top of page

סוד החיים היפני

גולד נייצ'ר ישראל משיקה את שיטת הסיב היפני - המילה האחרונה בתחום הסיבים התזונתיים, המושתתת על ה-KGM (קונג'אק גלוקומנאן). זהו סיב הידרופילי מסיס המופק מהקונג'אק – צמח בר הגדל בעיקר במזרח אסיה, ומהווה מרכיב דומיננטי במטבח היפני.

שיטת הסיב היפני משלבת בין בריאות ומשקל, הודות ל- KGM - סופר פייבר 100% טבעי. הקונג'אק גלוקומנאן נחשב לאחד מ-10 מזונות הבריאות הטובים ביותר על פי ארגון הבריאות העולמי, ותועלתו הבריאותית מיוחסת להשפעות מגוונות.

הסיב היפני מקדים את תחושת השובע, ומסייע לא רק בהרזיה בריאה אלא גם בהפחתת שומנים, רמת סוכר בדם, כולסטרול, לחץ דם ומסייע לתפקוד נכון של מערכת העיכול והמעיים.

קיימת הסכמה כללית כי תזונה עשירה בסיבים תזונתיים מסייעת להגנה מפני מגוון רחב של מחלות. מזה מספר עשורים מכוונות ההמלצות בעולם לעידוד והגברת הצריכה של סיבים תזונתיים. להבדיל מחומרי תזונה אחרים, ההשפעה הפיזיולוגית של סיב תזונתי קשורה בעיקר להתנהגות הסיב במהלך העיכול ולהפעלה של פעילויות ביולוגיות ספציפיות ולא למאפיינים תזונתיים מהותיים, כמו למשל כמות האנרגיה.

סיבים תזונתיים מייצגים את המרכיב הבלתי מתעכל העיקרי בדפוסי תזונה רבים ויש להם השפעות פיזיולוגיות לכל אורכה של מערכת העיכול: מהבניית תכולת המעי (המסייעת בהשגת תחושת שובע ובשליטה בכמויות המזון), דרך אפנון של תהליכי עיכול (מסייע בשליטה במחזורי הגלוקוז וחלקיקי השומנים בדם) ועד היותם מצע מרכזי לתסיסה מיקרוביאלית.

כל המזונות הצמחיים מכילים סיבים תזונתיים ולכן תזונה עשירה בירקות ופירות, דגנים מלאים, אגוזים, גרעינים וזרעים היא עשירה בסיבים. ויחד עם זאת סקרים שונים שנעשו בארץ ובעולם הראו כי צריכת הסיבים היומית בקרב נשים וגברים, עומדת על כ- 50% בממוצע מכמות הצריכה המומלצת ומכאן ההבנה כי נדרש סיוע בהשלמת המינונים המומלצים לצריכה היומית של סיבים תזונתיים.

אליה צושידה – ראש הקהילה היפנית בישראל

החדשנות בשיטת הסיב היפני

חברת גולד נייצ'ר ישראל משיקה בימים אלה את שיטת הסיב היפני Health&Weight - המשלבת באופן הדוק ואינטגרלי בין אלמנטים של בריאות ומשקל - מתוך ההבנה כי כשהבריאות עולה, קל יותר גם לרדת במשקל, ולהיפך: כשיורדים במשקל קל יותר לשפר את הבריאות – וכל זה בליווי של מעגל תמיכה של מומחים מקצועיים. לראשונה בישראל - תפיסה זו מעמידה את שיטת הסיב היפני צמוד לקבוצות התמיכה הגדולות – ללא השקעת זמן ותקציבים גדולים מצד הלקוחות.

שיטת הסיב היפני מציגה את המילה האחרונה בתחום הסיבים התזונתיים. השיטה מושתתת על ה-KGM (קונג'אק גלוקומאנאן, המאושר ע"י ה-FDA, רשות המזון האמריקאית), סיב הידרופילי מסיס שמופק מהפקעת של Amorphophallus konjac – צמח בר ממשפחת הלופיים, הגדל בעיקר במזרח אסיה. באופן מסורתי, KGM נצרך בתור ג'לי צמיג או משולב במוצרי מזון אחרים באסיה במשך מאות שנים, והוא מאפיין דומיננטי במטבח היפני.

ל-KGM מיוחסות תועלות בריאותיות רבות בספרות הרפואית המקצועית והוא נחשב לסופר פייבר, סיב על תזונתי, אחד מעשר מזונות הבריאות הטובים ביותר על פי ארגון הבריאות העולמי.

