אנג'לס.

צביעה והבהרת שיער הם תהליכים כימיים פוגעניים. מטרתנו היתה לא רק למנוע נזק לשיער, אלא גם לטפח אותו. הוספנו לצבעים תוסף – רכיב כימי שנקרא "UNTI BREAK" אשר חודר לשיערה ומחזק אותה מבפנים. הוא מונע את שבירתה או קריעתה, "ועל הדרך" גם מטפח אותה. הצבע ואבקת ההבהרה מוכנים ביחד עם הרכיב שמונע שבירה".

עודד נעים – מנהל ההדרכה - מרצה ומקיים הדרכות למעצבי שיער בארץ וברחבי העולם. אנשי המשלחות מחו"ל יוצאות מהדרכותיו מקצועיים וציוניים. מקבלים ידע עדכני ומסיירים ברחבי הארץ. כל המוצרים מסומנים בגאווה "תוצרת ישראל".

היתרונות הייחודים של צבעי אנטי ברייק

  • עתיר פיגמנט - זמני דהיית הצבע מתארכים משמעותית (כמעט כפול זמן עם צבע בעל גוון נפלא)

  • אנטי ברייק כבר בפנים – השיער חזק ובריא יותר, הגנה מלאה לאורך הצביעה

  • ללא PPD – משאיר את השיער רך ונעים למגע ומלא ברק

  • פרומולציה מדויקת – מבטיחה כיסוי לבן של 100% גם בשיער לבן קשה ועבה

  • בעל ניחוח טבעי – משרה אווירה וריח נעים במהלך השימוש

מערכת הצבע החדשנית מכילה את הטריו קומפלקס הייחודי

הטריו קומפלקס הינו מרכב של 3 טכנולוגית חדשניות ופרצות דרך אשר נרקמו במיטב המעבדות המתקדמות בעולם הודות לטריו קומפלקס האנטי ברייק הייר קולר יכול להתרחב לגוונים וצבעים אשר תרם נראו תוך הקפדה על ברק עמוק ושמירה מקסימלית על סיב השיער בתהליך הצביעה.

אנטי ברייק סייף גארד

מערכת ההגנה המשוכללת של האנטי ברייק סייף גארד מכילה שילוב של חומצות אמינו בעלות השפעה אנטי בקטריאלית וחומצות אמינו בעלות אפקט אנטי אייגינג'.

פיטו- סרמידים - מולקולת שומן צמחי אשר מגבירה את פעילות ההתבצרות והחיזוק של השיער ומשפרת באופן ניקר את מבנה השיער ומראהו.

איזופלבון סויה – חומצת אמינו טבעית המשלבת אסטרוגנים צמחיים ומעודדת תחלופת תאים והתחדשות הקרטין הטבעית בסיב השיער.

אצטיל ציסטאין – מתפקד כאמצעי הגנה על סיב השיער מפני נזקי אקלים ונזקי מזג האוויר ומשפר את חיזוק שורשי השיער בתהליך הצביעה.

...ארז בן-הרוש - מתענג על התוצאה

המרכיב השני מתוך מערכת הטריו

קרם המוליך בצבע הינו תחליב מדויק המאפשר פיזור אחיד של יותר מיקרו פיגמנט בכול נקודה בסיב השיער ובמקביל בנוי בצורה מולקולרית יעילה החודרת לסיב השיער במהירות ובעדינות הודות לטכנולוגיה המדויקת תוצאות הצבע העזות נשמרות לאורך זמן ומנפיקות אפקט מבריק במיוחד.

המרכיב השלישי

המרכיב החושב ביותר - בחירת פיגמנט הננו הטהור. לתוך מערכת הצבע נכנס הפיגמנט לאחר בדיקה מקיפה של התנהגות הפיגמנט בתוך הקרם המוליך הצליחו במעבדות החברה לרכז כ פי 4 יותר פיגמנט בכול צבע זאת לאחר שבחרו בפיגמנט הטהור ביותר והמוקטן ביותר. שיטת סידור הפיגמנטים בדיוק מולקולרי עם הקרם המוליך יוצרת תוצאה תלת ממדית המבטיחה כיסוי שיער שיבה מקסימלית ( בדרגה של 100% ) יציבות הגוון לאורך זמן ותוצאה אופטימלית למראה שיער טבעי יותר ומלא ברק.

הסינרגיה בין שלושת האלמנטים החדשניים הללו מאפשרות שיער חזק יותר בריא יותר מוגן יותר וזוהר הרבה יותר - לצבע זה קוראים אנטי ברייק הייר קולר.

