top of page

URBANICA FOR HER

אורבניקה – בשבילה. אורבניקה גם בשבילי

קבוצת HOODIES - הבעלים של רשת המשקפיים המצליחה “CAROLINA LEMKE BERLIN” ממשיכה את מהפכת המחירים בעולם האופנה, ומשיקה את רשת URBANICA.

רשת אורבניקה מובילה מהפכה צרכנית בעולם האופנה. סניפים רחבי ידיים שמיועדים לקשת רחבה של קהלי יעד, מחירים אטרקטיביים, וחוויית קנייה חדשנית.

הסניף הראשון נפתח במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון ומשתרע על פני 2,500 מ"ר.

אורן בר-גיל סמנכ"ל שיווק ומבעלי קבוצת HOODIES אמר באירוע ההשקה: "אנו מובילים מהלך אסטרטגי ונכנסים לקטגוריית אופנת ה- low cost (מוכרים הרבה, מרוויחים מעט), מתוך מטרה לשנות את פני הצרכנות בישראל, לתת לצרכן הישראלי חווית קנייה מדהימה, אופנה איכותית וטרנדית במחירים אטרקטיביים."

אורן בר גיל, שותף וסמנכ"ל השיווק של קבוצת אורבניקה

טווח מחירים לעונת הקיץ: 1.90 ₪ - 119.90 ₪

רשת האופנה URBANICA, פותחת את סניפה הראשון בחודש מאי 2015 בישראל, במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון . בסניף הושקעו כ-12,000,000 ₪ לשם יצירת חווית קנייה מושלמת עבור הלקוחות, הן מבחינת מרחב ונוחות השיטוט בסניף, והן מבחינת החוויה הרגשית.

רשת URBANICA מציעה קולקציית פריטי אופנה, אקססוריז וקוסמטיקה לנשים, גברים וילדים המתחדשת בתדירות גבוהה ובמחירים פנטסטיים. הרשת מציעה למעלה מ-2,000 דגמים שצפויים להיכנס לחנויות הרשת בכל עונה.

קשת המוצרים ברשת כוללת קולקציית בגדי ערב, קז'ואל, ספורט, הלבשה תחתונה, מחלקת נערות, ילדים, נעליים, תכשיטים, תיקים ועוד.

עד סוף שנת 2015 הרשת תפתח סניף נוסף בביג פאשן אשדוד, ובשנת 2016 ייפתחו 5 סניפים נוספים בפריסה ארצית.

על הרשת

פתיחת הרשת בישראל מהווה מענה לצורך שהיה חסר עד כה - רשת אופנה לכלל האוכלוסייה, במיקום מרכזי, במחירים אטרקטיביים, תוך חוויית קנייה מדהימה.

ערכי המותג

 • Prime location - הסניף הראשון של רשת URBANICA ייפתח במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון. הסניף יתפרס על פני שתי קומות בשטח של 2,500 מ"ר !. הרשת תמצא בתוך הקניונים המובילים במטרה לאפשר נגישות מלאה ונוחה ללקוחות. מיקום הסניפים בתוך הקניונים, נבחרו בקפידה במטרה להוות עוגן מובהק, תוך שיתוף פעולה מלא מצד הקניונים המובילים בישראל. בקניון עזריאלי ת"א, בו לא נמצא שטח מושלם, הוקצה שטח ייעודי חדש שהוקם במיוחד עבור המותג.

 • Low cost – הרשת גאה להציג אופנה הזולה ב 30% מרשתות האופנה הנמצאות בקניונים. המחירים הנקובים על הפריטים ברשת הינם ללא התניות כגון, מבצעי "קנה קבל", השתייכות למועדון לקוחות וכד'. המחירים האטרקטיביים של הרשת מתאפשרים בזכות תוכנית עסקית ואסטרטגיה שיווקית המושתת על יישום מתודולוגיה של מותגים דומים באירופה.