לדברי ד"ר מארק היימן, מחבר רבי המכר "בריא לתמיד", ״חילוף חומרים מנצח״ ו״לא לסוכרת״ (והרופא של הילרי קלינטון):

"ה-KGM הוא סיב איכותי מיוחד שסופח אליו שומנים, סוכרים ומים במעי. הוספת סיבים אלה לתזונה מהווה כלי עזר יעיל במיוחד להפחתת משקל ולהורדת ערכי הסוכר בדם והכולסטרול והוא יעיל פי 5 בהשוואה לסיבי שיבולת שועל, פסיליום ועוד".

ד"ר מארק היימן

הקדמת תחושת השובע

הסיב היפני שהוא סיב מסיס וצמיגי במיוחד, סופח יותר מים ומיצי עיכול במעבר במעי, מעכב את ריקון הקיבה ומאט את מהירות מעבר המזון לאורך המעי, כך שמושגת תחושת מלאות לאורך זמן ונצרכת פחות אנרגיה. דהיינו מושגת תחושת שובע מוקדמת ובהתאם לכך נצרכת פחות אנרגיה (קלוריות).

הסיב היפני מונגש לראשונה בישראל בדרך חדשנית. השיטה משלבת בתוכה תועלות של המוצר במישורים של ניהול משקל ואכילה נכונה, בריאות ומעגל תמיכה של מומחים מקצועיים - כך שנעשה מיצוי אופטימלי וסינרגי של ה-KGM בכל הרבדים: שילובו בניהול הבריא של האכילה ומשקל הגוף, תוך חינוך לאורח חיים בריא, אימוץ אלמנטים מאורח החיים והמטבח היפני לסגנון החיים בישראל וחיזוק כל הפרמטרים של ה- Wellbeing.

תועלות המוצר השיטה מעניקה מידע עשיר סביב תכונות המוצר ואופני השימוש היעיל בו לירידה במשקל. הסיב היפני מונגש לצרכן הישראל באמצעות אבקה בטעם בטעם פסיפלורה מרענן וכמוסות המיועדות לשימוש מחוץ לבית. הסיב היפני הוא סופר פייבר 100% טבעי, צמחי, ללא סוכר וללא גלוטן.

איך זה עובד?

לפני כל ארוחה נוטלים את הסיב היפני עם כוס מים. ה-SUPER FIBER סופח אליו מים, ממלא את הקיבה ויוצר תחושת שובע מיידית ומתמשכת. "הפטנט" פשוט: המוח מקבל איתות להפסיק לאכול מעבר לרצוי ולכן אוכלים פחות.

את הסיב היפני ניתן לשלב גם בתפריט היומי אותו אנו צורכים ולא רק במים. מומחי שיטת הסיב היפני- Health &weight הרכיבו מגוון מתכונים בהם משולב הסיב ביפני ובהם שייק קונג'אק, מוס שוקולד מריר עשיר עם סיבי קונג'אק, ועוד – ויספקו ללקוחות באופן שוטף מתכונים חדשים והמלצות אכילה יצירתיות ובריאות.

תועלות בריאותיות

תועלותיו של ה-KGM לשימור ושיפור ערכי בריאות מוצגות באמצעות מחקרים רבים התומכים בעובדה כי הסיב היפני מסייע להרזיה בריאה, להפחתת LDL (הכולסטרול הרע), להפחתת שומנים בדם, להפחתת לחץ דם, לשיפור התפקוד של מערכת העיכול והמעיים, להפחתת רמת הסוכר בדם ועוד.

מעגל התמיכה

מעגל הכולל פורום מומחים: ד"ר דלית ויסמן, יועצת מדעית ותזונאית קלינית; דורית דן, הרבליסטית, מומחית ל-Wellness ותזונה בריאה (האחראית גם על יצירת מתכונים מקוריים, בריאים וקלים להכנה); ורחל חודדוב מומחית לרפואה משלימה. לפורום זה מצטרף מערך של דיאטניות קליניות לתגבור המענה והתמיכה בלקוחות, כולל אפשרות לליווי אישי ואירועי הסברה והכוונה לניהול משקל ולניהול יעיל של אורח חיים בריא.

