top of page

LG משיקה בישראל את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנת 2016

הסדרות החדשות כוללות טלוויזיות ,OLED

UHD, Super UHD ו- FHD

בין הדגמים שיושקו ה- LG SIGNATURE OLED TV בעובי 2.57 מ"מ בלבד

LG מציגה צבע שחור מוחלט, עיצוב Uniscreen דק במיוחד, ואיכות תמונה ללא תחרות

הטלוויזיות החדשות ישווקו ברשתות ובחנויות החשמל המובחרות ובאתרי הסחר המורשים

LG ישראל וקבוצת ח.י, היבואנית הרשמית של המותג בישראל בתחום האלקטרוניקה הבידורית, משיקות היום (24/07/16) בישראל את סדרות הטלוויזיה החדשות לשנת 2016. הסדרות הוצגו בראשית השנה בתערוכת CES בלאס- ווגאס, והן כוללות מסכי טלוויזיה בטכנולוגיית OLED, Super UHD, UHD ו- FHD.

הסדרות החדשות מחוללות מהפכה בתחום האלקטרוניקה הביתית והן כוללות את הטכנולוגיה

High Dynamic Range - HDR. כל אחד מדגמי ה- OLED מתגאה ביכולות HDR כפולות ומאפשר תמיכה הן ב HDR10 – והן בפורמט המתקדם Dolby vision. בין דגמי טלוויזיות ה- 4K OLED ניתן למצוא את ה- LG SIGNATURE OLED TV (דגםG6) אשר גרפה לאחרונה את פרס החדשנות בתערוכת ה-CES בווגאס, וכן דגמי 4K OLED נוספים המתהדרים במסך שטוח וקעור (דגמים 6 C6 ,E ו- 6B)

סדרות ה-OLED של LG מביאות איכות תמונה מדהימה יחד עם צבע שחור מוחלט, בהירות משופרת וספקטרום צבעים מורחב, המאוגדים יחד תחת עיצוב חדשני ודק במיוחד.

טלוויזיות ה- OLED של LG עומדות בראש טבלת המסכים עם תקן UHD Premium שנקבע על-ידי UHD Alliance. טלוויזיית ה- LG SIGNATURE OLED (דגם 6G) וכן טלוויזיית ה- E6 OLED הן הטלוויזיות הראשונות של LG המעוצבות בשיטת "תמונה על גבי זכוכית", עם מסך OLED דק ביותר וכן פאנל שקוף למחצה בחלק האחורי. עוביו של מסך ה-6G מגיע ל-2.57 מ"מ בנקודה הדקה ביותר שלו, שהוא למעשה עובי של ארבעה כרטיסי אשראי צמודים זה לזה. הטלוויזיה כוללת עיצוב מתוחכם וכן גמישות רבה יותר למשתמשים בעת ההתקנה. נוסף על כך, חיווטי המסך מובנים בתוך המעמד עצמו על מנת למנוע סרבול. עוצמתו של מעבד ה-10 ביט מאפשרת תמיכה מלאה של" 2020.BT", סטנדרט הדור הבא בשידור והפצת תכנים. טלוויזיית ה- LG SIGNATURE OLED אף משלבת רגלית סאונד בר השומרת על איכות הסאונד ללא פשרות. עם סולם צבעים משופר, אין זה מפתיע שבמאים עטורי פרסים כגון פרנסיס פורד קופולה, מכירים בעצמתה של טלוויזיית LG OLED. "טלוויזיות OLED של LG, עם היכולת המופלאה שלהן להראות צבע שחור מוחלט, משמשות תצוגה לערוץ טלוויזיה UHD של נאס"א בדרך הטובה ביותר, והן לוקחות את הצופים קרוב יותר מאי פעם לחוויה אמיתית של שהייה בחלל", הרמוניק, השותף הרשמי של נאס"א בערוץ טלוויזיה UHD של נאס"א.

טלוויזיית ה-SUPER UHD של LG מספקת תחושת מציאות גבוהה, כך שהצופה מרגיש שהוא חלק מהסצנה. טכנולוגיית ה- IPS 4K Quantum משפרת את יכולת שכפול הצבעים. בנוסף, טכנולוגיית ה- ColorPrime Plus יוצרת תמונות בעלות עומק וריאליסטיות ע"י הגדלת טווח הצבעים הנראה על גבי המסך. בדומה לטלוויזיית OLED, עוצמתו של מעבד ה-10 ביט נותנת לטלוויזיית ה- Super UHD את היכולת להעניק לצופה חוויית צבע משופרת. בנוסף, עם תצוגת ה- K Quantum 4 רמת החיות והטבעיות של הצבעים נשארת גבוהה מכל זווית צפייה, מה שאומר שהצופים יוכלו לשבת בכל מקום בחדר מבלי לחוות עיוותים בתמונה.

טלוויזיות ה-Super UHD של LG מספקות חווית HDR ללא תחרות עם צבע ועומק מציאותיים ותומכות בשני פורמטים: 10HDR ו- Dolby vision. בעזרת שימוש בנתונים דינמיים לשינוי הצבע, הניגודיות והבהירות על בסיס כל סצנה וסצנה, תוכן ה- Dolby Vision משפר באופן עילאי את הדיוק של הצבעים. Dolby Vision הוא כאמור הפורמט המועדף ע"י יוצרי הסרטים וספקי התוכן. כל שבעת אולפני הסרטים הגדולים תומכים ביצירה ובשחרור של סרטים בפורמט Dolby Vision וספקי אינטרנט רבים הפכו את פורמט זה לברירת המחדל שלהם.

