top of page

סיטי שופ – רשת "עשה זאת בעצמך"


סיטי שופ – רשת "עשה זאת בעצמך" - היבואנית הרשמית של כלי בית ומטבח, מוצרי חשמל, פריטי טקסטיל, גינון וקמפינג, ריהוט, מוצרי אמבטיה וכלי עבודה.

סיטי שופ חודרת גם למרכז הארץ, במטרה לחולל מהפכת מחירים: 20-30% פחות ממחירי השוק. היא משנה את מפת השוק, וחושפת איסטרטגייה חדשה בשוק "עשה זאת בעצמך" (DIY).

הסניף בראשון לציון נפתח במתחם "חונים קונים" - רחוב לישנסקי 8 ראשל"צ, בהשקעה של כ-2.5 מיליון ש"ח. זהו הסניף ה-12 של הרשת.

יוסי ביבס ודניאל אוהב-ציון הם הבעלים של הרשת

חיים ריעני (לשעבר מנכ"ל ששת ברשת נעמן) - המנכ"ל

דניאל אוהב-ציון ויוסי ביבס

לדברי יוסי ביבס: "אנחנו בעלים של כמה חברות מובילות בתחום "הכל לבית". יבואנים במשך 30 שנה. לפני כ-6 שנים, דני ואני, חברנו יחד, לאחר שזיהינו שכ-30% מוצרים אינם קיימים על מדפי המתחרים. פתחנו 11 סניפים בפריפריה. מחציתם בזכיינות' ומחציתם בבעלות. ראינו כי טוב, והחלטנו להביא את הבשורה גם לאזור המרכז.

אנחנו משלמים שכר דירה נמוך, קשובים לצרכנים ונותנים שירות נפלא. המכירה היא ישירה, מהיבואן לצרכן, דבר שמאפשר לנו להוזיל עלויות ולהציע "מחירים שפויים" לטובת הלקוח.

בנוסף, חשוב לנו להתחדש כל הזמן. לדוגמא... ייבאנו תנורי נפט וגז, ותנורי גז שמשולבים עם חשמל.

רוב המוצרים מגיעים מסין – מדינה שמסוגלת לייצר כל דבר. מגרמניה אנו מייבאים כלי עבודה מקצועיים.

בכוונתנו להשיק בשנתיים הקרובות עוד 30 חנויות. כדי ליישם זאת, חברנו גם לרשת "יינות ביתן". שיתוף פעולה בין רשתות הוא מבורך.

אנו נכנסים לואקום שקיים בשוק, ויוצרים מהפכה.

הרשת שומרת שבת, והשבת שומרת עלינו..."

יוסי ביבס הוסיף ואמר: "ההחלטה לחדור למרכז היא אסטרטגית ומשמעותית. היא תציג שינוי חיובי משמעותי בתחום. השוק הפך מזמן לפחות אטרקטיבי מבחינת המחירים שמוצעים לצרכן. הוזלת מחירים משמעותית - מתבקשת. המטרה שלנו היא להפיץ את הבשורה, ולכן נפעל להקמת 30 סניפים במהלך השנתיים הקרובות. סניפי סיטי שופ יתפרסו על פני שטח של כ-500 מ"ר, קטנים מהמקובל בענף זה - מה שמאפשר חסכון משמעותי בעלויות תפעול ושכירות, המגולמים בהוזלת המחיר לצרכן ובמתן שירות טוב יותר ללקוחות".

בעלי הרשת מביאים את הבשורה גם למרכז, ומשיקים סניף ראשון בראשון לציון בהשקעה של כ-2.5 מיליון ₪. סניף זה הוא ראשון מבין 30 סניפים המתוכננים להיפתח במרכז הארץ ולשנות את שוק ה-DIY בישראל. הסניפים המתוכננים יכללו גם סניפי זכיינות. הרשת משווקת את מוצריה לכ-1000 טמבוריות וחנויות "עשה-זאת-בעצמך" ברחבי הארץ. "סיטי שופ" הוקמה בשנת 2010 בהשקעה של כ-20 מיליון ₪ ונמצאת בצמיחה מתמדת. היא מונה כיום 12 סניפים באזורי הפריפריה, בצפון ודרום הארץ.

בסניפי הרשת ניתן למצוא למעלה מ-7,000 פריטים שונים המהווים מעטפת של פתרונות לבית במגוון קטגוריות כמו כלי בית ומטבח, מוצרי חשמל, פריטי טקסטיל, ציוד גינון וקמפינג, ריהוט, מוצרי אמבטיה וכלי עבודה ועוד.

הרשת הינה היבואנית הראשית של עיקר המותגים אותה מוכרת כמו Hyundai - כלי עבודה, LavorWash - מכונות שטיפה, FIX - מוצרי חשמל, Camptown לציוד מחנאות, Planero לכלי בית ומטבח ועוד. עובדה זו מאפשרת את ההוזלה המשמעותית עבור הצרכנים ברכישת מותגים מובילים אלו, ובעצם מהווה מכירה ישירה מהיבואן לצרכן.

החנויות עמוסות במוצרי איכות, ללא שטחים ריקים, כך הצרכן אינו הולך לאיבוד במחסנים ענקיים, ונהנה משירות טוב מאוד. בכל עמדה קיים איש שרות, כך שאין צורך "להתרוצץ" ולחפש אנשי שירות.

הסניף הראשון במרכז נפתח במתחם "חונים קונים" הותיק והפופולרי, המהווה את ליבת המסחר של אזור התעשייה של ראשון לציון.

סיטי שופ - סניף ראשל"צ

לישנסקי 9 (חונים קונים) ראשון לציון

טלפון: 03-5733389

צילומים: סימה להט

Comments


כתבות נוספות
bottom of page