top of page

י.פפר גאה במכונות הקפה של JURA

חברת י.פפר בע"מ, בבעלותו של יורם פפר, מתמחה במשך כ-40 שנה ביבוא ושיווק ציוד לתעשיות האפייה למטבח המוסדי. היא מייצגת באופן בלעדי בישראל את חברת מכונות הקפה האוטומטיות JURA משווייץ. יורה - JURA מספקת פתרון קפה מושלם באיכות בלתי מתפשרת לבית ולמשרד.

רועי פפר

באירוע עיתונאי מרשים, הציג רועי - סמנכ"ל השיווק של חברת י.פפר, בגאווה, את מגוון מכונות קפה הפרימיום לשנת 2019, של חב' JURA משווייץ. לדבריו:

"אני דור שלישי לחברת י.פפר. סבא יסד, אבי - יורם, המשיך וממשיך לנהל את העסק ביחד איתי. ההתחלה היתה בשנות ה-50 כאשר שיווקנו חומרי גלם לאפיה ולקונדיטוריות. אבא יבא את המכשור, ומאז הכל היסטוריה...אני הצטרפתי באמצע שנות ה-90, כאשר תחום מכונות הקפה היה חדש לחלוטין. בשנות ה-2000 ייבאנו באופן סדיר את המכונות, לאחר שנחשפתי אליהן ולחברת יורה השוייצרית, בתערוכה בגרמניה. עופר קורם הוא מנהל השיווק והמותג יורה, והוא יד ימיני".

צבי וילדר (יח"צ), רועי פפר

לדברי עופר קורם:

"ההתחלה היתה שיווק מכונות קפה גדולות של יורה לשוק המוסדי. ישנם 15 דגמים מותאמים לבית, ו-4 דגמים למוסדי-מסחרי. פנינו גם לשוק הביתי שהיה חדש לגמרי. כיום, נכנסות מכונות סיניות ואיטלקיות. חברת יורה מתעדכנת בכל החידושים הטכנולוגיים, ומיישמת אותם בפועל. לא רושמים פטנט כי הכל מועתק.

עופר קורם - מנהל השיווק והמותג של חברת יורה

פיתחנו אפליקציה חינמית לטלפון (בבלוטוס). מתחברים למכונה, מתכנתים את כוס הקפה שאוהבים (טמפרטורה, חוזק...) וניתן להפעיל את המכונה מרחוק.

הפרזנטור של יורה הוא שחקן הטניס המהולל רוג'ר פדרר שמייצג את המצויינות והדיוק".

לדברי יורם פפר - הבעלים של חברת י.פפר:

"שוק מכונות הקפה האוטומטיות הביתיות הוא בעל פוטנציאל צמיחה שטרם התממש. להבדיל מפלח השוק המוסדי, משקי הבית בישראל צורכים כמות קטנה יחסית של פולי קפה (בממוצע כ- 1 ק"ג קפה בחודש), ומחירם בישראל הינו גבוה יחסית לאירופה. יחד עם זאת, מספרם הגדול של משקי הבית בישראל, בשילוב המגמה ההולכת ומתבססת של שתיית קפה איכותי, יוצרים פלח שוק מבטיח, מבחינת גידול במכירות הקפה עצמו וכן מבחינת מכירת מכונות הקפה הביתיות.

והצפי לעתיד על תרבות הקפה שלנו...

אין זה מן הנמנע כי בעתיד הקרוב נוכל לרכוש את פולי הקפה גם ברשתות השיווק, והזמינות תוביל לירידת מחירים. מגמת צריכת מכונות הקפה האוטומטיות הביתיות צפויה להתחזק, וסימנים לכך ניכרים כבר היום:

השוק מוערך כיום בכ- 1000 מכונות לשנה, והיקף המכירות הממוצע מוערך ב- 4,700,000 ₪ לשנה".

