top of page

"נעמן" עושה עלייה למקסוול & וויליאמס, ומתחברת לורדינון

קבוצת נעמן גרופ מובילה את עולם כלי המטבח והאירוח בישראל. עם המותג נעמן ועולם הטקסטיל לבית עם המותג ורדינון - מרחיבה נעמן את מגוון המוצרים שהיא מציעה לבית הישראלי, וחותמת על הסכם אסטרטגי עם המותג האוסטרלי הידוע מקסוול & וויליאמס.

לדברי דודי כהן, מנכ"ל נעמן גרופ:

"ספקים בארץ ובעולם מעידים שהסטודיו של נעמן ו-ורדינון הוא המקצועי והאיכותי ביותר. הפעילויות השיווקיות והעיצוביות שלנו - נושאות פרי. המגמה צעירה ומקצועית - מחברת קולקציות של כלי מטבח עם טקסטיל (מצעים, מגבות...). יצרנו קולקציית דיסני בזכוכית, וזכוכית בעלת דופן כפולה. קולקציה לבנה. מותגים חדשים בכלי הבישול, כלי הבית וההגשה. אנו לא נחים על זרי דפנה".

דודי כהן, מנכ"ל נעמן גרופ

מוצרי המותג נמכרים בכ-500 חנויות הפרוסות בלמעלה מ-40 מדינות בעולם.

ההסכם לייבוא ושיווק מוצרי המותג, ירחיב ויעשיר את קולקציית ראש השנה 2018 של נעמן, ויאפשר למארחים הישראלים ו/או לאורחים המבקשים להביא מתנה מקורית, להתחדש בשפע של כלי הגשה, צלחות כוסות וכלי מטבח מוקפדים מחומרים איכותיים, בעיצובים מיוחדים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

ועוד מוסיף דודי כהן:

"במסגרת יישום אסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה אנו מרחיבים את המגוון וגאים להביא לבית הישראלי מותג בינלאומי נוסף של כלים איכותיים.

ההסכם עם מקסוול & וויליאמס הוא נדבך נוסף ביישום אסטרטגיית הצמיחה של נעמן. החיבור שלנו עם המותג האוסטרלי הוא חיבור טבעי של שני מותגים עם חזון זהה – מחויבות לספק ללקוחות מוצרים איכותיים תוך שימת דגש על עיצוב מקורי ברוח הטרנדים העדכניים ביותר ומחירים תחרותיים.

מקסוול & וויליאמס עושים זאת בהצלחה רבה כבר עשרות שנים מאז 1995 ואנחנו כמותג שמקפיד להתחדש כל העת, מתמקדים עכשיו במגמה הזאת".

הסדרות של מקסוול & וויליאמס מאופיינות בשילובים מעניינים היוצרים מראה אלגנטי ואסתטי.

הן עשויות מניו בון צ'יינה פורצלן ואיכותי.

בולטות בייחודן:

* סדרת הבייסיק הלבנה במראה מהודר

* הסדרה הכחולה הקלאסית toile de fleur עם עיטורים של פרחים כחולים ועדינים

* סדרת mazara הייחודית שעשויה מדולומייט

* מאגים יפיפיים עשויים פורצלן

ריקי כהן - מנהלת סחר ורכש בתחום כלי בית והגשה

לדברי ריקי כהן:

"נשארנו עם הקולקציה הקלסית של נעמן, והוספנו קולקציה לצעירים ברוחם, עם צבעוניות במינון הנכון. בנעמן לא מתפשרים על האיכות, האסתטיקה והטכנולוגיות המתקדמות".

נעמן גרופ מפעילה כיום 70 חנויות נעמן ו-70 חנויות ורדינון בפריסה ארצית מקרית שמונה וראש פינה בצפון ועד אילת בדרום.

לדברי רן אורן:

"מקס - יבואן כלי בית. וויליאם - השותף שלו. שניהם שולטים בשוק האוסטרלי בכלי שולחן מפורצלן וקרמיקה. כשראו אין להם כבר מתחרים - פנו לשוק האירופאי. כיום הם חולשים על 50 מדינות, ואנו בנעמן - קיבלנו את הבלעדיות על ההפצה בארץ.

