top of page

חברת הפלגות הנופש NCL מציגה: טרמינל נוסעים יעודי במיאמי

הטרמינל ייבנה בהשקעה של מעל 100 מיליון דולר וייפתח בסתיו 2019.

האונייה Norwegian Encore - האוניה החדשה ביותר בצי החברה, תפליג לראשונה מהטרמינל החדש.

הטרמינל המודרני שואב השראה מדג הנאוטילוס, עם חזית ספיראלית רבת מפלסים ונוף נרחב לים. בתום הבנייה, יהפוך הטרמינל של NCL ל"פנינה" החדשה של מיאמי.

נורוויג'ן קרוז ליין החזקות בע"מ (NCLH), חברת הפלגות גלובלית מובילה, המפעילה את מותגי נורוויג'ן קרוז ליין (NCL), Oceania Cruise ו-Regent Seven Seas Cruises, חשפה את התכנית שלה לבניית טרמינל נוסעים ייעודי ללקוחות NCL בנמל מיאמי. התוכנית לטרמינל הייעודי של נורוויג'ן קרוז ליין בנמל מיאמי מייצגת את שיתוף הפעולה הארוך הטווח של NCL ומיאמי, העיר שנחשבת לבירת הקרוזים העולמית.

מיאמי משמשת כבסיס האם של החברת הקרוזים NCL מאז השקתה ב-1966. פרויקט הטרמינל הייעודי ייצא לדרך במאי 2018 וצפוי להסתיים בסתיו 2019. אוניית Norwegian Encore, שתושק בסתיו 2019 תפליג ליעדים הפופולריים ביותר בקריביים, מהטרמינל הייעודי החדש שבנמל היציאה של מיאמי. האוניה Norwegian Encore תהיה לאוניה ה-17 בצי האניות של החברה, והרביעית בסדרת האוניות Breakaway Plus היוקרתית. נורוויג'ן קרוז ליין מפליגה מנמל מיאמי לעשרות יעדים שונים ברחבי העולם.

לדברי פרנק דל ריו - נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין החזקות בע"מ:

"במשך למעלה מ-50 שנה, אנו גאים בשיתוף פעולה וביחסים האיתנים שלנו עם נמל מיאמי ומחוז מיאמי-דייד. הפרויקט המשותף החדש, בניית טרמינל הנוסעים האיקוני של NCL מהווה חלק משמעותי ממערכת היחסים הזאת והוא יתרום לקו הרקיע המפורסם של מיאמי, תוך חיזוק מקומה של העיר כבירת השייט העולמית." עוד הוסיף פרנק דל ריו, "טרמינל הנוסעים זה הוא חלק משמעותי בתוכנית שלנו לחזק את הנוכחות של NCL וכל חברות השייט האחיות שלה בנמלים אסטרטגיים ברחבי העולם. אנחנו מצפים בהתרגשות לפתיחת הטרמינל החדש לצד השקת אוניית Norwegian Encore כבר בסתיו 2019 ולכל אלפי לקוחותינו שיפליגו עם NCL ומותגי האחות שלה מהטרמינל המודרני וייעודי הצפוי להיבנות בנמל מיאמי."

חברת השייט העולמית NCL ידועה בכך שהציגה את השייט המודרני לעולם לפני למעלה מ-50 שנה. החברה שלקחה אמצעי תחבורה רגיל והפכה אותו לנופש מסוג חדש, עם הפלגות לקריביים מנמל מיאמי, הפכה את העיר לשם מותג בקרב חברות שייט עולמיות ול"בירת השייט בינלאומית". היום, מודיע מחוז מיאמי-דייד כי ישקיע 100 מיליון דולר בבניית הטרמינל הייעודי חדש של NCL.

לדברי קרלוס א' חימנס - ראש העיר של מחוז מיאמי-דייד:

"ההשקעה בתשתית של נמל מיאמי מחזקת את מעמדה של העיר כיעד תיירות גלובלי. אנו מודים על השותפות המתמשכת עם NCL, בניית טרמינל הנוסעים הייעודי של חברת הקרוזים העולמית, בעל היכולת לספק עגינה לאוניית שייט ענקית, תעניק אלפי משרות ואפשרויות צמיחה עבור הקהילה שלנו."

חברת Bermello Ajamil & Partners Inc, המתמחה באדריכלות ועיצוב פנים שבסיסה במיאמי ומפורסמת בזכות פרויקטים ועיצובים עטורי פרסים ברחבי העולם, נבחרה לעצב את טרמינל הנוסעים החדש. הפרויקט ייבנה על פי סטנדרט עולמי LEED Silver standards, התקן בניה ירוקה וחכמה, ששם דגש על חדשנות בעיצוב ובתפעול הטרמינל על מנת ליצור פלטפורמה עם יעילות אנרגטית, איכות האוויר גבוהה וחסכונית במים, תוך שימוש מרבי בחומרים ובמשאבים מקומיים.

הטרמינל המודרני שואב השראה מדג הנאוטילוס, עם חזית ספיראלית רבת מפלסים ונוף נרחב לים. בתום הבנייה, יהפוך הטרמינל של NCL ל"פנינה" החדשה של מיאמי. עם שטח כולל של כ-15,470 מטר מרובע, טרמינל הנוסעים החדש של NCL יוכל להכיל אוניות של עד 5,000 נוסעים, יכלול טכנולוגיה חדשה ביותר שתבטיח תהליך עליה וירידה מהיר ויעיל יותר מהאונייה, בנוסף לבידוק ביטחוני וצ'ק-אין מזורזים. חניון חדש ואזור שירות חניה עם גישה ישירה לטרמינל ולטרקלין מתוכננים כחלק מהפרויקט.

דברים שאולי לא ידעתם על חברת NCL, ולא היה לכם את מי לשאול...

חברת ההפלגות המובילה נורוויג'ן קרוז ליין (NCL) בעלת היסטוריה בת 50 שנה של פריצות דרך ושבירת גבולות בענף השייט הבינלאומי. NCL גאה בתפיסה המהפכנית שלה כלפי חוויית השייט בעידן החדש והיא מציעה לאורחים את החופש והגמישות לעצב את הנופש המושלמת שלהם, בלוח הזמנים שלהם ובהתאמה אישית. החברה מזמינה את האורחים ליהנות מחופשת שייט רגועה בסגנון אתר נופש, בכמה מן האוניות החדשות והחדישות ביותר בים, עם מגוון אפשרויות לינה, כולל The Haven, מתחם סוויטות יוקרתי, מסעדות ובריכות פרטיות, שירות קונסיירז' ושירות אישי.

לאחרונה, זכתה החברה בתואר "חברת ההפלגות המובילה באירופה" בשנה התשיעית ברציפות, "חברת ההפלגות המובילה בקריביים" בפעם החמישית ו"חברת אוניות השייט הגדולות המובילה בעולם" בשנה החמישית ברצף, בפרסי World Travel Awards. NCL תשיק שתי אוניות חדשות ממדור "Breakaway Plus" במהלך שנת 2019 וכן הוזמנו ארבע אוניות נוספות לתחילת שנת 2022, עם אופציה להשיק עוד שתי אוניות ב-2026 ו-2027.

למידע נוסף אודות נורוויג'ן קרוז ליין, בקרו באתר www.ncl.com.

צילומים: נורוויג'ן קרוז ליין

כתבות נוספות
bottom of page