top of page

א.א. קרמיקה משיקה קולקציה חדשה לשנת 2018


ל-א.א. קרמיקה זוהי שנת מפנה, שכן החברה המשפחתית נחשפת בפני הקהל המקצועי, וכמובן בפני הקהל הרחב.

באירוע ההשקה, העביר את הפרזנטציה, המעצב הבכיר ואיש האופנה מושיק גלאמין. גלאמין הציג את קולקציית 2018 של א.א. קרמיקה העומדת בסימן שילובי גוונים ומשחק של צבעוניות רכה. הצבעוניות משתלבת בסינרגיה מושלמת, ומאפשרת ליצור עיצובים חדשניים ומקוריים בכל חדר וחלל.

הקולקציה מתאפיינת באריחים יוקרתיים עשויים חומרי גלם משובחים במיוחד, בייבוא אישי מאיטליה. הקו העיצובי ברור והוא יוצר מגוון אפשרויות רחב ושילוב בין חומרים ומרקמים שונים תוך התאמת גוונים מושלמת לעיצוב מקסימלי ותוך התכתבות עם פריטים אחרים מאותו דגם בקולקציה ועם דגמים וקולקציות שונות. האריחים משתלבים זה עם זה באותו קו עיצובי אשר דומה אך שונה מספיק כדי ליצור שיק ועניין, כפי שהגדיר זאת גלאמין.

א.א קרמיקה היא חברה ישראלית מובילה בתחום הריצוף והחיפוי - קרמיקה, שיש, אבן, פורצלן ופרקטים, תחום האמבטיות והכלים סניטאריים ואקססוריז המשלימים את עיצוב חדר האמבטיה והבית. לחברה מוניטין של 27 שנה והיא חרטה על דגלה את ערכי האיכות, המשפחתיות והיושרה.

החברה מייבאת ומשווקת מוצרי יוקרה בתחומה, בארץ ובעולם. עיקר היבוא הוא מאיטליה וספרד, מה שמבטיח ללקוחותיה חומרי גלם ותוצרים איכותיים במיוחד ובדוגמאות מרהיבות, טרנדיות וייחודיות.

החברה מנוהלת על-ידי חברי משפחת לוי: אורית ואלי - הבעלים, בר, גל וניר – דור ההמשך.

משפחת א. א. קרמיקה - (מימין) אורית, בר, ניר, גל ואלי לוי

גל לוי-יכין – הבת של בעלי החברה: אורית ואלי לוי

לגל, בוגרת מגמת עיצוב פנים, יש אהבה גדולה לתחום העיצוב והיא מובילה את בחירת המוצרים בחברה מתוך נסיונה הרב והבנתה האישית והמקצועית בתחום.

חזונה של א.א. קרמיקה הוא להוביל את תחום הקרמיקה בישראל, תוך היצמדות לערכי המשפחה, מקצועיות, חדשנות, איכות, יחס אישי והדוק אל מול כל לקוח ולקוח והתאמה מושלמת לצרכיו.

לדברי גל:

"כשהשתחררתי מהצבא, השתלבתי בעסק המשפחתי. החברה א.א. קרמיקה הוקמה בנמל ת"א על ידי הוריי, לפני 32 שנים. המוטו שלנו הוא איכות, מחיר אטרקטיבי ושירות ללא פשרות. כל אריח מוקפד. לא רוכשים קולקציות. אנו מתחדשים כל הזמן. בחנויות שלנו בסניף כפר-סבא, בני-ברק ובמחסן בנתניה ניתן למצוא את כל הסגנונות.

אמינות החברה עומדת תמיד אל נגד עינינו, ואנו שואפים למצויינות, במקביל לחוויית קנייה אישית, ושירות חסר פשרות ללקוחותינו. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ כדי להביא לשוק הישראלי חידושים טכנולוגיים ומגמות אופנה מובילות המוצגות בתערוכות העיצוב המובילות בעולם.

סניפי הבוטיק שלנו ממוקמים ברמת-גן, כפר סבא ונתניה ותמצאו בהם אולמות תצוגה מפוארים שיאפשרו לכם להתרשם בנוחות מקולקציות הקרמיקה, חיפוי, כיורים, ברזים, מקלחונים ועוד. אנו מציעים שירות אישי לקהל הלקוחות הפרטי ולקהל המקצועי הכולל אדריכלים, מעצבים, קבלני שיפוץ ועוד. כולם נהנים מרמת שירות אחידה, יחס חם וייעוץ מקצועי".

ליצירת קשר:

03-5469595

סניף ראשי בני ברק - רחוב ששת הימים 16מול קניון איילון 03-9499090

נתניה - רחוב דרך דגניה 6 א.ת. ישן 09-8844762

כפר סבא - יד חרוצים 2, כפר סבא 09-7799353

ואמנם... ב-א.א. קרמיקה - נאה דורשים ונאה מקיימים: באיכות ובאסתטיקה של המוצרים, במחירים האטרקטיביים, ובשירות ללא פשרות.

צילומים: סימה להט

צילום אירוע: דימה קרמינסקי

צילום תמונות קמפיין: יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page