top of page

מיה משיקה מארזי פירות יבשים לבישול ואפייה

יצרנית המזון הישראלית 'מיה' נחשבת לאחת המשווקות המובילות של פירות יבשים בישראל. לרגל ט"ו בשבט, מרחיבה "מיה" את ההיצע ומציעה מארזי פירות יבשים, ללא תוספת סוכר וללא חומרים משמרים.

ט"ו בשבט בפתח. הוא ידוע כחגם של הפירות היבשים. בתקופה זו חל גידול של 300% במכירת בשוק הפירות היבשים והפיצוחים מכל הסוגים. כמו כן גדל מגוון הפירות היבשים המוצעים למכירה. בשנים האחרונות, בעיקר בשל עליית המודעות לאורח חיים בריא, גדל שוק הפירות היבשים, והוא מגלגל על פי הערכות מעל 2 מליארד שקל בשנה. בתקופת החג, היקף המכירות גדל פי שלושה.

חמוציות חתוכות, אריזת 750 גר' - מחיר מומלץ לצרכן 24-26 ₪.

שזיפים מיובשים ללא גלעינים, אריזת 750 גר' - מחיר מומלץ לצרכן 32-35 ₪.

משמשים מיובשים, אריזת 750 גר' - מחיר מומלץ לצרכן 28-31 ₪.

צימוקים בהירים, אריזת 700 גר' - מחיר מומלץ לצרכן 32-35 ₪.

סגולות הפירות היבשים: הפירות היבשים עשירים בסיבים תזונתיים, כאשר שילובם עם מתיקות הפרי, גורם לתחושת שובע לאורך זמן רב יותר מכל נשנוש מתוק אחר. על כן, פירות מיובשים מומלצים לאכילה כתחליף לממתק או כתחליף לסוכר במאכלים.

פירות יבשים, דלים בנתרן ועשירים מאוד באשלגן ובכך מסייעים במניעת יתר לחץ דם. הם גם עשירים בסיבים תזונתיים, אשר מסייעים להקניית תחושת שובע.

מלבד כמאכל בפני עצמו, ניתן להוסיף את הפירות היבשים לפשטידות, סלטים, בישולי עוף ואורז ...

פירות יבשים 'מיה' באריזות כשרות - בד"צ מהדרין.

מחיר 24-35 ₪

כל מוצרי הפירות היבשים הם פרווה, מיוצרים ונארזים בסביבה חופשית מגלוטן.

ניתן להשיג בכל רשתות השיווק (למעט שופרסל) : רמי לוי, יינות ביתן, מגה, חצי חינם, אושר עד, יש, ויקטורי ועוד.

הייחוד של מוצרי מיה הוא במגוון המוצרים המיוצרים ונארזים תחת קורת גג אחת, תחת אותה הנהלה, בקרת איכות ופיתוח וע"י כך מתאפשרת ראייה רחבה יותר, החושבת על הצרכן הסופי. המותג מציע מוצרים באיכות מעולה, ללא פשרות על איכות חומרי הגלם ובמחירים שווים לכל נפש. "מיה" מאפשרת לכל צרכן – שומרי משקל, נמנעים מגלוטן, טבעונים, סוכרתיים וכו' ליהנות משלל מוצרים המסייעים לשמירה על אורח חיים בריא. מוצרי "מיה" בעלי רמת הכשרות הגבוהה ביותר - כשרות בדץ העדה החרדית ירושלים לימות השנה, ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

"מיה" מהווה נתח גדול מאוד בתחום האפייה ובחלק מתתי הקטגוריות מובילה את השוק. החברה מהווה אחת משלושת השחקניות המובילות בתחום התבלינים הקמעונאי ובתחום מוצרי האפייה מובילה את השוק. החברה מגלגלת מחזור של כ-130 מיליון ₪ בשנה והינה אחת הספקיות הבולטות למותגים הפרטיים בניהם שופרסל ורמי לוי. מיה יוזמת מבצעים עמוקים ומנגישה את המוצרים ללקוחותיה בתקופות החגים.

חברת 'מיה' - מחברות המזון הישראליות הצומחות ביותר, מייצרת, אורזת ומשווקת מגוון רחב של למעלה מ-400 מוצרים (כ-850 פריטים), בשלל קטגוריות: מוצרי עזר לאפייה, קטניות, אורז ודגנים, תבלינים, פיצוחים, פירות יבשים, חטיפים, סוכריות וממתקים ועוד.

דברים שאולי לא ידעתם על "מיה", ולא היה לכם את מי לשאול...

החברה הוקמה בשמה המלא 'מיה תבליני החיים ירושלים בע"מ' בשנת 1982. שלושה שותפים: מויש וייסמן, ישראל גנזל והודי ורטהיימר, חברי-ילדות, הקימו מפעל קטנטן בגבעת שאול שבירושלים, כשברשותם מכונה אחת למילוי אבקות. הם החליטו לקרוא לחברה בשמה 'מיה' - ראשי תיבות של שמותיהם. החברה החלה את דרכה בייצור ומכירת אבקות אפייה ותבלינים, כאשר היא נושאת את דגל הכשרות המחמירה של הבד"צ העדה החרדית, שבימים ההם לא היה נפוץ במיוחד. במהלך השנים צברה מיה מוניטין חשוב בציבור החרדי. עם השנים נוספו שני חברי ילדות (שמוליק ריבלין ועמי ורטהיימר) שהפכו אף הם לשותפים. החברה התרחבה ומגוון מוצריה גדל. כתוצאה מכך נוספו מכונות חדשות ועובדים נוספים בעלי הכשרה. יכולות הייצור והשיווק גדלו והורגש הצורך במקום נוסף.

בשנת 1998 עברה החברה לאזור התעשייה במישור אדומים, שם שוכנים כיום מפעלי היצור, מחסני ההפצה והנהלת החברה. בשנת 2010 שינתה החברה את שמה הרשמי ל 'מיה תעשיות מזון בע"מ, ובכך משקף שמה את המגוון הרחב של מוצריה.התעשייה במישור אדומים, שם שוכנים כיום מפעלי היצור, מחסני ההפצה והנהלת החברה. בשנת 2010 שינתה החברה את שמה הרשמי ל 'מיה תעשיות מזון בע"מ, ובכך משקף שמה את המגוון הרחב של מוצריה.

התעשייה במישור אדומים, שם שוכנים כיום מפעלי היצור, מחסני ההפצה והנהלת החברה. בשנת 2010 שינתה החברה את שמה הרשמי ל 'מיה תעשיות מזון בע"מ, ובכך משקף שמה את המגוון הרחב של מוצריה.

צילום: אבי לוי

כתבות נוספות
bottom of page