מכונות קפה הפרימיום לשנת 2019 של חברת JURA משוויץ הן:

A1 : מכונה קומפקטית למשקאות קפה בלבד ללא חלב או חלב מוקצף.

ENA MICRO 90: מכונה הקומפקטית ביותר של יורה עם אפשרות להכנת קפוצ'ינו (הפוך) בלחיצת כפתור אחת.

E8 : מכונה ביתית עם טכנולוגיות ייחודיות ליורה: מטחנה שקטה ומדויקת, מערכת חליטה חדשנית, מערכת מים חכמה לזיהוי אוטומטי של המסנן, מערכת לשמירה על היגיינה מוחלטת ועוד.

S-8 : ה- S8 מקרינה אלגנטיות ואיכות בלתי מתפשרים. תשומת הלב המוקפדת שהושקעה בפרטים, והחומרים המשובחים מהם בנויה המכונה, כובשים את תשומת הלב.

ה- S8 זכתה בשני פרסי העיצוב היוקרתיים לשנת 2018:

J-6 : מכונת פרימיום לבית .העיצוב הנשגב שרוי בהרמוניה מושלמת עם החומרים מעודנים והדגשים העיצוביים. הטכנולוגיות החדשניות ביותר מבטיחות כי מגוון משקאות הקפה תמיד ירשימו באיכותם המשובחת. המכונה קלה להבנה וניתן להפעילה באמצעות הסמארטפון בשימוש ב- Smart Connect, אשר זמין כאופציה. תכניות התחזוקה ותקן ההיגיינה TÜV הופכות את מכונת הקפה היוקרתית הזו למושלמת.

Z-6 : ה- Z6 פורצת הדרך הינה מכונת קפה ברמה שונה מכל מה שהיכרתם עד היום. הדור החדש של מכונות הקפה האוטומטיות ממחיש את החדשנות השוויצרית. הוא מצליח להציב סטנדרט חדש של איכות למגוון שרחב של משקאות קפה, מהריסטרטו הקצרצר והמרוכז ועד לקפוצ’ינו על בסיס חלב הפופולרי והמעודן.

חברת JURA משיקה בימים אלה בישראל את הדור הבא בתחום מכונות קפה הפרימיום - JURA S8'' - עם מסך מגע צבעוני ואנימציות המראות כל צעד בהכנת הקפה, והנחייה בתהליך הכנת הקפה (15 סוגי קפה שונים).

JURA S8 היא מכונת קפה מעוצבת ואלגנטית, עם יכולת הכנה של 15 סוגי משקאות קפה שונים: ריסטרטו, ריסטרטו–כפול, אספרסו, אספרסו-כפול אספרסו ארוך, אספרסו-מקיאטו ,אמריקאנו, קפוצ'ינו, לאטה, לאטה-מקיאטו, קפה-לאטה, פלט-וויט, מים חמים, חלב , קצף חלב.

המכונה עם מסך מגע צבעוני בגודל של 4.3 אינצ', ברזולוצייה גבוהה שהופכת את תפעול המכונה לפשוט ומתוחכם יותר, עם הפעלה מהירה , גרפיקה ואנימציות המראות כל צעד בהכנת הקפה ומנחה את המשתתפים בתהליך ההכנה. ניתן להפעיל את המכונה גם באפליקציה ייחודית: J.O.E

ל- JURA S8 יש מטחנת קפה מדויקת ומהירה המשמרת את מלוא הארומה של פולי הקפה ומקצרת את זמן הכנת קפה האספרסו, טכנולוגיית הקצפה מקסימלית ומערכת נקיון אוטומטית. המחיר: 8,200 ש''ח.

עמנואל פרובסט ורוג'ר פדרר

לדברי עמנואל פרובסט – מנכ''ל חברת JURA משוויץ:

"מאז תחילת שנות ה-90 חברת JURA משווייץ התמקדה באופן עקבי בייצור ושיווק מכונות קפה אוטומטיות תוך בניית מותג פרימיום, בענף שמציב סטנדרטים מאתגרים ומתחדשים ללא הרף מבחינה טכנולוגית".

