top of page

דייסון מתהדרת בשואב אבק אלחוטי Dyson V10

להלן מעלותיו של שואב האבק האלחוטי Dyson V10TM:

 • עוצמתי ומיועד לשימוש של עד 60 דקות עבודה רציפה (1) ללא איבוד עוצמת שאיבה לניקוי יסודי (3) של כל הבית.

 • בעל עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים (2) של Dyson.

 • מגיע עם מיכל גדול יותר ב-40% מהדגם הקודם.

 • ב.נ.ז.כ סחר - היבואנית הרשמית שלו - מעניקה שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח.

Dyson ממשיכה לבסס את שליטתה בשוק שואבי האבק בישראל עם חשיפת שואב האבק העוצמתי ביותר שלה: Dyson V10 בעל טכנולוגיית המנוע המתקדמת ביותר שנראתה עד כה. המנוע הדיגיטלי החדש מדגם V10 של Dyson מבוסס על הטכנולוגיות והחומרים העדכניים ביותר שפותחו בתעשיית האווירונאוטיקה והחלל. המנוע מסתובב כ-2,000 סיבובים בשנייה במהירות של עד 125,000 סל"ד, מה שהופך אותו למנוע הדיגיטלי המהיר ביותר של Dyson אי פעם. המנוע החדש אפשר למהנדסים של Dysonלשנות את העיצוב של השואב ולייצר זרימת אוויר ישרה בין המנוע למוט השואב. בזכות עיצוב חדשני זה, זרם אוויר חזק יותר מנותב ישירות לעבר המנוע ומגביר את עוצמת השאיבה.

לדברי ג'יימס דייסון:

"בעקבות הפיתוח של שואב האבק Dyson V10 הפסקתי לפתח שואבי אבק עם כבל. זהו מכשיר בעל ביצועים גבוהים מתחיל במנוע יעיל. מנוע V10 הדיגיטלי של Dyson הוא המנוע המתקדם ביותר של Dyson. זה מה שאפשר לנו לשנות לחלוטין את המבנה של שואב האבק. שואב Dyson Cyclone V10 קל כל כך ועוצמתי כל כך, שהוא מסוגל לבצע ניקוי עמוק בכל מקום בביתכם. זו הסיבה שהפסקתי לפתח שואבי אבק חשמליים עם כבל".

צבי כהן - מנכ"ל ובעלים:

"לפני 23 שנים, ייבאתי את הטכנולוגיה החדשה של אז, וכיום... הישגינו הם בלתי רגילים".

באירוע ההשקה, אמר ליאור ראובן, סמנכ"ל טכנולוגיה של חברת ב.נ.ז.כ סחר היבואנית הרשמית של דייסון בישראל:

"צוות גדול טרח להעניק חוויית השקה זהה במדינות העולם. צוות דייסון העולמי הגיע מדובאי, אנגליה וצרפת, לכבד אותנו בהשקה.

השנה - הגידול הוא ב-79% במכירות, לעומת השנה שעברה. יתר הקטגוריות של שואבי האבק המסורתיים והרובוטים - מאבדים עשרות אחוזים מנתח השוק שלהם.

האמירה שלנו: זה הזמן להיפרד מהמוצרים הגדולים עם הכבל".

ועוד הוסיף ליאור ואמר...

"Dyson השיקה בשנת 2012 את השואב האלחוטי הראשון שלה בישראל ומאז היא מובילה את השוק. קטגוריית השואבים האלחוטיים הכפילה את עצמה מספר פעמים בשנים האחרונות ובשנה האחרונה בלבד רשמה גידול של 79%. מאידך, קטגוריית השואבים החשמליים והרובוטיים קטנה משמעותית. שואב האבק האלחוטי של Dyson הפך להיות למוצר מבוקש במאות אלפי בתים בישראל. צרכנים רבים שכבר התנסו בו, לא מוכנים להחליף אותו באחר ומחכים להשקת הדור הבא שלו, ממש כפי שקורה עם הטלפונים הניידים. הצרכן הישראלי יודע להעריך טכנולוגיה מתקדמת ואף מוכן לשלם על כך יותר".

טכנולוגיית המנוע:

המנוע הדיגיטלי החדש של Dyson, ה-V10 הוא המנוע הדיגיטלי המתקדם ביותר של Dyson. המנוע בעל חיישן מגנטי המנטר את המיקום המדויק של המנוע ומתאים את עצמו לסביבה על מנת להגיע לביצועים מרביים. בעזרת חיישני הלחץ המותקנים בו, יש לו את האפשרות לחשב מהו המיקום שלו ביחס למדרגות בבית ומהו הפרש הגבהים בין השולחן לרצפה. המידע הזה מאפשר לשואב לבצע התאמות בזמן השאיבה על מנת לספק ביצועים טובים בלחצי אוויר שונים. השימוש בחומרים עמידים יותר כגון חרס אפשר לצמצם את ממדי המנוע ולהקטינו בשיעור של 20% ועם זאת, להגביר את עוצמת השאיבה. וסתים אקוסטיים המובנים במנוע משפרים את זרימת האוויר ומפחיתים רעשים.

בהתייחס לעוצמת השאיבה, שואב האבק Dyson V10 הוא בעל עוצמת השאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים: 14 הציקלונים מסודרים באופן מדויק מסביב לציר המרכזי של המכשיר וכתוצאה מכך זרימת האוויר לכיוון המנוע משתפרת משמעותית. הציקלונים פועלים במקביל ומייצרים כוח של מעל 79,000G. כוח זה מפריד את חלקיקי האבק המיקרוסקופיים מן האוויר ביעילות ולוכד 99.97% מן האלרגנים בגודל של עד 0.3 מיקרון - ופולט אוויר נקי יותר.

