top of page

GIGI מעבדות קוסמטיקה מכריזה בזאת על השקת סדרת אנטי-אייג'ינג חדשה

Nutri Peptide - Nature meets Scientific Innovation

סדרת אנטי-אייג'ינג חדשה לטיפול ולטיפוח המשלבת פפטידים חדשניים להענקת מראה עור פנים זוהר, צעיר ובריא.

קפסולת ה-PhotoGlow המיקרוסקופית עטופה בפפטיד ליגנד מסייעת ליצירת פעולה ממוקדת ולתוצאות מהירות הנראות לעין.

GIGI מעבדות קוסמטיקה יזמה כנס מקצועי, מכבד, מענג ורב-משתתפים, אליו הוזמנו קוסמטיקאיות ועיתונאים. בכנס השיקה ג'יג'י את Nutri Peptide - סדרת טיפול וטיפוח חדשה המשלבת פפטידים חדשניים עם מרכיבים טבעים להענקת מראה זוהר ושיפור מוכח בכל הפרמטרים המאפיינים עור צעיר ובריא.

סדרת "Nutri Peptide" החדשה יוצרת, לראשונה בתחום הטיפוח, אפקט מוכח של מראה בריא וקורן לעור. במרכז הסדרה: קפסולה טכנולוגית - PhotoGlow עטופה בפפטיד ליגנד המקשר את החומר הטבעי הפעיל לתא כדי ליצור פעולה ממוקדת ותוצאות מהירות הנראות לעין.

רכיבים:

 • מרכיב ההולכה החדשני- PhotoGlow: מכיל תמצית פעילה של אצת כלורלה עשירה בכלורופיל ההופך את אנרגיית האור לאנרגיה כימית ATP)), PhotoGlow גורם לעור להיות מוצק, חלק ובריא בפרק זמן קצר ביותר בגלל שיטת החדירה הטכנולוגית החדשה המשיגה מקסימום תוצאות במינימום זמן.

 • תמצית כלורלה וולגריס: מיצוי מיקרו-אצות המסייע בטעינת האנרגיה התאית הטבעית של העור ותומכת בייצור מוגבר של חלבונים (קולגן). האצה עשירה בכלורופיל המשמש כמאיץ ראשי לתהליך הפוטוסינתזה באמצעות ספיגת אנרגיית האור.

 • : Galactoarabinan שרף טבעי המכיל מולקולות של חד-סוכרים הקשורות בשרשרות ארוכות , המופקים מעצי לגש צפון אמריקאים בעזרת טכנולוגיית מיצוי הרשומה כפטנט. בשונה מרוב השרף טבעי למולקולת ה-GA יש משקל מולקולרי נמוך בהשוואה לרוב הרב-סוכריים, לכן היא נספגת בקלות ופועלת לעומק שכבות העור.

 • שיח ערבה קנדי : Canadian Willow Herb תמצית טבעית המופקת משיח הגדל בערבות קנדה הצומח במהירות גם לאחר שריפות יער ובעל יכולת פיטוכימיקלית לשרוד בתנאי מזג אוויר קשים. ברפואה העממית מייבשים את הצמח ומשתמשים בו כחבישות להרגעת עור או לעידוד החלמה של כוויות עור. התמצית מעכבת את פעילות אנזים 5 אלפא רדוקטאז ובעלת תכונות ואנטי-אוקסידנטיות חזקות.

 • Redensin: תמצית צמח הגוגול הגדל בהודו ומשמש אלפי שנים כמרכיב פעיל בטיפולי איירוודה. מגביר איחסון טריגליצריגדים בתאי שומן בעור המעניקים נפח לשכבת הדרמיס. מעלה את רמת החומצה ההיאלורונית הטבעית בשכבות העור ומונע היווצרות קמטים עקב יובש. ממלא קמטים מבפנים כלפי חוץ לקבלת מקרם אחיד וחלק יותר.

 • SabiWhite™ : מרכיב המופק מפקעות כורכום בעל תכונות אנטי-בקטריאליות ואנטי-אוקסידנטיות. התמצית מונעת היווצרות רדיקלים חופשיים ומבהירה את גוון העור על ידי ניטרול אנזים הטירוזינז היוצר את כתמי המלנין.

 • HentoWhite : הוא מרכיב המבוסס על נגזרת של Resorcinol הגורם להפחתה ביצירת מלנין ולהבהרת כתמי עור קיימים, מבלי לגרום לגירוי העור. פועל בצורה סינרגטית על כל הגורמים ליצירת כתמים ובעל השפעה מתמשכת לאורך זמן. Resorcinol מעכב את פעילות האנזים tyrosinase במידה משמעותית, ובמקביל פועל גם על שלושת המנגנונים שאחראים לתהליך ייצור מלנין.

 • חומצה היאלורונית : Hyaloronic Acid החומצה היאלורונית משמשת כמקור לחות זמין בגלל יכולתה לספוח מים פי אלף ממשקלה. חומצה היאלורונית (הילרונן) היא פוליסכריד הידרופילי המצוי בכל רקמות החיבור והרקמות האפיתליות והעצביות. הגוף מייצר את החומצה בקרום התא והיא משמשת כמרכיב במטריקס החוץ תאי, תורמת לתקשורת הבין תאית, להתחלקות ונדידת תאים וכמרכיב המעודד את הפיברובלסטים ליצור קולגן חדש.