בשנת 2018 מחזור המכירות עבר את ה-500 מיליון פרנקים שוויצריים, ונמכרו מעל ל- 380,000 מכונות קפה ב- 55 מדינות ברחבי העולם.

המפעל בשווייץ - JURA

מכונות הקפה האוטומטיות לחלוטין של JURA מייצגות ערכים של חדשנות, דיוק, איכות, אמינות, קיימות סביבתית ועיצוב מרהיב.

הן מעניקות חוויית קפה מושלמת הודות לשימוש הפשוט והאינטואיטיבי, התחזוקה הקלה והעיצוב זוכה הפרסים היוקרתיים. מתקבל ספל קפה הטוב והטעים ביותר, שנחלט מפולים טריים שנטחנו בו במקום, ושלא נארזו מראש בקפסולות, וכל זאת בלחיצת כפתור. כך, יש לכם את החופש לבחור את סוג פולי הקפה לפי הטעם האישי, וגם מונע פסולת מיותרת של אריזות. טווח המוצרים כולל את הניסיון, הידע והמומחיות שנרכשו במהלך 25 שנות מחקר ופיתוח, בהן ייוצרו מעל 5 מיליון יחידות של מכונות קפה אוטומטיות. כך אנו יכולים להבטיח איכות, אמינות ועמידות לאורך שנים.

כמובילה בחדשנות הטכנולוגית, JURA השיקה לאחרונה אפליקציה להכנת ספל קפה בהתאמה אישית (בשלב זה באנגלית, במכונות הכוללות את ה- smart connect). באפליקציה ניתן להגדיר ולשמור את כמויות הקפה, המים והחלב שאתם אוהבים בספל הקפה שלכם, ולהכין אותו בלחיצה על הסמארטפון שלכם.

האסטרטגיה השיווקית של JURA היא נוכחות ממותגת אחידה בעולם מאופיינת בחומרי תקשורת אחידים.

המטה של ​​JURA מציע תוכן וחומרים המותאמים למותג, בכל ערוצי התקשורת. משווקי מכל רחבי העולם משתמשים בחומרים אלו. גם בישראל התחלנו ליישם אסטרטגיה זו ובעתיד הקרוב נוכל לראות מיתוג אחיד בכל חנויות הקפה המתמחות שמוכרות את מכונות הקפה של יורה.

רוג'ר פדרר - אלוף הטניס הבינלאומי

פרובסט מוסיף, שרוג'ר פדרר - אלוף הטניס הבינלאומי, הוא הפרזנטור של JURA . רוג'ר פדרר חתם על הארכת הסכם הפרזנטור של החברה עד לשנת 2020.

החברה החליטה לעבוד עם פדרר, כשגריר המותג, בשל קווי הדמיון בין המותג JURA לבין פדרר : מוצא שוויצרי, עבודה קשה ומדוייקת, אלגנטיות, והמרדף אחרי מצויינות. אין ספק שפדרר מגלם את כל הערכים האלה בצורה מושלמת ובכך מסייע לחב' JURA לבנות את המותג שלה בעולם.

(מימין) יורם פפר, רועי פפר - האב והבן "ברגע של נחת" מ"יורה" ומהקפה..

את המכונות ניתן לרכוש דרך מרכז הזמנות של חב' יורה (jura)

טל' - 03-5335038 או דרך האתר : https://www.jura.co.il/

או במרכז המכירות – רחוב מעלה חומה 9, אזור תעשייה חדש אור יהודה

רועי, עופר, יורם פפר

אין ספק שמכונות הקפה התעשייתיות-מסחריות, ועכשיו גם הביתיות - עשו מהפך בצריכת הקפה - המשקה שכולנו כל כך אוהבים ללגום בשל היותו מעורר ומענג...

צילומים: סימה להט, מורג ביטן, יורה, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page