top of page

קוברה מותג בגדי ים ישראלי - בגדי ים למידות 44+ קיץ 2016

קוברה היא אחת החברות המובילות בתחום בגדי הים. ההתייחסות לגוף הנשי, לגזרות המחמיאות ולמבנה הגוף של האישה הישראלית - כל אלו נתנו לה מקום מכובד בין יצרני בגדי הים.

קוברה מציעה קולקציה רחבה של בגדי ים למידות גדולות, בשילוב מנצח של טרנדים לוהטים ותחושת נוחות מרבית. בגדי הים מותאמים באופן אופטימלי לגוף אישה.

הדוגמנית ניצן קרביץ, שהצטלמה לקמפיין 2016, התראיינה על הסט ושיתפה אותנו במחשבתה על מידה 44+ בבגדי ים:

  • האם לדעתך יש מספיק התייחסות של מותגי בגדי הים השונים לנשים במידות גדולות?

"אני חושבת שמתחילה התעוררות בעניין המידות הגדולות, ולכן ההתייחסות גדלה. אבל עדיין, אני חושבת שהדגש צריך להיות על מבני גוף שונים ולאו דווקא על מידה. הרי לא כולנו נראות אותו הדבר במידה 42 או במידה 36. כולנו נשים. בסופו של דבר בגד ים אמור להיות פריט שאנחנו מרגישות בו טוב ושכיף לשבת איתו על החוף ולנשנש אבטיח. בקוברה כל אחת יכולה למצוא בגד ים המתאים למבנה גופה. הקולקציה שלהם מציעה מגוון פתרונות לטשטוש איזורים או לחיטובם."

  • האם אישה בעלת מידות גדולות תוכל למצוא בגד ים מחמיא בקוברה? האם בגדי הים מחטבים ומציגים את הגוף הנשי בצורה הטובה ביותר?

"כשהייתי בת 14 הלכתי עם אמא שלי לחנות הדגל של קוברה שהייתה בזמנו בהרצליה. זה היה המקום היחיד בו יכולתי למצוא בדיוק את חלקי הבגד ים המתאימים לי, ואני זוכרת את זה כחווייה מרעננת ונעימה. מאז ועד היום החברה דוגלת במתן מענה לצרכים שונים, בין אם במידות גדולות או קטנות. אותי זה מרגש לקחת חלק מחברה שגרמה לי בנערותי להרגיש יותר בנוח בבגד ים."

  • מהו הדגם בעל הגזרה האהובה ביותר עלייך, עליו את ממליצה ?

"הדגם האהוב עליי היה בגד ים שחור עם שני פסים חצי שקופים. נדלקתי עליו מיד. בכלל, בגד ים מלא שחור תמיד היה בעיניי הכי סקסי. באופן כללי אני ממליצה פשוט ללכת עם האינטואיציה. לא לחשוב יותר מידי על מה יגידו או איך יגיבו, אלא על איך תרגישי כשתלבשי את בגד הים. כשאת מרגישה בנוח, כשאת מרגישה יפה, את מקרינה את זה החוצה, וזה לא משנה בכלל מה כתוב על הפתקית הקטנה בגב הבגד."

  • קניית בגדי ים אינו עניין פשוט לאף אישה, האם לדעתך לנשים בעלות מידות גדולות העניין מורכב יותר ?

"אני נאלצת להסכים. קניית בגד ים צריכה להיות קנייה מהנה, כמו כל חווית קניה של כל בגד אחר. נכון שיותר חלקי גוף נחשפים, אבל למה זה צריך להיות לא פשוט? יש משפט מפורסם בעולם הפלאס -

איך להשיג גוף לביקיני?

1.שימי ביקיני.

2. חייכי.

3.לכי לים.

הכי פשוט, הכי לא מתנצל. גם נשים בתהליכי ירידה במשקל, גם נשים בהריון, גם נערות שמתפתחות עכשיו... כולן צריכות להרגיש בנוח בבגד ים משל הן לובשות ג'ינס וטי שירט. ברגע שנפסיק לעשות מזה עניין ונבחר בגד ים שמוצא חן בעיננו בגלל הגזרה שלו או הצבע, יהיה לנו הרבה יותר נעים."

מחירים:

בגדי ים: החל מ - 199 ₪ ועד 449 ₪

בגדי חוף: החל מ - 79 ₪ ועד 189 ₪

את קולקציית בגדי הים של קוברה COBRA ניתן להשיג ברשתות הבאות:

אפרודיטה, המשביר לצרכן, את לבני נשים, בנוגע לגוף, פיתויים, פלפל, לבנבנים ובחנויות ההלבשה התחתונה המובחרות.

פירוט מלא על הקולקציה, רשימת חנויות ועוד, ניתן למצוא באתר האינטרנט שלנו בכתובת: WWW.COBRA-FASHION.CO.IL

טלפון לשאלות נוספות: 09-9501797.

צילומים: אמיר יהל

כתבות נוספות
bottom of page