top of page

משפחת יפרח מפריחה את השממה

מתחם כנסים, ארועים ומופעים "דוריה", מוקם בדרום בצמוד לחמי-יואב, בהשקעה של 50 מיליון ₪ - הפתיחה במאי 2015

מתחם דוריה 8.jpg

מפת האירועים והכנסים צפויה להשתנות במאי 2015 ולהוביל אותנו דרומה, בעקבות פתיחתו של מתחם הארועים הדינמי "דוריה". זהו מתחם כנסים, ארועים והופעות בחמי יואב, משתרע על 62 דונם, ובהשקעה של 50 מיליון ₪.

הקמת מתחם האירועים החדש "דוריה" הוא חלק מפרויקט תיירותי רחב היקף בחמי יואב שכולל גם הקמה של מלון בוטיק שיכלול 72 סוויטות עם בריכה פרטית, מסעדת שף ערמונים, חדר כושר, מגרשי טניס , כדורסל ובריכת שחיה.

אחים למשפחת יפרח צילום גל פלוטיניקוב .jpg

יהודה, רונן ומיכה - בעלי קבוצת "שבט אחים" הקימו לפני כ-3 שנים את מתחם האירועים נסיה בצומת ראם. בעקבות הצלחתם בתחום האירועים והתיירות, לצד 20 שנות וותק בתחום האירוח וההסעדה, החליטו להקים מתחם אירועים חדש בשם "דוריה", תחת קונספט חדשני בעולם האירועים שכמותו טרם נראה בישראל: 22 דונם של סביבת אירועים דינמית.

בימים אלו מוקם הפרוייקט הבנוי משלושה מתחמי ענק המתאימים לאירועים פרטיים ועסקיים כאחד:

  • גן אירועים מרהיב ביופיו, על טהרת הצמחייה והטבע. משתרע על פני 3 דונם של טבע מרהיב וקסום. יכלול אירועים של עד 1000 איש בישיבה, או 1400 איש באירוע קוקטייל .

  • אולם אירועים מפואר ומעוטר באלמנטים עיצוביים מרהיבים וחדשניים הבנוי כהיכל. מאופיין באדריכלות מודרנית ומתוחכמת. יארח אירועים של 1200 איש בישיבה, ו-1600 איש בקוקטייל.

  • אמפי למופעים ואירועים בסגנון ישיבה אחר , סגנון לאס וגאס, המכניס לכל אירוח נשמה בימתית ייחודית. יתקיימו בו הופעות לצד מנות שף שיוגשו תחת כיפת השמים לעד 1200 איש בישיבה, ועד 3000 איש בעמידה.

על העיצוב הופקד אדריכל הקבוצה, איציק לוי. לוי עיצב כל מתחם באופן עצמאי עם מעברים נפרדים וזורמים, כך שכל אירוע יוכל להתנהל בצורה ייחודית ודינמית. לדוגמא, אירועי חברה יוכלו להתחיל בפעילות ספא באקויה לצד טבילה במעיינות הבריאות של חמי יואב, ולהמשיך לאירוע שיא עם מופע בדוריה. מארגני האירועים והכנסים יוכלו להפיק לראשונה בישראל אירוע משולב הבנוי ממספר מתחמים שונים, הקשורים זה בזה וכוללים קבלת פנים בגן האירועים, ארוחת ערב בהיכל, ולקינוח - מופע תחת כיפת השמים באמפי החדש.

מתחם דוריה 4.jpg

מתחם דוריה הוא חלק מקבוצת "שבט אחים" הנמצאת בשליטת משפחת יפרח בשיתוף משקיעים, ועוסקת בעולם הלייף סטייל . כיום היא אחת הקבוצות המובילות בענף, ובין מתחמי הקבוצה נמנים: נסיה – מתחם חלומות , אירועים וכנסים בצומת ראם, ערמונים מסעדת שף בסגולה, צמח, ובקרוב חמי יואב , אקויה קלאב ספא חדשני בחמי יואב, ומתחם החיים הטובים המוביל בישראל, חמי יואב.

יהודה יפרח מבעלי קבוצת שבט אחים אמר: " גם בתקופה זו אנחנו ממשיכים את החזון שלנו שהתחיל כמסורת משפחתית, והפך היום לפילוסופיה העסקית שלנו המתבססת על חדשנות בתחום הלייף סטייל. מתחם דוריה החדש מציג קטגוריה וקונספט חדשני: 22 דונם של סביבת אירועים דינמית בדרום, מתוך אמונה שלמה בפוטנציאל העסקי הטמון פה באזור. בהזדמנות זו אנחנו קוראים גם ליזמים ולאנשי עסקים נוספים להשקיע דווקא עכשיו בדרום, כחלק מתפיסה רחבה לטובת חוסנה הכלכלי של מדינת ישראל".

DSCN2461.JPG

ואמנם...דוריה הוא מתחם ארועים יוקרתי המביא את התפישה החדשנית של בני משפחת יפרח: אהבת הטבע בשילוב טכנולוגיה מתקדמת. את הטבע מייצגים המים, האבן, הזכוכית, הברזל והצמחיה. את הטכנולוגיה מייצגים מחשבים השולטים בתאורה, בסאונד, בהשקייה...או בקיצור - בכל מה שזז...

אין ספק שזהו "מתחם החיים הטובים" שעונה לצרכים עסקיים ופרטיים כאחד, כי "במקום שבו שוכנת שמחה ויצירה, צומחים דברים נפלאים"...


כתבות נוספות
bottom of page