נעמן מקפידה על איכות גבוהה של מוצריה. המוצרים ייחודיים. קישוטים בלעדיים - פרי פיתוח יצירתי של המעצבות, האריזות יפות ואיכותיות, ואם לא די בכך... בשל ההיקפים הגדולים של המכירה - המחירים אטרקטיביים, והצרכן הסופי - יוצא נשכר".

גבי אזור- מנהל סחר ורכש בתחום הבישול, ורן אורן - יועץ רכש לכלי בית

לרגל החג ייהנו לקוחות נעמן מהנחות במחירי מוצרי מקסוול & וויליאמס הנעים בין 9.90₪ ל-299.9₪.

משמאל: לירון איסק - מעצבת בסטודיו נעמן ו-ורדינון

דברים שאולי לא ידעתם על חברת MAXWELL AND WILLIAMS, ולא היה לכם את מי לשאול...

חברת MAXWELL AND WILLIAMS שבחרה בחברת נעמן גרופ להיות היבואן והמפיץ הבלעדי שלה בישראל, נחשבת לחוד החנית של מגמות עיצוב הבית וכלי המטבח באוסטרליה.

החברה נוסדה במלבורן, אוסטרליה, לפני כ-60 שנה על ידי הארי ואנה גרונדמן. זוג פליטי שואה, שהיגר בסוף שנות ה-50, מגרמניה לאוסטרליה.

הם קראו אז לחברה H.A.G (Harry & Anna Grundman). בנם, מקס גרונדמן (Maxwell), שהגיע עם הוריו לאוסטרליה כילד, הצטרף לעסק המשפחתי הקטן כאיש מכירות, בתחילת שנות ה-70. בשנת 1978, פרש הארי גרונדמן מהעסק ומקס צירף אז לעסק כשותף את Bill (William) Ryan והם שינו אז את שם החברה ל-MAXWELL AND WILLIAMS.

הם החלו לייבא לאוסטרליה, שהייתה אז שוק מתפתח, כלי בית איכותיים מאירופה ופיתחו דגמים וקישוטים ייחודיים המעוצבים באריזות איכותיות ואטרקטיביות.

בתוך שנים הם הפכו לחברה הגדולה והמובילה בשוק האוסטרלי בזכות הכמויות הגדולות שייבאו לאוסטרליה הם גם קיבלו מהמפעלים מחירים טובים כמו גם את הבלעדיות ליבוא והשיווק לאוסטרליה, מהספקים שלהם.

החברה שהפכה לגדולה ביותר באוסטרליה החלה לשווק את מוצריה הבלעדיים למספר מדינות באירופה. כיום משווקת החברה ליותר מ-50 מדינות ברחבי העולם.

ל-MAXWELL AND WILLIAMS יש עשרות ספקים ברחבי העולם המספקים להם כלי אוכל איכותיים מפורצלן וקרמיקה, כלי הגשה, כלי שתייה, מערכות סכו"ם, מוצרי מתנות ועוד.

מוצרי החברה הם שילוב של איכות, אופנתיות, עיצוב, אריזות מרשימות ובמחירים סבירים ביותר.

שרון הרמתי - מנהלת השיווק של קבוצת נעמן

לדברי רן אורן:

"שיתוף הפעולה בין נעמן ו-ורדינון מאחד את המחלקות של שרשרת האספקה, ובנוסף לכך - מחלקת השיווק בניהולה של שרון הרמתי מתפקדת ברמה גלובלית".

יש אש ... אבל אין עשן

Smokeless של נעמן

סדרת מחבתות חדשנית ומפתיעה לבישול ולטיגון ללא עשן וללא ריח

נעמן, המותג המוביל בתחום הבישול והאירוח, משיקה את Smokeless - סדרת מחבתות יציקה ראשונה מסוגה בעלת פטנט קוריאני בלעדי לבישול ולטיגון ללא ריח וללא עשן.

בזכות מנגנון ייחודי, נשאב העשן שנוצר בזמן הבישול לתוך פתח מיוחד הממוקם בתוך המחבת ונפלט דרך פתח יציאה שבתחתיתה, היישר לאש שם הוא נשרף ללא עקבות ריח.