בסדרת : Nutri Peptide

ג'ל ניקוי- Clearing Cleanser

קרם לחות לעור יבש- Instant Moisturizer

קרם לחות לעור שמן-Balancing Moisturizer

קרם לילה מזין- Nutri Night Cream

סרום חיוניות-Vitality Serum

קרם עיניים-Eye Contour Cream

מסכה מטהרת -Purifying Clay Mask

מסכת יופי- Hydra Vitality Mask

GIGI מעבדות קוסמטיקה משיקה:

מסכה מטהרת -Purifying Clay Mask

מסדרת Nutri peptide לאיזון וטיהור העור

GIGI מעבדות קוסמטיקה משיקה מסכה מטהרת - Purifying Clay Mask מסדרת Nutri peptide לאיזון וטיהור העור.

"Nutri Peptide" החדשה יוצרת, לראשונה בתחום הטיפוח, אפקט מוכח של מראה בריא וקורן לעור. במרכז הסדרה: קפסולה טכנולוגית - PhotoGlow עטופה בפפטיד ליגנד המקשר את החומר הטבעי הפעיל לתא כדי ליצור פעולה ממוקדת ותוצאות מהירות הנראות לעין.

מסכת ניקוי עשירה במרכיבים חיוניים המסייעים לאיזון וטיהור העור.

מסכה מנקה, מרגיעה וסוגרת נקבוביות. משלבת בין יכולות החיטוי וניקוי העור בעזרת חימר טבעי סופח שומנים. מעודדת פעילות תקינה של העור ליצירת מראה בריא, רענן וחלק.

יתרונות:

 • סופחת לכלוך ושומן עודף

 • מאזנת ומונעת הפרשת שומן

 • מעניקה לחות ומבהירה את גוון העור

 • מצמצמת נקבוביות פעורות

 • משפרת מוצקות וגמישות

 • מעניקה לעור מראה מאט, רענן ומלא חיים

אופן השימוש:

פעם או פעמיים בשבוע. למרוח שיכבה נדיבה על עור פנים רטוב. להמתין 10-15 דקות עד שהמסכה מתייבשת קלות ולשטוף היטב במים. יש לסיים את הטיפול במריחת קרם לחות.

תכולה: 50 מ"ל

סרום חיוניות - Vitality Serum מסדרת Nutri peptide לשמירה על עור זוהר חיוני ובריא

מעבדות קוסמטיקה משיקה סרום חיוניות - Vitality Serum מסדרת Nutri peptide לשמירה על עור זוהר חיוני ובריא.

סדרת " Nutri Peptide " החדשה יוצרת, לראשונה בתחום הטיפוח, אפקט מוכח של מראה בריא וקורן לעור.

במרכז הסדרה: קפסולה טכנולוגית - PhotoGlow עטופה בפפטיד ליגנד המקשר את החומר הטבעי הפעיל לתא כדי ליצור פעולה ממוקדת ותוצאות מהירות הנראות לעין.

הסרום עשיר במרכיבים חיוניים לשמירה על עור חיוני וזוהר למראה. מכיל קומפלקס ייחודי ההופך אור לאנרגיה: קפסולות של תמצית אצות עטופות במוליך פפטידי המעודדות יצירת אנרגיה חיונית להתחדשות סיבי הקולגן. עוד בסרום: קומפלקס מרכיבים המחזקים את תהליכיההתחדשות ומניעת הופעת סימני גיל מוקדמים.

 • מסייע בתיקון נזקי פוטו-אייג'ינג

 • מעשיר את העור במרכיבי לחות זמינים

 • מחזק את רשת התמיכה הפיברובלסטית

 • משמש כבסיס (בוסטר) לקרם לחות

 • מעניק לעור מראה רענן ומלא חיים

אופן השימוש: למרוח כמה טיפות על עור נקי. מומלץ לשימוש כבסיס מתחת לקרם לחות או מסכת יופי.

מחיר: 189 ש"ח

תכולה: 30 מ"ל

להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות ומכוני יופי מובילים ברחבי הארץ

דברים שלא ידעתם על חברת ג'יג'י ואולי לא העזתם לשאול ...

"ג'יג'י מעבדות קוסמטיקה" היא חברת הקוסמטיקה המקצועית הגדולה והמובילה בישראל, עם יותר מ- 400 תכשירים ייחודיים המיועדים לטיפול מקצועי מידי קוסמטיקאית ולשימוש עצמי בבית.בפיתוח המוצרים, המשלב ידע וחומרי גלם מחברות בינלאומיות ומחקר של כימאים מובילים בתחום הקוסמטיקה בישראל, מושם דגש על התאמתם לתנאי החיים המודרניים ולתכתיבי האקלים הישראלי. הייצור נעשה בארץ, בהתאם לתו התקן האמריקני, לדרישות השוק האירופאי ולתקן משרד הבריאות הישראלי, תוך שימוש בחומרי גלם שלא נוסו על בעלי חיים ובאריזות ניתנות למיחזור.

מימין: איבונה, רון לנדאו - מנכ"ל ג'יג'י

צילומים: סימה להט, מוטי פישביין

כתבות נוספות
bottom of page