top of page

ננו ג'ולרי – קולקציה יוקרתית עם טוויסט מפתיע


חברת ננו ג'ולרי הוקמה על-ידי זוהר עזרא, מעצב תכשיטים בעל ניסיון ומוניטין רב שנים. את דרכו בענף התחיל זוהר במקרה, כשטייל במזרח הרחוק ובאירופה. עם הזמן נמשך לתחום בצורה מקצועית, החל לנהל חנויות תכשיטים, התוודע לטעמם של הקהלים המקומיים, והוקסם מנקודות הדמיון והשוני ביניהם, ומהאופן בו תכשיט יכול לגשר על פערים תרבותיים וחברתיים.

זוהר עזרא – מנכ"ל, בעלים ומעצב תכשיטים

זוהר עונד תליון – כף רגל של כלב. המסר הוא: "תנו לבעלי החיים לחיות" – חמלה לכל יצור, ובאנגלית: COMPASSION TO ALL BEINGS ב-60 שפות. השיחה הנינוחה על התליון - מעבירה מסר חשוב.

כשחזר לארץ, חבר זוהר למפעל שפיתח טכנולוגיה ייחודית, המחברת בין מתכות לאבנים. יחד עם העיצובים המרהיבים של ננו ג'ולרי, החל מהלך פיתוח הכולל התאמה של הטכנולוגיה לתכשיטים, והתגברות על אתגרים שצצים בהתמודדות עם חומרי הגלם השונים.

עד כה נמכרו התכשיטים באתר המכירות המשגשג אמזון. כעת, מספר זוהר, נעשות הכנות להשקת בוטיק תכשיטים, שימכור בישראל את התוצרים הנפלאים שטרם נראו כמותם בארץ ובעולם.

סטפני גבאי – מנהלת השיווק והפיתוח העסקי

הקולקציה הנדירה של ננו ג'ולרי כוללת כמה הפתעות מעניינות. למשל, קולקציה שלמה בה מוטבע בכתב מיניאטורי המשפט "אני אוהב אותך" ב-120 שפות. בנוסף היכולת של הלקוח "להרכיב" ולעצב בעצמו תכשיט, מאלמנטים מוכנים מראש, כמו אבנים מסוגים שונים ושרשראות כסף וזהב. גולת הכותרת של התכשיטים הם הכיתובים והמסרים המוטבעים עליהם, הנעשים גם בהתאמה אישית. כיתוב יכול להיות ברכות למקבל התכשיט, פירוט תכונות המזל האסטרולוגי שלו, משפטי העצמה, תפילות של מבחר דתות, מסרים רומנטיים, משפטי השראה ועוד, הכל במגוון שפות וסגנונות.

החריטה וההטבעות על האבן נעשות במעבדה. התכשיט מורכב בחנות.

הטבעת המסרים המיניאטוריים על האבנים נעשית באמצעות טכנולוגיה חדשנית וייחודית. בעתיד הקרוב, ניתן יהיה לקנות יהלומים עם מסרים מוטבעים עליהם, לשדרוג כל הצעת נישואין ומחווה רומנטית. לגבי שאר המסרים, ננו ג'ולרי מקפידה כי הם יהיו חיוביים, עם אופי אוהב, נעים ובעל ערך מוסף. זוהר מעיד כי הייחודיות של התכשיטים מהווה מקור השראה ומעוררת עניין רב, ולכן פעמים רבות מתפתחת שיחה סביבם וסביב המסר שהם נושאים. זוהי הסיבה שיש הקפדה יתרה על יצירת תכשיטים הנושאים מסרים בעלי אג'נדה חברתית. המתקשים בקריאת המסרים יכולים להיעזר בזכוכית המגדלת היוקרתית שמצרפת ננו ג'ולרי לכל פריט המיוצר, על-מנת לוודא כי המסר אינו נעלם מעיניו של אף אחד.

הקולקציה היוקרתית כוללת אבנים שונות, אך זוהר מדגיש כי הן חייבות להיות חלקות לגמרי. לכן, לא תמצאו תכשיטים מאבנים כמו טורקיז, מונסון וטיגריי. הכוכבות של ליין התכשיטים הן אם כך אבנים סינטטיות כמו זרקוניה, סברובסקי ואונקס. הפוליש והחיתוך של כל אבן, עולים בהרבה על הסטנדרט הממוצע והתוצאה היא תכשיט ללא רבב, בעל עיצוב ייחודי ונדיר ובעל טוויסט מיוחד במינו.

את התכשיטים המיוחדים ניתן לרכוש באתר של ננו ג'ולרי, בחנות אמזון וכמובן בבוטיק החדש. החברה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ ומציעה אפשרות להזמנות גדולות.

מימין: סטפני, זוהר, וגולן נהרדעא (יח"צ)

מה צופן העתיד? זוהר מבטיח שזו רק ההתחלה. צמידים מעוצבים, טבעות עם מסרים עוצמתיים, יהלומים שטרם נראו בעולם ועוד שימושים חלומיים בטכנולוגיה העתידנית – כל אלו יגיעו, ומהר יותר ממה שנדמה.

ניק טולנד – מנהל החנות, סילביה יעקובסון – צורפת

מחירים: החל מ-379 ש"ח

אין ספק שקולקציית התכשיטים של ננו ג'ולרי – פורצת דרך מבחינה טכנולוגית, ומעצימה אותנו עם מסריה החברתיים והחיוביים. מתנה שכל אחת ואחד ישמח לקבל.

ניתן להשיג:

רבי יוחנן 6 תל אביב

1-700-55-61-66

פייסבוק: NANO Jewelry / תכשיטי ננו

אינסטגרם: NanoJewelryGifts

צילומים: סימה להט, יח"צ

אינסטגרם: nanostylejewelry

כתבות נוספות
bottom of page