למחבתות יש מכסה מיוחד היוצר סגירה הרמטית ומאפשר ליהנות מבישול ללא ריח ועשן, חשוב במיוחד במטבחים ובחדרי בישול שאין בהם מכשיר קולט אדים.

לדברי גבי אזור - מנהל סחר ורכש בתחום הבישול:

"שנת 2016 - שנת החדשנות בנעמן. תחתיות הסירים והמחבתות מקצרות את זמן הבישול.

שנת 2017 - שנת מכירות השיא. מכסה ייחודי שהופך את האדים לטיפות מים.

שנת 2018 - מנגנון שליטה בכמות השמן הנצרכת, וגם סידרת ה-Smokeless שמונעת עשן וריח טיגון. קולט האדים נמצא בתוך המחבת".

גבי גאה במחבת הסומקלס של נעמן

הריחות והאדים הנפלטים בזמן הבישול הופכים לא פעם את החוויה לפחות נוחה ונעימה. כולנו יודעים כי עשן שרוף של שמן ואדי שמן הנוצרים בזמן הבישול והטיגון נפלטים ונשארים בחלל המטבח, עולים מעלה ונדבקים בתקרה ובקירות, ובנוסף גם נשאפים על ידי בני הבית. וזהו בדיוק היתרון של סדרת Smokeless החדשנית של נעמן שמעבר להיעלמות הריח והעשן, תורמת לכך שהאוויר במטבח נשאר נקי וחווית הבישול והעשייה במטבח הופכת למהנה ביותר.

הסדרה כוללת מחבת עמוקה חלקה, מחבת גריל עמוקה ומחבת גריל אובלית (אידיאלית במיוחד להכנת דגים), כולן בקוטר של 28 ס"מ. ייחודית בסדרה היא מחבת גריל כפולה בגודל 24*30 ס"מ שבמצב סגור מאפשרת גם במטבח הביתי ליהנות ממאכלים צלויים ובטעם "על האש" כמו במנגל. המחבת גם מתפרקת לשתי מחבתות רגילות - 2 במחיר 1.

למחבתות Smokeless ציפוי non-stick חזק במיוחד MEGA STONE TITANIUM, התנגדות שחיקה גבוהה והן יכולות כמובן לשמש גם כמחבתות רגילות לחלוטין במידה ומשתמשים בהן ללא המכסה הייחודי. לכל המחבתות ידיות ארגונומיות מבקליט שאינן מתחממות, יציבות ובטוחות להרמה ולנשיאה.

הכלים שבסדרה מתאימים לכל סוגי הצלייה, לטיגון, לתבשילי קדרה, דגים, בשר, עוף, פסטות, ירקות ועוד

(ללא מרקים). המחבתות מתאימות אך ורק לשימוש על גבי כיריים של גז.

לרגל ההשקה כל הכלים מסדרת Smokeless החדשה ניתן יהיה לרכוש ב-40% הנחה בכל סניפי נעמן ברחבי הארץ. המבצע בתוקף עד 30.09.18 ו/או עד גמר המלאי. אין כפל מבצעים.

נעמן: בישול מקצועי ואירוח בסטייל

לקראת ראש השנה מחדשת נעמן את המדפים בכל חנויות המותג ומציעה קולקציות חדשות עם מבחר טרנדים עדכניים ובינלאומיים.

בולטת בייחודה Smokeless - סדרת מחבתות עם טכנולוגיה חדשנית, בלעדית ומפתיעה - לבישול וטיגון ללא ריח וללא עשן.

לראשונה, כלי אוכל והגשה בעיצוב חדשני מקורי של מעצבות הבית בסטודיו נעמן גרופ.

לדברי דודי כהן, מנכ"ל נעמן גרופ:

"האתגר שלנו הוא להעניק ללקוחותינו, ובמיוחד לקראת החג הקרב, את המוצרים המיטביים והכי עדכניים ברמה בינלאומית בתחום כלי הבישול והאירוח. בזכות החדשנות חווית הקנייה בנעמן היא תמיד איכותית, מרגשת ומשתלמת. בנוסף לאיכות הבלתי מתפשרת השנה יש לנו גם טאץ' אישי הבא לידי ביטוי בעיצוב בלעדי ומקורי של מגוון עשיר של מוצרים. כמי שמחויבים לסטנדרטים גבוהים, רתמנו לקולקציה החדשה גם טכנולוגיה וחדשנות בינלאומית המאפשרת בישול ללא עשן וריח, שימוש בתנור ובמיקרוגל, עמידות במדיח הכלים ואחוזי בלאי אפסיים".

