top of page

חברת "ש.ד.י אהרוני ובניו" מעצבת ומייצרת לנו ארונות אמבט בהתאמה אישית

החברה משיקה סדרת ארונות לאמבטיה - עשויים חומרים ירוקים וממוחזרים, עמידים בפני מים, ועם אחריות לכל החיים.

חברת ש.ד.י אהרוני ובניו מתמחה בעיצוב ובייצור כחול-לבן של ארונות אמבטיה בהתאמה אישית. חדר הרחצה משמש כיום חלק חשוב ואינטגרלי מהחלל הביתי. הוא מעניק חוויה אסתטית עם אמירה עיצובית ואישית.

בחברות המייצרות/משווקת ארונות אמבטיה, מסבירים שאין אחריות על ארונות עץ שהתנפחו בשל רטיבות (ספיחה של מים), גם אם הארון הותקן ע"י מתקין מוסמך מטעם החברה. אנשי המו"פ (מחקר ופיתוח) בחברת ש.ד.י אהרוני ובניו, חקרו במשך כארבע שנים, "התעללו בחומר" במצבי קיצון קשים, והצליחו לפצח את הנוסחה לבעיה הנפוצה בחדרי הרחצה.

התוצאה: סדרת ארונות אמבטיה מעוצבים באיכות גבוהה ביותר, המיוצרים מחומר פולימרי (H.C.P.) ידידותי לסביבה, אשר עבר שינויים המותאמים לחדרים רטובים. ייחודם של חומרים אלה מתבטא בכך שהם מיוצרים בתהליכי ייצור מוקפדים המותאמים לסביבה לחה, בדיוק כמו במטבחים וחדרי רחצה.

כל המגירות בארונות האמבטיה צויידו במסילות הכוללות סגירה שקטה ושליפה כפולה.

ההתאמה האישית באה לידי ביטוי בבחירה אישית של הפורמיקה, הצבע ודוגמאות החריטה.

חברת פרופילון משווקת את ארונות המטבח של אהרוני בארץ.

מיקי שפי – מנכ"ל א.ב פרופילון שיווק בע"מ

ומשהו "בקטנה" על שוק ארונות האמבטיה בישראל...

היקף שוק ארונות האמבטיה בישראל, עומד על כ- 200,000 ארונות אמבטיה שנמכרים מידי שנה בישראל. שווי כספי של שוק ארונות האמבטיה מוערך בכ- חצי מיליארד ₪ בשנה. לקוחות ארונות האמבטיה מתחלקים בין לקוחות בשלב שיפוץ בית ובין רוכשי דירה חדשה.

70% מארונות האמבטיה הינם בייצור מקומי על ידי נגריות ומפעלים מקומיים לעומת כ- 30% מארונות האמבטיה מיובאים.

לדברי יהודה אהרוני מנכ"ל קבוצת ש.ד.י אהרוני ובניו: "השוק הישראלי חווה קפיצה משמעותית בתחום עולם הרחצה בשנה האחרונה. בישראל יש ביקוש לחומרים באיכות גבוהה, שיתכתבו עם הטרנדים העולמיים וייצרו פריט עיצובי ברמת גימור גבוהה ובעלת ערך אסתטי. ייחודיות הקולקציה באה לידי ביטוי בחומר הגלם ובאחריות לכל החיים. זה מעניק ביטחון ללקוח."

יהודה אהרוני מנכ"ל קבוצת ש.ד.י אהרוני ובניו

סדרת ארונות האמבטיה החדשה, מגיעה עם אופציה לשילוב כיורים מונחים/עליונים בהתאם לבחירת הלקוח. החומרים והחיפויים מהם עשויים הארונות, הם מהמרכיבים האיכותיים ביותר. הארונות מגיעים במגוון עשיר של צבעים ודוגמאות, עם אחסון פנימי בעיצוב פונקציונאלי, המאפשר נוחות ופרקטיות.

יתרונות סדרת ארונות אמבטיה H.C.P:

  • מוצר ירוק ידידותי לסביבה מיוצר מחומרים ממוחזרים ואינו פוגע בסביבה.

  • המוצר ניתן לצביעה בכל הגוונים הקיימים

  • על המוצר ניתן להדביק את כל סוגי הפורמייקה הקיימת בשוק

  • ניתן לחריטה ידנית כמו כן במכונתCNC

  • בעל משקל קל וניתן לייצור בכל מידה

מימין: מיקי שפי, משמאל: יהודה אהרוני

דברים שאולי לא ידעתם על קבוצת ש.ד.י אהרוני ובניו בע"מ...

החברה הוקמה בשנת 2006 ועוסקת בתכנון וייצור ארונות אמבטיה למגזר הציבורי והפרטי.

היא מייצרת ומשווקת ארונות ליותר מ-1000 חנויות ורשתות ברחבי הארץ, חברות בנייה מהמובילות בשוק, אדריכלים ומעצבים. בנוסף, מספקת החברה מענה גם לארונות בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח.

תהליך התכנון של ארונות האמבטיה, מתבצעים ע"י הדמיה ממוחשבת מהשלבים הטכניים ועד לעיצוב הסופי ומבוצעים ע"י אנשי פיתוח ומעצבים מיומנים, אשר שמים דגש מיוחד על איכות המוצר. לחברה מערכת בקרת איכות קפדנית ובלתי מתפשרת, המאפשרת שיפור מתמיד בתהליכי ייצור וברמת גימור המוצרים, האיכויות של החברה מוכרות היטב באלפי בתים בישראל.

חברת ש.ד.י אהרוני היא אחת החברות הראשונות בתחום ארונות האמבטיה. היא קיבלה את הזכות לשימוש "תו מיוצר בישראל" ומצטרפת לרשימת חברות המייצרות ומוכרות מוצרים כחול-לבן.

טווח המחירים לארונות H.C.P - נע החל מ- 2,500 ₪ ועד 7,000 ₪ תלוי בדגם ובגודל.

ניתן לייצר גם לפי מידה.

להשיג בחברת ש.ד.י אהרוני ובניו להזמנות בטלפון רב קווי: 1-700-709-880

צילומים: סימה להט, רועי טוכבנד

כתבות נוספות
bottom of page