top of page

משקפי קרוזברג קינדר - גם יפים, גם אופים וגם זולים

"מברוק" על קולקציית 2019 החדשנית של KREUZBERG KINDER !

מותג המשקפיים הצעיר KREUZBERG KINDER, משיק קולקציה מרהיבה ומקורית.

המותג נולד משיתוף פעולה עם:

  • צלם העל גילי שני - אמן בינלאומי המתגורר בברלין. מככב כאושיית מועדונים וחיי לילה בבירת האופנה התוססת.

  • מעצבים בינלאומיים מאיטליה ומברלין - בהובלת ארז כהן, הבעלים של חברת דיוק אופטיק שעומדת מאחורי המותג KREUZBERG KINDER.

משמאל: ארז כהן - הבעלים של חברת דיוק אופטיק, מימין: גיל שני - השותף האמנותי-יצירתי בהקמת המיזם

רונן שני - מנהל הפעילות והמותג של קרוזברג קינדר ישראל

מימין: רונן שני משמאל: שי מרקסון - מנהל מכירות

לדברי ארז כהן:

"קרוזברג קינדר" הם "ילדי קרוזברג". האסוציאציה היא "ילדי הפרחים" של ברלין - עיר שמזוהה עם ערכים של מתירנות, ליברליות, אופנה (מוזרה לעתים) ... ואת כל אלה רצינו לשלב במותג.

ליאור שחר שגר ברומא - הוא השותף שלי במיזם.

גיל שני פנה אלינו והציע לפתח קולקציה קטנה של משקפיים בעלי ניראות שונה, שיבטאו את "האישי" בכל אחת ואחד - דגמי יוניסקס, ובמחיר נגיש לקהל רחב.

הרמנו את הכפפה שזרק לעברנו גיל, וייצרנו מותג שהחל להימכר בכיכר אלכסנדר שבברלין. המותג אמנם רק בן שנה, אבל הספיק להיחשף ב-3 תערוכות אופטיקה בינלאומיות. המשקפיים מיוצרות בסין. העדשות בעלות אנטי-רפלקס פנימי. כיום אנחנו חושפים את הקולקציה השלישית, ללא פרזנטורים, אלא מצלמים לקוחות, חברים, אנשי "עמך" מהרחוב (כמו שוזרת הפרחים)... כל אלה מצטלמים למותג שלנו. גיל שני הוא הצלם המחונן שלנו".

האמן גיל שני הגיע לתערוכת האופטיקה 2019 שנערכה אתמול במרכז הירידים. מתוקף תפקידו כאיש הסטייל והארט של הקולקציה הייחודי, וצלם הבית של המותג - נפגשו אנשי תקשורת ישראליים עם גיל שני, וזכו לסטיילינג אופטיקה אישי ממנו. המפגש הנדיר תועד על-ידי גיל שני, שצילם את האירוע לעמוד העולמי של המותג.

הקולקצייה החדשה והמעניינת מציגה מבחר של משקפי ראייה ושמש, בעיצוב חדשני המשלב בין הטאץ' הקסום של שנות החמישים והשישים העליזות לבין שנת 2019 המודרנית - עם הסטייל האורבני העוצמתי, המתאים לחובבי אופנה בעלי אמירה אישית חזקה.

כמו כן ניתן למצוא בקולקציה של KREUZBERG KINDER מסגרות עבות במיוחד, דרמטיות ובמראה אובר- סייז. הן נותנות את הטון, ומוכיחות שמשקפיים הן הרבה יותר מעוד אקססורי שנלווה לבגד – הן פריט אופנה בפני עצמו, שזוכה לנוכחות מרשימה ולכבוד הראוי לו.

הקולקציה משלבת בין משקפי שמש שחורים בצורות גאומטריות-בועטות, לצד פריטים מעודנים, רכים וחתוליים יותר. חלק מהמסגרות מציגות משחק מפתה בין שחור לשקוף, היוצר מראה סקסי במיוחד.

בנוסף, ניתן למצוא בקולקציה משקפי ראייה בעלות מסגרת שקופה דקה, המתכתבת עם גזרת "משקפי הטייסים" ומעניקה להם מגע מודרני ו"שיקי" באמצעות משחקי צורות גאומטריות ומשחק עם עובי המסגרת.

KREUZBERG KINDER מוכיחה פעם נוספת כי בעזרת יצירתיות ללא גבולות ותשוקה גדולה לעולם המשקפיים, ניתן ליצור דגמים בועטים ונדירים, אשר הופכים במהירות לפריטי חובה שלא ניתן להתעלם מהם. על היצירתיות המתפרצת של המותג, אחראי כאמור גילי שני, שהגעתו לארץ מהווה צעד נוסף בהשתרשות המותג בישראל.

לדברי רונן שני:

"הקולקציה של משקפי קרוזברג קינדר היא בינלאומית, ולכן המגוון שלה רחב. המודלים שונים בכל ארץ וארץ.

המסגרות בצבע אדום חוזרות למדפים. סקאלת הדגמים נעה מהמסגרות האגרסיביות-מסיביות שעשויות פלסטיק גדול ורחב, ועד למסגרות עדינות. בארץ, המשקפיים המסיביים וההיפסטריים (טרנד של שנות ה-70) - פחות נקלטים, ואנו משתדלים להיענות לסגנונות האהובים והמקובלים בכל מקום ומקום".

נטע - אשת מכירות

ניתן להשיג:

בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ

08-9366888

058-5366888

פייסבוק: KreuzbergKinder

אינסטגרם: kreuzbergkinder

בתערוכת האופטיקה, סרקתי את המבחר הגדול של משקפי קרוזברג קינדר. הבחנתי בסגנונות שונים: טרנדים נוסטלגיים מתקופת "ילדי הפרחים" (שנות ה-60 עד תחילת שנות ה-70), טרנדים מודרניים-עדכניים, גסים ועדינים, מגוון של צבעים, עיצובים יצירתיים, והכל...במחירים נגישים. אין לי ספק שהמותג יתפוש תאוצה גם בארץ.

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page