top of page

קרביץ נוגעת בעולמות היצירה והפנאי של הילדים והמשפחה


קרביץ מרחיבה את פעילותה בתחום משחקי הילדים והמתנות. היא תחל לשווק בסניפיה מגוון של משחקי קופסא ופאזלים, ערכות הובי ויצירה, וספרי ילדים ופעוטות של המותגים המובילים – למען חווייה משפחתית משותפת, איכותית ומהנה.

קרביץ, הרשת המובילה בישראל לציוד משרדי, אלקטרוניקה וסלולר, מרחיבה את פעילותה בתחום משחקי הילדים והמתנות.

במסגרת זו, מציגה קרביץ במסגרת חודש המשפחה, את מגוון אפשרויות היצירה, ההפעלה והפנאי של מיטב המותגים והחברות המובילות בתחומי מוצרי הפופ והמתנות, משחקי הקופסא, פאזלים, ההובי והיצירה, ספרי הילדים ועוד מבחר הפעלות משותפות ומשפחתיות להורים וילדים.

קרביץ תציע בסניפיה מוצרים שונים בנושא הובי ויצירה של סופרקיט, מוצרי וחומרי יצירה איכותיים ומקצועיים כדוגמת: חרוזים, צבעים, מדבקות, פייטים, מקלות עץ, חוטי שזירה, דפי יצירה צבעוניים, קיטים ליצירה ומגוון רחב של חומרי יצירה אחרים.

עוד בתחום היצירה תציע קרביץ מגוון רחב של דבקים איכותיים המותאמים לילדים וביניהם גם וואשי טייפ ממותג SCOTCH האיכותי. מחיר: החל מ- 6.90 שקלים.

כמו כן, תציע קרביץ מוצרי מתנה ויצירה ממותגים מובילים בינלאומיים כדוגמת דיסני, הלו קיטי, סמי הכבאי ועוד מבית פלפוט שיווק ובהם: אלבומי עיצוב אופנה, מדבקות, צבעי בד וכן ערכות יצירה בבצק. מחיר: החל מ- 5 שקלים.

בנוסף, ניתן למצוא בקרביץ קטגוריות נוספות ופריטים המותאמים לעולם הילדים ובהם ספרי ילדים ופעוטות בהוצאת "דני ספרים" , אחת מהוצאות הספרים הגדולות ביותר בתחום ספרי הילדים, ובהם ספרי ילדים חדשים. לדוגמא: "סיפורי צעצועים - פינוקיו מתעורר לחיים", "עבריאינגליש - לימוד אנגלית לילדים", "הוקוס פוקוס ספר הקסמים שלי", "אני והסיר שלי", "ספר היצירה לצייר לצבוע ולאפר" ועוד. מחיר: החל מ- 24.90 שקלים.

ניתן למצוא גם מארזים ואוסף של מוצרי קסמים יחודיים ומנצחים מבית "עיר הקסמים" של הקוסם ארז משה וכן חוברות מדבקות בתחומים שונים והאהובים על הילדים ופעילות יצירתית מהוצאת "תמנון" כגון מנדלות לצביעה ומשחקי קופסא שונים חברתיים ומשפחתיים.

במסגרת התמחותה של קרביץ בעולם הציוד המשרדי, היא מציעה היום גם את מוצרי המותג הספרדי מילאן עם מוצרי כתיבה איכותיים: עטים, עפרונות צבעוניים, טושים, מחדדים, מחקים ועוד. מחיר: החל מ 7 שקלים.

קרן חוגי קורן מנהלת השיווק של קרביץ מציינת: "ההרחבה של מגוון המוצרים הנמכרים בסניפי קרביץ בתחומי משחקי הקופסה, הספרים והיצירה - תואמת את אסטרטגיית החברה: להמשיך ולהציע ללקוחות - הורים וילדים ומשפחות - מגוון רחב של מוצרים. המוצרים נותנים מענה גם לתחומי הפנאי, היצירה, והזמן המשפחתי - ברמות מחיר שונות. להשקת המהלך קדם מחקר שהעלה את הצורך של קהלי היעד בזמן איכות וחוויה משפחתית משותפת".

קרן חוגי קורן - מנהלת השיווק של קרביץ

ומשהו "בקטנה" על חברת קרביץ...

קרביץ היא הרשת המובילה והוותיקה בישראל עם וותק, ניסיון ומומחיות של 90 שנה בתחום מכשירי כתיבה, ציוד משרדי, חומרי יצירה ופנאי, דיגיטל, סלולר ומחשוב ואביזרים משלימים. קרביץ מציעה היום ב- 80 סניפיה ברחבי הארץ חווית קנייה ובחירה מתוך מגוון רחב ביותר ברמות איכות ומחיר שונות, המציעות את הקנייה המשתלמת ביותר.