טכנולוגית העתיד "אנטי ברייק סייף גארד" כבר בפנים !

צוות לעניין של "מון פלטין פרופשיונל" - כמו משפחה...

מימין: עודד, יוסי, ירמיהו, יפית, ארז, מאיר

מאיר זנזורי – מדריך כימיה של צבעי השיער, מנצח על קולקציה רחבה של 61 גווני צבע ומתוכם 9 צבעי יסוד המאפשרת להעניק כל צבע אפשרי.

9 בסיסים ו- 52 גוונים בעלי ברק בוהק ייחודי המעושרים בטכנולוגית הטריו קומפלקס ומחדשים את הגוון הצבע הטבעי הקר של השיער התוצאה צבע עשיר ומלא ברק עם אפקט הזוהר התלת ממדי.

צבעי הבסיס:

טון טבעי ומדיוק אשר מדמה את כלל צבעי השיער המצווים בעולם תוך הקפדה על צבע אמצע ( לא קר ולא חם )

קבוצות הגוונים :

אפור, מוזהב, בז, חום שוקולד, סגלגל, נחושת, מהגוני, אדום וטרנד קולשיין

מחירי הצבע נעים בין 120- 350 ₪ ( תלוי באורך השיער)

צביעת השיער במספרות מורשות Mon Platin Professional ברחבי הארץ.

מותג השיער Mon Platin Professional

משיק 3 קיטים חדשים

לשיער יבש ופגום, מוחלק, ובלונדיני

  • מסיכת קאוויר שמפו קאוויר

  • מולטי אקשן תחליב הגנה לשיער מפני חום (מחליק, פאן)

  • תיק רחצה מפנק במקום 399 שקל ב- 269 שקל

מותג השיער Mon Platin Professional משיק 3 קיטים חדשים לשיער יבש ופגום, מוחלק, ובלונדיני. מסכת קאוויר שמפו קאוויר, מולטי אקשן תחליב הגנה לשיער מפני חום (מחליק, פאן) ותיק רחצה מפנק במקום 399 שקל ב- 269 שקל.

שמפו קאוויר: נוסחה מדויקת המעניקה נפח ויכולת שליטה בשיער. משאירה את השיער בריא מלא נפח ועתיר לחות. מעושר בתמציות קוויאר שחור, ויטמין B3 וחומצות אמינו מתקדמות המסייעים בשמירת הברק והגוון של צבע השיער. בעל חומציות מאוזנת. מכיל חלבוני נבט חיטה המזינים את השיער, ופרוטאין משי שעבר הידרוליזה מותרים אותו רך נעים למגע ובעל נפח מגודר.

מסכת קאוויר: מסיכת לחות טיפולית אינטנסיבית במיוחד המזינה את השיער במרכיבים חיוניים ומסייעת בשימור חוזקו של השיער. לא מכילה מלחים ואיננה נוגדת את טיפולים כימיים כגון החלקה. מסייעת באיזון רמת ה-ph בשיער ומעניקה לשיער ברק לחות גמישות וחיוניות. פורמולה המונעת חשמל סטטי בשיער ומבוססת על מגוון מרכיבים חדשניים המועשרים בתמציות קוויאר שחור ובשמן זית. מזון מלכות ותמציות צמחים למניעת חימצון (תמצית אובליפיחה רימונים ותה ירוק).

מולטי אקשן - תחליב אולטימטיבי לשמירה על גמישותו וחיוניותו של סיב השיער: מגוון טיפולים חיוניים בפעולה אחת המשלבים 4 מימדים, טיפול, הגנה, תחושה, מראה. מראה: מעניק ברק מרהיב ושליטה. עיצוב מושלם לזמן ממושך. מעניק מבנה ואחיזה לשיער. טיפול: מתקן ומשקם שיער יבש ופגום. מתיר קשרים. משקם קצוות מפוצלים. הגנה: מגן על צבע השיער ובעל מסנני קרינה UVA ,UVB. הגנה מפני חום: טיפול מגן לפני ואחרי טיפולי החלקה לסוגיהם (יפנית /ברזילאית /אמריקאית /צרפתית). תחושה: מעניק לשיער רכות ומגע משי. מקל על הסירוק ועל השימוש במחליק ופאן. בעל ניחוח משכר המתפקד גם כבושם לשיער.

להשיג במספרות מורשות Mon Platin Professional ברחבי הארץ

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page