 • חווית הקנייה - בסניף הושקעו כ-12,000,000 ₪ לשם יצירת חווית קנייה מושלמת עבור הלקוחות הן מבחינת מרחב ונוחות השיטוט בסניף והן מבחינת החוויה הרגשית.

 • חוויה קנייה נוחה: הסניף מתפרס על שטח של 2,500 מ"ר ומתוכנן באופן מוקפד המאפשר מעברים רחבים המוגדרים באמצעות תאורה. כל מחלקה מעוצבת באופן ייחודי כך שקל לנווט בין אזור האקססוריז , הקוסמטיקה העדינה, הלבשה תחתונה וכו'. בסניף ישנם 17 תאי מדידה רחבים על מנת למנוע עומס ולאפשר לכל לקוח את הפרטיות הדרושה.

 • החוויה הרגשית: מעבר לנוחות, הסניף עוצב באופן שיאפשר ללקוח לחוות תחושת ריגוש, הנאה, כיף, " wow " .הסניף עוצב על פי הטרנדים האחרונים בעולם האדריכלות הקמעונאית, כולל שימוש במסכי לד עצומים, בגודל 30 מ"ר לצד מסכי לד נוספים הפזורים ברחבי הסניף אשר מקרינים קטעי וידאו ארט שבוימו במיוחד עבור הרשת. כל אלו נועדו כדי לייצר ללקוח תחושת בילוי אורבני, עכשווי ומהנה.

 • Fashion: אל השותפים המקומיים, בעלי קבוצת "HOODIES" ופרזנטורית הקבוצה, בר רפאלי, הצטרפה החברה הקנדית YM Group. Group YM, הינה הבית לעיצובים ולייצור של כל הדגמים. הבחירה של הדגמים המגיעים לארץ נעשית באמצעות קנייני הרשת. הקולקציה רחבה ומגוונת מאוד על מנת לתת מענה לקשת רחבה של קבלי יעד.

המטרה של הרשת להיות בית לרוב הקהלים, הן מבחינת העיצוב, הן מבחינת החוויה והן מבחינת המחיר. הדגמים מתחדשים באופן שבועי על פי הטרנדים העולמיים תוך התאמה לקהל הישראלי.

העונה ניתן ליהנות מקולקציית גי'נסים רחבה, קולקציית street wear, ספורט, הלבשה תחתונה ובגדי ערב בעיקר במחלקת נשים וילדים.

טווחי המחירים ברשת URBANICA

 • בגדים- 14.90-119.90 ₪

 • נעליים - 19.90-49.90 ₪

 • תכשיטים – 1.90-49.90 ₪

 • תיקים ואקססוריז - 1.90-99.90 ₪

המחירים מתייחסים לקולקציית קיץ בלבד

טווחי המידות

 • נשים xs-xl

 • גברים s- xxl

 • ילדים 2-16

 • תינוקות 2-24 חודשים

קמפיין השקת הרשת

הרשת URBANICA תשיק את פתיחתה בקמפיין רחב הכולל סרט טלוויזיה בכיכובה של השותפה, דוגמנית-העל בר רפאלי. בקמפיין רואים את רפאלי כאשר היא נחלצת מידי שוביה במטרה לחשוף סוד גדול שישנה את עולם האופנה בארץ.

בנוסף לקמפיין הטלוויזיוני, יצטרף קמפיין דיגיטלי בכל המדיות המרכזיות. כמו וכן יעלה שילוט חוצות רחב אשר יפיץ את ידיעת הפתיחה של הרשת.

זה יקרה ב- 27.05.15 בסניף הראשון במתחם G , סינמה סיטי ראשון לציון בהשתתפותה של דוגמנית העל, בר רפאלי.

סכום ההשקעה בקמפיין 4,000,000 ₪.

מימין: ניצן ישראלי – מנכ"ל הוביס ואורבניקה, במרכז: גיא פאוזנר – מנהל בכיר באורבניקה,

משמאל: מריאנו קרפ – מנכ"ל TOP TEN ואחד מבעלי קבוצת אורבניקה

צילום: סימה להט, שוקה כהן

כתבות נוספות
bottom of page