עמית שבתאי – מנהלת תחום עולם הציוד המשרדי

הרשת נותנת מענה לצרכי הלקוחות, ומציעה מגוון רחב של פתרונות. היא שמה דגש על בטיחות (תקינה מורחבת) ואיכות (מוצרים ארגונומיים שמאפשרים אחיזה נוחה, טושים בגוונים חזקים שאינם מתייבשים, עם פתחי איוורור למכסים כדי למנוע חנק אם חלילה הילד בלע אותם).

זהו הסוד לשנות פעילותה הרבות והמוצלחות של קרביץ.

חיים גולדשטיין – מנהל סחר

אלי זוהר ניב – יועצת משפחתית ומנחת קבוצות הורים, הרצתה על חשיבות המשחק ואמרה:

"משחק אצל ילדים הוא חופשה מן המציאות" – (אריקסון)

ילדים גדלים ב"קופסא" (בבית) ובתוך "הקופסא" – מול מסכים של מחשב, טבלט, אייפד, טלפון חכם... הם בוראים עולמות וירטואליים-בדיוניים לצד עולמות ראליים. קשה לנתק אותם מהמסך. זו תקופת אבולוציה מואצת; תקופה של "אין זמן", תחרות, לחץ, השגיות...

משחק, מאפשר לגעת בו, בחומרים, יוצר אינטראקציה בין אנשים, יוצר חברויות, וכך מאזנים את העולם הוירטואלי עם הראלי. משחק מקנה גם הנאה, גם למידה, וגם מלכד את המשפחה.

 • בעולם עתיר מסכים בו אנו מגדלים את ילדינו, חשוב יותר מתמיד לשחק במשחקים אקטיביים ו"אמיתיים", המשלבים מגע עם חומרים, שימוש בדמיון חופשי וביטוי רגשות ומחשבות.

 • במציאות כמו שלנו, כשהורים עסוקים וטרודים, מחוייבים ללוח זמנים צפוף ומטלות אינטנסיביות יותר מאי פעם, המשחק מזמן לנו 'איים' מבורכים של ביחד איכותי, מהנה ומקרב.

 • לעולם אין גיל בוגר מידי למשחק! חשוב רק להתאים את המשחק לגילו של הילד ולתחומי העניין שלו.

 • כשאתם משחקים עם הילדים שלכם - היו נוכחים, ולא רק בגופכם. חלצו נעליים, לבשו בגדים נוחים, סגרו ניידים, פנו את הראש... הכל יחכה לכם! מבטיחה.

 • בחרו משחקים וספרים שאתם אוהבים. כך תוכלו ליהנות בקלות רבה יותר מהבילוי המשותף.

 • שימו לב למיומנויות החשובות שילדכם רוכש תוך כדי המשחק בכל התחומים האפשריים: השכלי, הפיזי, הרגשי והחברתי. המשחק הוא ההכנה המושלמת לבית הספר ולחיים בכלל!

 • הלמידה הטובה ביותר היא דרך ההתנסות! הוסיפו יצירתיות, דמיון, עבודה קבוצתית, והרי לכם המתכון המושלם לרכישת ידע!

 • לא אוהבים לשחק? התחברו להנאה של הילד שלכם, ופשוט תיהנו דרכו. זה עובד מצויין.

 • מוזמנים להיכנס למכונת הזמן. זוכרים במה אהבתם לשחק כשהייתם ילדים? הכירו את המשחקים האלה לילדים שלכם. משחקי כדור, חבל, גומי, קלאס, 5 אבנים... "רטרו" זה כאן!

 • סיפור לפני שינה הוא עדיין הבחירה המושלמת שעובדת מצוין גם היום! הסיפור מעודד שימוש בדמיון, מייצר אינטימיות וקרבה בין ההורה לילד, מזמן נושאי שיחה חשובים, מרגיע! עכשיו אפשר לסגור את היום בנחת.

 • "זו ילדותי השנייה"... כל היום אתם כל כך רציניים, כל כך מחוייבים, כל כך בוגרים... ומתי תנוחו? תנו לעצמכם הזדמנות להוציא לאור את הילד שבכם, להשתטות, לצחוק, להשתולל... פשוט שחקו!

וזכרו: אנחנו לא מפסיקים לשחק כי אנחנו מתבגרים. אנחנו מתבגרים כי אנחנו מפסיקים לשחק!"

ואמנם, קרביץ נותנת את הכלים האיכותיים והחווייתיים, לכל משחק יצירה ולבילוי שעות הפנאי במשפחה.

קרביץ – זו ילדותי הראשונה, השנייה וגם השלישית...

צילומים: סימה להט

כתבות נוספות
bottom of page