top of page

מיה משיקה סדרת פירות מיובשים וטבעיים

'מיה תעשיות מזון' מובילה את שוק הפירות היבשים בישראל. לקראת ט"ו בשבט היא משיקה קטגוריה חדשה ובריאה בשוק הפירות היבשים: 'הסדרה הטבעית' - סדרת פירות מיובשים ללא תוספת סוכר וללא צבעי מאכל.

זוהי הסדרה הגדולה והמגוונת ביותר של פירות יבשים ללא סוכר וצבעי מאכל, שעד כה ניתן היה להשיג בתפזורת, ומעתה היא מופיעה על מדפי רשתות השיווק הגדולות.

אלה מארזי פירות מיובשים בגדלים שונים, אשר מותאמים לצרכן הישראלי. כל מוצרי הסדרה הם ללא גלוטן – נארזים בסביבה חופשית מגלוטן.

סדרת פירות יבשים ללא תוספת סוכר וללא תוספת של צבעי מאכל, כוללת בשלב זה ארבעה מוצרים חדשים:

* אננס מיובש

* מנגו מיובש

* קוקוס מיובש

* חמוציות ברכז תפוחים

בניגוד למוצרים הקיימים בשוק ומגיעים בתפזורת, ללא "אבא ואמא" מוצרי מיה תעשיות מזון מגיעים באריזה סגורה השומרת על טריות ומונעת כניסת מזיקים ולא פחות חשוב, כוללת כתובת של היצרן - יש למי לפנות במידת הצורך. בנוסף, 'מיה תעשיות מזון', מרחיבה את שקיות האריזה של הסדרה ומציעה לצרכנים מגוון גדלים לקנייה: אריזות של פירות מיוחדים ב- 200 גר', אריזות של פירות ב-350 גר', אריזות ללא סוכר ב-150 גר'.

מארזי הפירות היבשים החדשים, מסייעים לשמירה על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת. מטרת מיה תעשיות מזון באמצעות הסדרה היא להנגיש לציבור הרחב ברשתות השיווק, חומרי גלם שעד עתה היה ניתן להשיג אך ורק בתפזורת במקומות ספורים. לאחרונה, השלימה "מיה" את תהליך המיתוג לסדרה ואת פריסתה במדפי רשתות השיווק השונות וכעת מחזיקה החברה בסדרה הגדולה והמגוונת ביותר של פירות יבשים בישראל, סה"כ 29 מוצרים.

לדברי טל שגיא סמנכ"ל מכירות מיה תעשיות מזון:

"מיה תעשיות מזון שמה לה כיעד מרכזי להנגיש לציבור מוצרים איכותיים במחיר שווה לכל נפש לשמירה על אורח חיים בריא ותזונה מאוזנת. כך עשינו מהפך בקטגוריית הקטניות עם 'סדרת הבריאות' שלנו וכך אנו עושים כעת עם הסדרה "הטבעית" של הפירות היבשים. אנו מביאים בשורה אמיתית לצרכן. היום הוא יכול למצוא על המדף פירות יבשים ללא סוכר וצבעי מאכל, ארוזים, עם כתובת לפניות במידת הצורך ואין לו צורך ללכת ולחפש אותם בתפזורות ללא יצרן ידוע בשווקים."

ט"ו בשבט, ידוע כחגם של הפירות היבשים ובתקופה זו, חל גידול של 300% במכירת בשוק הפירות היבשים והפיצוחים מכל הסוגים, וכן גדל מאד מגוון הפירות היבשים המוצעים למכירה. יחד עם זאת, בשנים האחרונות, בעיקר בשל עליית המודעות לאורח חיים בריא, גדל שוק הפירות היבשים והוא מגלגל על פי הערכות מעל 2 מיליארד שקל בשנה ובתקופת החג, היקף המכירות גדל פי שלושה. 'מיה תעשיות מזון' היא בין המשווקות המובילות של פירות יבשים בישראל.

הפירות היבשים מסדרת 'פירות יבשים ללא תוספת סוכר' עשירים בסיבים תזונתיים, כאשר שילובם עם מתיקות הפרי, גורם לתחושת שובע לאורך זמן רב . על כן, הפירות היבשים מהסדרה הטבעית של 'מיה תעשיות מזון' מומלצים לאכילה כתחליף לממתק או כתחליף לסוכר במאכלים. פירות יבשים, דלים בנתרן ועשירים מאוד באשלגן ובכך מסייעים במניעת יתר לחץ דם. הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, אשר מסייעים להקניית תחושת שובע. מלבד כמאכל בפני עצמו, ניתן להוסיף את הפירות היבשים לפשטידות, סלטים, בישולי עוף ואורז וכדומה.

דברים שאולי לא ידעתם על מיה תעשיות מזון, ולא היה לכם את מי לשאול:

חברת 'מיה תעשיות מזון' , מחברות המזון הישראליות הצומחות ביותר, מייצרת, אורזת ומשווקת מגוון רחב של למעלה מ-400 מוצרים (כ-850 פריטים), בשלל קטגוריות: פירות יבשים, מוצרי עזר לאפייה, קטניות, אורז ודגנים, תבלינים, פיצוחים, חטיפים, סוכריות וממתקים ועוד.

מיה מהווה נתח גדול מאוד בתחום האפייה ובחלק מתתי הקטגוריות מובילה את השוק. החברה מהווה אחת משלושת השחקניות המובילות בתחום התבלינים הקמעונאי ובתחום מוצרי האפייה מובילה את השוק. החברה מגלגלת מחזור של כ-130 מיליון ₪ בשנה והינה אחת הספקיות הבולטות למותגים הפרטיים בניהם שופרסל ורמי לוי. מיה יוזמת מבצעים עמוקים ומנגישה את המוצרים ללקוחותיה בתקופות החגים.

הייחוד של מוצרי 'מיה תעשיות מזון' הוא במגוון המוצרים המיוצרים ונארזים תחת קורת גג אחת, תחת אותה הנהלה, בקרת איכות ופיתוח וע"י כך מתאפשרת ראייה רחבה יותר, החושבת על הצרכן הסופי. המותג מציע מוצרים באיכות מעולה, ללא פשרות על איכות חומרי הגלם ובמחירים שווים לכל נפש. 'מיה תעשיות מזון' מאפשרת לכל צרכן – שומרי משקל, נמנעים מגלוטן, טבעונים, סוכרתיים וכו' ליהנות משלל מוצרים המסייעים לשמירה על אורח חיים בריא.

מוצרי 'מיה תעשיות מזון' הם בעלי רמת הכשרות הגבוהה ביותר - כשרות בדץ העדה החרדית ירושלים.

פירות יבשים ללא תוספת סוכר וצבעי מאכל - 'מיה תעשיות מזון' באריזות של 150 גרם.

מחיר 15.90 ₪ - 18.90 ₪ לאריזה של 150 גר'.

כל מוצרי הפירות היבשים הם פרווה, מיוצרים ונארזים בסביבה חופשית מגלוטן.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק (למעט שופרסל) : רמי לוי, יינות ביתן, מגה, חצי חינם, אושר עד, יש, ויקטורי ועוד.

ירושלים לימות השנה ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

צילומים: משה כהן, אבי לוי

כתבות נוספות
bottom of page