מסכי הטלוויזיה של LG מתמזגים באופן טבעי בעיצוב הפנים של הבית והם נראים נהדר גם כשהמסך כבוי. טלוויזיות הפרימיום של LG מגיעות בעיצוב UniScreen היוצר מיזוג מושלם בין הפאנל לגוף הטלוויזיה. הלוח הדק כתער מעניק אפקט של "ציפה" ומגביר את תחושת ה"צלילה" למסך . הלוח הדק אף מעלים אלמנטים ויזואליים שעלולים להפריע לחוויית הצפייה.

עיצוב ה-Ultra Slim של LG הופך את הטלוויזיה לדקה באופן מדהים. דגם ה-95UH בגודל של 65 אינץ' מגיע בעובי של כ-6.6 מילימטר בנקודה הדקה ביותר שלו, מה שמקל מאוד על מציאת מיקום מושלם לטלוויזיה ברחבי הבית. בדומה לסדרות OLED TV 2016 של LG , טלוויזיות הSuper UHD- כוללות מערכת סאונד עשירה של חברת הפרימיום harman/kardon..

סונגיונג פארק, מנכ"ל LG ישראל מברך את האורחים

זיו קוריצקי, סמנכ"ל שיווק LG ישראל: "LG ממשיכה להוביל בתחום הטלוויזיות בעולם, והינה היצרנית היחידה שהצליחה לאפשר לצרכנים בעולם ובישראל ליהנות ממסכי OLED שמהווים את פסגת הטכנולוגיה וללא כל תחרות בשוק. בכוונתנו להמשיך ולהנגיש את מוצרי ה OLED כדי שכולם יוכלו ליהנות מחוויית הצפייה הטובה ביותר."

מר וואנג, מנהל מוצר TV LG ישראל; זיו קוריצקי, סמנכ"ל שיווק LG

לדברי משה דניאל, מנכ"ל ח.י אלקטרוניקה: "טלוויזיות ה- OLED של LG מציעות חוויית צפייה שאין שנייה לה. טכנולוגיית ה- OLED הייחודית והבלעדית של LG מאפשרת איכות תמונה מדהימה, וללא ספק ממשיכה למצב את LG כמובילה עולמית.

שנת 2016 נרשמת כשנת המהפכה בתחום ה- OLED בזכות הטכנולוגיה ויעילות הייצור הגבוהה של LG.

אנו פועלים ונמשיך לפעול גם בהמשך במטרה לחשוף את הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת הזו לכל בית בישראל.

אנו צופים כי נתח השוק של טלוויזיות ה- OLED בקטגוריית ה- "55 יעלה כבר השנה לכ- 20%.

בנוסף, קבוצת ח.י. המאגדת מספר חברות בהן אחת העוסקת בשירות ובלוגיסטיקה, מהווה יתרון משמעותי עבור הלקוח ומאפשרת לנו להעניק לו שירות ייחודי תוך שליטה על כל מערך ההפצה לרבות הובלה, אחריות ותיקונים – והכל תחת קורת גג אחת".

משה דניאל, מנכ"ל ח.י אלקטרוניקה

ועוד הוסיף משה דניאל ואמר: "זוהי שנת המהפכה של ה-OLED. זה קורה בזכות יעילות הייצור של LG, המחירים ההוגנים, איכות התמונה, הניגודיות, והשחור המושלם. צריך לראות מסך כדי להבין. הבשורה מגיעה לכל בית בישראל. הצרכן הישראלי נמצא במוקד ההקשבה והחשיבה שלנו. אנו נותנים לו מענה ייחודי וממוקד. מאחר שהשירות וההתקנה החדשים נמצאים במקום אחד – אנו מתאמים שירות ביום ובשעה שנוחים ללקוח. בקרוב נרחיב שירות זה לכלל המסכים שלנו".

לדברי נירית קמרה, מנהלת טלוויזיות בקבוצת ח.י. : "מגמות שוק ה-UHD נמצאות בעלייה. בתחילה דישדשנו, אבל ב-2016 חלה עלייה של 44%, ואנו סוגרים פערים. LG OLED TV – היא טכנולוגיה ייחודית שבה כל פיקסל מואר באופן עצמאי. השלמות באיכות התמונה (התמונה כאילו מוקרנת על מסך זכוכית), בעיצוב, בהצגה של מיליארד צבעים, במסך דק כנייר - 2.57 מ"מ בלבד (עובי המסך: 4 כרטיסי אשראי צמודים זה לזה) – כל אלה מושכים צרכנים שלא מתפשרים על הטוב ביותר. אפילו נאסא בחרה בטלוויזיה כמתאימה ביותר לצפייה בערוץ UHD, להקרנת החוויה האמיתית של השהייה בחלל.

מדובר ב-7 סדרות פרימיום, מתוכן 5 סדרות של OLED."

נירית קמרה, מנהלת טלוויזיות בקבוצת ח.י.

דברים שאולי לא ידעתם על קבוצת ח.י. ולא העזתם לשאול...

קבוצת ח.י. היבואנית והמפיצה הבלעדית של LG Electronics בישראל, בתחום הצגים, מערכות אודיו וידאו ומוצרי המחשוב. הקבוצה הינה אחת הקבוצות המובילות בישראל לייבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת: www.hye.co.il.

קישור לקטלוג: http://www.hye.co.il/LGTV2017

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page