top of page

דייסון שומר לנו על בית נקי

Dyson משיקה שני מוצרים חדשים לשמירה על בית נקי: * מסנן האוויר Pure hot + cool * שואב האבק האלחוטי V11

• מסנן האוויר Dyson Pure Hot+Cool מזהה חיידקים הנישאים באוויר ולוכד 99.95% מהחלקיקים העלולים להזיק עד לגודל של 0.1 מיקרון. • המסנן מחובר לאפליקציה חכמה המאפשרת בדיקה של האוויר שאנו נושמים מחוץ לחלל החדר באוויר הפתוח, בתוך החדר ואת השינוי כתוצאה מהשימוש במכשיר הפועל. • מסנן האוויר Pure Hot+Cool Dysonפולט זרם חזק של אוויר מסונן, תוך שימוש בבקרת חום בטכנולוגיית ™Air Multiplier – לפיזור אוויר חם לטווח רחוק בחורף וזרם של אוויר קריר בקיץ, ללא חבטות רוח. • Dyson V11 שואב האבק החדש של Dyson הוא בעל אינטליגנציה מובנית. הוא מודד את קיבולת התא ומשתמש באלגוריתם ייחודי הלומד כיצד פועל המכשיר במרוצת הזמן, כדי לחשב את זמן הפעולה הנותר תוך התייחסות למצב השאיבה, סוג המכשיר וסוג המשטח. • פיתוח שואב האבק האלחוטי V11 כלל יותר מ-32,500 חלקי אב-טיפוס ו- 315 מהנדסים

דייסון משיקה בישראל שני מוצרים חדשניים לניקיון יסודי של הבית שפותחו בזכות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק, אלו מהווים את עתיד הטכנולוגיה לטיפוח הבית כאשר הם מספקים פתרון כולל לבעיית "זיהום האוויר התוך מבני".

אודות זיהום אוויר ונזקיו:

• לפחות 20% מהישראלים נושמים אוויר מזוהם. • תשעה מתוך עשרה אנשים בכל רחבי העולם נושמים אוויר מזוהם (ארגון הבריאות העולמי, 2018). • החלקיקים באוויר המזוהם מזיקים משמעותית לבריאות וגורמים לשליש ממקרי המוות משבץ, מסרטן ריאות וממחלות לב (על פי ארגון הבריאות העולמי). • אנו מבלים תשעים ושלושה אחוז מחיינו במקומות סגורים. על כן, איכות האוויר הפנימי חיונית לבריאותנו לא פחות מאיכות האוויר החיצוני. עם זאת, קשה לאתר זיהום של אוויר פנימי, משום שהוא מכיל חלקיקים מיקרוסקופיים שאינם נראים לעין האנושית מחד וחודרים למערכת הנשימה מאידך. • בעלי מערכת חיסונית חלשה, כגון ילדים, נשים בהריון, אנשים הסובלים מאלרגיה, מחלות לב וקשישים, נמצאים ברמת סיכון גבוהה יותר. לכן, חשוב להגן על איכות האוויר בבית ולהבטיח כי הוא מסונן מאלרגנים ומזהמים אלה.

ליאור ראובן - סמנכ"ל השיווק והמכירות של ב.נ.ז.כ סחר

לדברי ליאור ראובן - סמנכ"ל השיווק והמכירות של ב.נ.ז.כ סחר - היבואן הרשמי של דייסון בישראל:

"Dyson ממחישה שוב כי בכל אחד מחמשת הסקטורים בהם היא מעורבת, מפותחות המצאות אייקוניות ייחודיות על מנת לפתור בעיות שאחרים מתעלמים מהן. מדובר בפריצת דרך חשובה והכרחית נוכח השינוי שעובר העולם בהיבט האקולוגי והמודעות הגוברת בשנים האחרונות לנזקי זיהום האוויר המשפיעים באופן ישיר ובלתי הפיך על הבריאות של כולנו. עתיד הטכנולוגיה לטיפוח הבית הוא פתרון לבעיית "זיהום האוויר התוך-ביתי".

אודות שואב האבק האלחוטי ™V11 של דייסון:

מסיר חלקיקים, כולל אבק ואלרגנים עד גודל של 0.3 מיקרון מרהיטים ומשטחים, לצד מסנן האוויר המזהה אלרגנים, חיידקים ומזהמים הנישאים באוויר ולוכד עד 99.95 אחוז מהחלקיקים העלולים להזיק לגודל של עד 0.1 מיקרון; כך ניתן לנשום אוויר נקי יותר בבתים, במשרדים ובכיתות הלימוד ובחללים סגורים נוספים בהם אנו חיים ונושמים.

Dyson v11 מושק בזכות מאמצים של למעלה מעשור לפיתוח מנוע דיגיטלי לשואב אבק הפועל ללא כבל; 315 מהנדסים היו מעורבים בפרויקט שכלל יותר מ-32,500 חלקי אב-טיפוס. המערכת מודדת את קיבולת התא ועושה שימוש באלגוריתם הלומד כיצד פועל המכשיר של המשתמש במרוצת הזמן, כדי לחשב את זמן הפעולה הנותר. להצגת הזמן, נלקחים בחשבון מצב הנשאיבה, סוג המכשיר וסוג המשטח. המכשיר פועל עד 60 דקות עבודה רציפה בשימוש עם אביזר בלתי ממונע.

בשונה מהדגמים הקודמים, המכשיר בעל צג LED ושלושה מצבי עבודה אופטימליים למגוון משימות שונות: מצב אוטומטי AUTO - מזהה ומתאים את עצמו באופן אוטומטי. מתאים בחוכמה את העוצמה בין שטיחים לרצפות. מצב מירבי - BOOSTניקוי אינטנסיבי למצבים קיצוניים בלבד. ומצב חיסכון ECO - זמן פעולה מרבי לניקיונות ארוכים יותר. צג הLED מציג את זמן העבודה הנותר לשימוש בכל מצב.