הסוללה של ה-Dyson V10 היא עוצמתית יותר ולכן מאפשרת לשאוב עד 60 דקות. כמו כן, ל-Dyson V10 צג דיגיטלי חכם המדווח על הצורך בשטיפת המסנן וריקון המיכל. לשואב החדש מיכל ריקון בעל קיבולת גדולה יותר ב-40% מהדגם הקודם. מיכל זה מתאים לשאיבת כל הבית ללא צורך לרוקן את המיכל באופן תדיר.

סיימון קרוז - מהנדס בכיר של דייסון שהגיע מאנגליה, הקרין מצגת שמשקפת טכנולוגיה חכמה, מתקדמת ומרשימה של שואב האבק.

מחיר, אחריות ושירות:

Dyson Absolut V10 : עולה 3,290 שקלים מגיע עם שלוש מברשת חובטות בעלות מנוע עזר פנימי בהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, בנוסף אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

Dyson Animal V10: עולה 2,890שקלים מגיע עם שני מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים, ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

לשני הדגמים עמדת תליה והטענה לקיר.

שואבי האבק נמכרים בכל רשתות השיווק למוצרי חשמל ביניהם; מחסני חשמל, אלמ, טרקלין חשמל, שקם אלקטריק, ביג אלקטריק אבי סופר ועוד.

לרגל ראש השנה, ב.נ.ז.כ סחר יבואן רשמי יוצאת במבצע: על כל קניה של שואב אבק Dyson V10 מקבלים מארז לניקוי משלים בשווי 450 שקלים הערכה כוללת מגוון אביזרים לפעולות ניקוי יסודיות: צינור מאריך גמיש, מברשת רכה למשטחים עדינים, מברשת בוץ ללכלוך מסיבי ומברשת לבדי ריפוד .

*רכישה דרך ב.נ.ז.כ סחר היבואנית הרשמית של דייסון בישראל, כוללת שנתיים אחריות ושרות בבית הלקוח

דברים שאולי לא ידעתם על חברת דייסון, ולא היה לכם את מי לשאול...

 • Dyson עוסקת במחקר ופיתוח של טכנולוגיית מנועים מזה למעלה מעשור.

 • ב-2009 הציגה Dyson את המנוע הדיגיטלי מדגם V2, אשר הסתובב במהירות של 104,000 סל"ד ושקל 150 גרם בלבד.

 • בשנה שעברה ייצרה Dyson 40 מיליון מנועים דיגיטליים מהירים במסגרת קווי הייצור האוטומטיים העצמאיים שלה, ועד כה רשמה 934 פטנטים על מנועים בכל העולם

 • כדי לפתח את המנוע הדיגיטלי פיתחו מהנדסי Dyson תהליכי ייצור חדשים ואוטומטיים לחלוטין במפעלי הייצור המתקדמים של Dyson בסינגפור ובפיליפינים: 300 רובוטים אוטונומיים מרכיבים את מנועי Dyson הדיגיטליים בשישה קווי ייצור. הרובוטים, המצוידים בראייה תלת ממדית, יכולים לראות ולפרש את מה שקורה בקווי הייצור ולחווט את המנוע באופן אינטליגנטי בתוך 12 שניות בלבד, תוך שהם בודקים את איכותו

 • כל דגם עובר בדיקות קפדניות הנמשכות חודשים. המהנדסים הקדישו 500,000 שעות לבדיקת ה-V10 והמוצר הופל למעלה מ-5,000 פעמים על מנת להבטיח כי הוא חזק דיו

 • כיום פועלת Dyson בחמישה תחומים טכנולוגיים עיקריים: שואבי אבק עם כבל ושואבי אבק אלחוטיים, מכשירים לסינון האוויר, מייבשי שיער מסדרת Dyson Supersonic™ מייבשי ידיים מסדרת Dyson Airblade™ ואביזרי התאורה של Dyson. ב-2017 חשפה Dyson כי היא מפתחת מזה שלוש שנים כלי רכב חשמלי בקמפוס שלה במלמסברי

 • Dyson מעסיקה כיום 4,450 מהנדסים ומדענים, אשר מחציתם נמצאים בבריטניה ובסך הכל מעסיקה יותר מ-11,750 איש ברחבי העולם

 • ההשקעה השבועית במחקר ובפיתוח ב-2018 הגיעה ל-8 מיליון ליש"ט

 • Dyson רשמה שיא בשנת 2017 עם ייצור של 100 מיליון מכשירים באותה שנה

 • ב-2018 יעבור צוות האוטומציה, הכולל 400 עובדים, לבניין חדש ומתקדם ביותר מסוגו הכולל קמפוס בשטח של למעלה מ-3 מיליון מ"ר וישמש כקמפוס המחקר והפיתוח השני של Dyson בבריטניה.

(1) ו-(3) משך הפעולה מתייחס לשאיבה במצב 1 כאשר מחובר אביזר בלתי ממונע

(2) השאיבה נבדקה עפ“י תקן CL5.8 , EC 62885-2 ו- CL5.9 מול שואבים חשמליים בגודל מלא עם מיכל מלא במצב עבודה מקסימלי.

לפרטים נוספים: יונית רוקי

052-2637753

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page