נעמן משיקה לקראת ראש השנה קולקציות חדשות המצטיינות בפרקטיות ובנוחות. הן כוללות מגוון רחב של כלי אפיה, כלי בישול, המשמשים בו זמנית גם לחימום, להגשה ולאחסון במקרר, גאדג'טים ואביזרים משלימים למטבח הביתי והמקצועי בטקסטורות ובעיצובים מקוריים ויפיפיים.

לנעמן 70 חנויות בפריסה ארצית השופעות כלי מטבח המותאמים למגוון קהלים, ובקרוב יושק גם אתר קניות מקוון שיספק חווית קניה נגישה וזמני אספקה מהירים לקהל הלקוחות שמעדיפים לערוך מסע קניות וירטואלי.

בהובלת היועץ הקולינארי, השף אסף גרניט, יוצאת נעמן עם ה-Smokeless - סדרת מחבתות חדשה בקונספט מהפכני, שטרם נראה כמותו בארץ, המאפשר בישול וטיגון ללא ריח וללא עשן. בזכות מנגנון ייחודי נשאב העשן שנוצר בזמן הבישול לתוך פתח מיוחד הממוקם בתוך המחבת ונפלט דרך פתח יציאה שבתחתיתה, היישר לאש שם הוא נשרף ללא עקבות ריח.

בראש השנה הקרוב יוכלו לקוחות נעמן ליהנות לראשונה מקולקציות וסדרות חדשות של כלי אוכל בעיצוב בלעדי, פרי עבודה של צוות מעצבות הבית בסטודיו נעמן גרופ בהובלתה של ויקה יוסל, מנהלת מחלקת עיצוב ומיצוב מסחרי, וביניהן:

משמאל: ויקה יוסל

  • סדרת כלים INK יוקרתית בעיטורים מעודנים ואלגנטיים במיוחד עם מסגרת זהב דקה ועמידה המאפשרת הכנסתם למיקרו וגם למדיח הכלים.

  • סדרת אקוורל המאופיינת בציורים במרקמים ובצבעים הנראים ממש כמו ציורים שנעשו בעבודת יד מושקעת ומוקפדת.

  • סדרת "מסיבת התה" העליזה במראה שובב, הכוללת קומקום, כוסות, ספלים וצלחות מעוצבים בגדלים שונים לשימוש יומיומי או לאירועים מיוחדים. הכלים עשויים זכוכית כפולה עם הדמויות האהובות של מיקי ומיני מאוס שיפתיעו את האורחים.

לקראת החג, יוכלו לקוחות נעמן ליהנות גם ממגוון המוצרים מבית מקסוול & וויליאמס, המותג האוסטרלי הנמכר ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם, שישווק מעתה בנעמן. מבין המוצרים שיהיה ניתן להתחדש בהם לקראת החג - מבחר עשיר של כלי הגשה אלגנטיים ומערכות כלי אוכל בשלל דוגמאות ובעיצובים ססגוניים שיעצימו את חוויית האירוח החגיגי.

וההפתעות לא נגמרות רק במוצרים. לרגל החגים מכריזה נעמן על שורה של מבצעים אטרקטיביים במיוחד – 40% הנחה בקנייה מעל 149.9 ₪, 30% הנחה ללקוחות שסכום קנייתם לא יעלה על 149.9 ₪.

מבצע השקה מיוחד יהיה על מבחר הכלים מסדרתSmokeless החדשה שניתן יהיה לרכוש ב-40% הנחה בכל סניפי נעמן ברחבי הארץ.

המבצע בתוקף עד 30.09.18 ו/או עד גמר המלאי. אין כפל מבצעים.

וכמו בכל שנה, נעמן חוסכת ללקוחותיה, לא רק בעלויות, אלא גם בזמן. היא מציעה בחנויות המותג מגוון רחב של מארזי מתנה מהודרים - רק לבוא ולרכוש, מבלי להמתין בתור הארוך ולהתעכב בעמדות האריזה.

צילומים: סימה להט

סרטון: יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page