ד"ר דלית ויסמן, יועצת מדעית ותזונאית קלינית

הסיב היפני עומד בתקן GMP מחמיר ומיוצרים במעבדות צמחי מרפא שבגליל, יצרן המאושר על ידי משרד הבריאות. כשר פרווה בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון. סדרת הייצור הבאה של הסיב היפני קיבלה כשרות הבד"ץ של העדה החרדית ירושלים.

המוצר מוצע לצרכן במארז אבקה ובמארז כמוסות:

תכולת אבקה: 200 גרם. תכולת כמוסות: 90 כמוסות במשקל כולל 47.25 גרם.

מחיר: 349 ש"ח, בימים אלה במבצע השקה – 30% הנחה על המוצר השני.

להשיג בבתי מרקחת פרטיים, בתי טבע ובקרוב גם ברשת פארם גדולה ובחנות אונלייין באתר הסיב היפני (SIV-YAPANI.CO.IL).

דברים שאולי לא ידעתם אודות גולד נייצ'ר, ולא היה לכם את מי לשאול...

גולד נייצ'ר ישראל בע"מ הוקמה ע"י צוות מקצועי עם ניסיון רב בתחום תוספי התזונה, הפארמה והשיווק. בראש החברה עומדת הגברת זהבה ברכה, לה ניסיון של 30 שנה בחברות תרופות ותוספי תזונה, הפועלת תוך מבט על הצרכים השונים והרב-מערכתיים של המשתמשים. הפילוסופיה המנחה את גולד נייצ'ר היא מצד אחד עידוד אורח חיים בריא, מצד שני פיתוח וייצור תוספי תזונה על בסיס מרכיבים צמחיים, המבוססים על מחקרים חדשים ועדכניים, תוספים שמספקים מענה איכותי במיוחד לאוכלוסייה רחבה השואפת לאורח חיים בריא ולאיזון ערכים בריאותיים שונים.

פיליס גלזר, קארין דונסקי, זהבה ברכה, ושיה יובה - בהשקת הסיב היפני

גולד נייצ'ר, חקרה ומצאה כי לתרבות ולאורח החיים היפניים יש מוניטין ארוך שנים שהפך למושא הערכה ומודל חיקוי בארצות המערב ובראשן ארה"ב. בעשור האחרון נלמד אורח החיים היפני והותאם לישראל, בכלל זה בגסטרונומיה ובשימור הבריאות והמשקל. במוקד: השימוש ברכיבים צמחיים שתורמים להישג המשולב של היפנים: בריאות טובה ומשקל מאוזן לאורך שנים. ובשפת גולד נייצ'ר ישראל: Health&Weight.

זהבה ברכה, מנכ"לית חברת גולד נייצ'ר, השיקה את שיטת הסיב היפני המבוססת על הקונג'אק. הקונג'אק הוא צמח בר הגדל באסיה, ומהווה מרכיב דומיננטי במטבח היפני. הרכיב הפעיל של הקונג'אק – גלוקומנאן - הוגדר על ידי ארגון הבריאות העולמי כאחד מ-10 מזונות הבריאות הטובים ביותר בעולם.

ד"ר דלית ויסמן, זהבה ברכה, שיה יובה, דורית דן, וחיליק שיאון

ברכה מביאה עמה 30 שנות נסיון בתחום התרופות ותוספי התזונה. היא משתפת את חזונה ארוך השנים לעודד אורח חיים ברי שקורם עור וגידים כיום.

באו לשתף באנקדוטות מאורח החיים היפני Elya Tsuchida, ראש הקהילה היפנית בישראל ואשת העסקים- Shya Yoba המתגוררת בישראל בשנים האחרונות. השיטה, שהיא פרי פיתוח ישראלי, נמצאת בימים אלו בתהליך בו נבדקת היתכנות שיווקה של שיטת 'הסיב ביפני' בפיתוח הישראלי – ביפן.

שיה יובה - אשת עסקים יפנית, וד"ר דלית וייסמן - דיאטנית קלינית

ההשקה שעמדה בסימן אורח חיים בריא התקיימה ב"בית דרך חיים" בנמל ת"א. הגישו בה מטעמים בריאים ובהם גלילי עלי אורז ממולאים בירקות בליווי רוטב בוטנים, חטיפי בריאות על בסיס שיבות שועל, מיץ היביסקוס ולקינוח: פודינג שוקולד חרובים.

מומחית הוולנס דורית דן, וגורו הבריאות פיליס גלזר

חיליק שיאון

קומוניקט: יח"צ

צילומים: סימה להט, יאיר שמואל, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page