לדברי ג'ון צ'רצ'יל, סגן נשיא דייסון לענייני טיפול ברצפות ורובוטיקה:

"כל שעליכם לעשות הוא לתפוס את המכשיר ולהתחיל לנקות. Dyson V11 מזהה ומתאים את התנועה שלו באופן אוטומטי למשטחים שונים, ככל שתשתמשו בו יותר. הוא מנצל את התוכנה הפנימית שלו ועושה כל מה שצריך לעשות בכל מקום, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר נוסף."

מסנן האוויר ™Pure Hot +Cool Link מסנן אוויר חם וקר החדש של Dyson, ™Pure Hot+Cool Link, תוכנן לפעול בכל התנאים ולספק חימום חדרים מהיר ואחיד בחורף, אוורור רב-עוצמה בקיץ, וסינון אוויר חכם בכל ימות השנה. ע"י חיישנים שמזהים חלקיקים, דו-תחמוצת חנקן, לחות וטמפרטורה ומנטרים ללא הרף את איכות האוויר בחדר, שומר המכשיר על טמפרטורת החדר לפי הגדרת היעד שנקבעה לו ופולט זרם חזק של אוויר מסונן, תוך שימוש בבקרת חום חכמה יחד עם טכנולוגיית ™Air Multiplier – לפיזור אוויר לטווח רחוק, ללא חבטות רוח.

המכשיר בטיחותי גם בקרב ילדים ובעלי חיים - ללא להבים המסתובבים במהירות, ללא אש גלויה, דפנות קרים למגע ונכבה במקרה של נפילה.

בנוסף, Pure Hot +Cool Link הוא מכשיר חכם המדווח ישירות ובזמן אמת לאפליקציה חכמה אשר מאפשרת בדיקה של האוויר המזוהם מחוץ לחלל החדר, האוויר בחדר עצמו ואת השינוי כתוצאה מהשימוש במכשיר הפועל. זאת לצד תצוגת Led על גבי המכשיר אשר מציגה את מהירות זרימת האוויר, אורך חיי המסנן, רמות זיהום האוויר השונות, החלקיקים המזהמים, מצב לילה לכיבוי אוטומטי, הפעלת המכשיר ועוד.

שאלתי את ג'וליאן - מהנדס תכנון בדייסון - כיצד מטהר האוויר יכול לשרת חולי אסטמה ולהיטיב את מצבם. ג'וליאן ענה שלמטהר יש שני פילטרים, הפילטר הראשון הוא פילטר האפה שמסנן אבק ולכלוך עד לגודל של 0.1 מקרון - כ-99.9% מהאוויר מסונן.

הפילטר השני הוא פילטר פחם שמסנן את העשן והגזים מהאוויר. התוצאה היא אוויר מסונן - חם או קר (בהתאם לעונת השנה) אשר ממלא את החדר.

שאלתי כמה זמן עמידים הפילטרים, ותשובתו היתה שיש להחליף את הפילטר אחת לשנה.

מחירים והיכן ניתן להשיג: מסנני האוויר מושקים בישראל בשלושה דגמים בעלי עיצובים מודרניים ויוקרתיים: מסנן אוויר ומאוורר דגם ריצפתי של Dyson pure cool בעיצוב אליפטי אלגנטי במחיר לצרכן של כ- 2,790 ₪. מסנן אוויר ומאוורר דגם שולחני של Dyson pure cool בעיצוב עגול במחיר לצרכן של כ- 2,490 ₪. מתאים לשולחנות ולמזנונים. מסנן אוויר חם וקר Dyson pure hot+ cool לשימוש בקיץ ובחורף במחיר לצרכן של כ- 3,190 ₪.

שואב האבק Dyson V11 מוצע בשני דגמים לבחירה: דגם אבסולוט ABSOLUTE V11 הדגם המאובזר והיוקרתי ביותר. מגיע עם מברשת 'פלאפי' רולר רך ממונעת לשאיבה ואיסוף של לכלוך גדול מרצפות ופרקטים, מברשת Torque מתכווננת אוטומטית לניקוי עוצמתי לכל סוגי המשטחים, מברשת מיני ממונעת לספות ומזרנים, אביזר לפינות ומסילות, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, מברשת בוץ, מברשת רכה למשטחים עדינים, תופסן לאביזרים על גבי המוט, מטען ותחנת עגינה וטעינה לתלייה על הקיר. במחיר לצרכן של כ- 3,490 ₪ . דגם טורק Torque V11 מגיע עם מברשת Torque מתכווננת אוטומטית לניקוי עוצמתי המתאימה עצמה באופן אוטומטי לכל סוגי המשטחים ובמעבר בין משטחים שונים, מברשת מיני ממונעת לספות ומזרנים, אביזר לפינות ומסילות, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, מברשת בוץ, מברשת רכה למשטחים עדינים, מטען ותחנת עגינה וטעינה לתלייה על הקיר. במחיר לצרכן של כ- 3,190 ₪.

את מגוון מכשירי Dyson ניתן להשיג אצל היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ סחר, לרכישה באתר www.dyson.co.il, וברשתות החשמל המורשות. על המכשירים ניתנת שנתיים אחריות VIP בבית הלקוח ע"י ב.נ.ז.כ סחר, היבואן הרשמי של מוצרי Dyson בישראל.

צילומים: אריה להט, יח"צ

וידאו: אריה להט

כתבות נוספות
bottom of page