top of page

תערוכת ריהוטים 2018 - מ- LowTech ל-HighTech

"תערוכת ריהוטים 2018" מתקיימת, זו השנה ה-40, בחול המועד סוכות במרכז הירידים בתל אביב.

התערוכה בהפקתה של "תים תערוכות" - חברת בת של איגוד תעשיות הריהוט בהתאחדות התעשיינים בישראל, נחשבת לתערוכה הוותיקה, הגדולה והחשובה מסוגה בישראל.

בתערוכה מוצגים, תחת קורת גג אחת, הקולקציות האחרונות, החידושים והטרנדים האחרונים של מיטב החברות והמותגים הבולטים והמובילים כיום בארץ ובעולם בתחום הריהוט והעיצוב. התערוכה מארחת השנה מותגים ומעצבים בינלאומיים בולטים בתחומי העיצוב, התכנון, הריהוט והמוצרים המשלימים לבית, מהארץ ומחו"ל ואף מותגים בינלאומיים שהוצגו בתערוכות עיצוב בעולם.

תאריכים ושעות פתיחה

התערוכה פתוחה לקהל הרחב ותתקיים במרכז הירידים במהלך חול המועד סוכות :

­­­הכניסה ללא תשלום.

לפרטים על מועדי התערוכה ושעות הפתיחה: www.rihootim2018.co.il

התערוכה עומדת השנה בסימן העידן הדיגיטלי:

 • מובילים אותה פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים שמוצגים על ידי החברות השונות.

 • שיתוף פעולה עם arcdb - פלטפורמה טכנולוגית ייחודית לענף העיצוב עיצוב והריהוט המהווה רשת חברתית בלעדית לכל העוסקים בתחום.

 • זו השנה הרביעית בה התערוכה משתפת פעולה עם משרד הדיגיטל PRPL.

גולת הכותרת של שיתוף הפעולה היא פלטפורמה דיגיטלית נרחבת הנותנת מענה מושלם למבקרי התערוכה. ממשקים שונים המחברים בין הצרכן הישראלי עם למעלה ממאה חברות מובילות בתחוב העיצוב והריהוט בישראל, המציגות את הקולקציות שלהן השנה בתערוכה.

היא כוללת הטבות וקופונים המקנים מבצעים בלעדיים במהלך התערוכה, למבקרים שיגיעו וירשמו (ללא עלות) דרך הפלטפורמה.

לדברי ירדן תלמי-אלחרר, מנכ"לית תים תערוכות, מפיקת 'ריהוטים 2018:

"לראשונה מזה 40 שנה, נעשה חיבור מושלם בין החברות הישראליות והבינלאומיות עם אדריכלים ומעצבים מהמובילים בתחומם, לטובת הצרכן הסופי שיהנה מנגישות דיגיטלית מושלמת לכל המידע הרלבנטי לו, לקראת ביצוע רכישה בתערוכה.

השנה התמודדנו עם כוחות השוק שנשפו בעורפנו בשנים האחרונות, והצעדנו קדימה את תערוכת ריהוטים הוותיקה והמובילה בתחומה בישראל. נתנו מענה עכשווי לצרכיהן של החברות המציגות, ושל קהל המבקרים הגדול המגיע מידי שנה לתערוכה. במסגרת זו הקלנו על כולם את תהליך ההיכרות והמפגש עם מה שעתיד להיות מוצג בתערוכה באמצעות פלטפורמות דיגיטליות נגישות לכל וקלות להפעלה.

ירדן תלמי-אלחרר, מנכ"לית תים תערוכות

המהפך הדיגיטלי מתבטא באפליקציה שנותנת מידע על כל החברות, בקטלוג ובקופונים המציעים מבצעים אטרקטיביים ללקוחות. "שם המשחק" הוא מחירי מבצע ורמה טכנולוגית גבוהה".

השינויים הרבים שהתרחשו בשוק העיצוב והריהוט בישראל מחד גיסא ובהרגלי הצריכה העולמיים של העידן הדיגיטלי מאידך גיסא, יצרו מהפך בתפיסה הכללית לגבי תפקידה של תערוכת עיצוב וריהוט.

צמיחת השוק הקמעונאי בתחום זה ופתיחתן המואץ של רשתות ריהוט רבות, שגדלו בקצב מסחרר הודות לשטחים ריקים שנוצרו במרכזים המסחריים שנפתחו וממשיכים להיפתח ברחבי הארץ, מחוללות שינויים מהותיים בעולם העיצוב והריהוט בישראל.

לצד אלה, לא ניתן להתעלם גם מהקמתן של פלטפורמות דיגיטליות מתוחכמות וחנויות מקוונות המאפשרות לצרכן לרכוש את הרהיטים הנדרשים לא וזאת מבלי לצאת מפתח ביתו.

כל אלה יצרו את ההבנה בקרב כי יש לצקת תכנים חדשים, מפתיעים ולא משעממים, כאלו שיגרו את הצרכן היושב בביתו מול המחשב לצאת ולחוות את חוויית הביקור בתערוכה ויגרמו לחברות המציגות בתערוכה להבין כי אין תחליף ל'אולימפיאדה' השנתית של עולם הריהוט בישראל, הן מבחינת העניין והן מבחינת הטראפיק שהיא מייצרת.

מעל 100 חברות מובילות מציגות ב'ריהוטים 2018' בשטחי מרכז הירידים בגני התערוכה בתל אביב.

בין המציגים: ד"ר גב, ניקולטי, ריביירה, האוס אין, עמינח, swiss system, רוזטו, אולטימה, דיבאני סנטר, אירופלקס, אידיאל, גאמה ליין, אגו איטליאנו, נטוצ'י , מזנוני כהן, קאנטרי שיק, פולירון, הייפריים, ספוריני, אפרת אילן (אמנות בהתאמה), עץ המשאלות, עידן פרזול, דיור אינטריורס, אגם, קחל ועוד רבים אחרים.

פלטפורמה טכנולוגית חדשנית תאפשר שיתופי פעולה בין אדריכלים ומעצבים מובילים לבין החברות המציגות בתערוכה לטובת קהל הלקוחות הרחב שיבקר בה: בתערוכה יושק שיתוף פעולה בין ריהוטים 2018 לחברת arcdb המציגה פלטפורמה טכנולוגית ייחודית בישראל לענף העיצוב, האדריכלות והבניה. הפלטפורמה פותחה על ידי אדריכלים מחד ואנשי טכנולוגיה מאידך כדי למקסם את פוטנציאל הענקת השירות המקצועי הטוב ביותר האפשרי ללקוחות בתחומי העיצוב, האדריכלות והבניה.

מדובר ברשת חברתית עסקית מחוזקת באתר מקצועי ובאפליקציה חדשנית המאפשרים ליצר שיתופי פעולה רב-תחומיים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, תוך יצירת קשרים עסקיים הכוללים מערכת יחסי גומלין בתחומים שבהם היא פועלת.

מצד אחד הקהל הרחב נחשף לטובי אנשי המקצוע בתחומים אלו ומצד אחר אזור סגור באתר מיועד לקהל המקצועי בלבד ליצירת שיתופי פעולה עסקיים. כל אלה משולבים ברשת חברתית סגורה ייעודית לחברים הרשומים ובפעילויות שונות להעצמת הקהל המקצועי דרך הרצאות, סדנאות, כנסים, תחרויות ושיתופי פעולה מגוונים. בריהוטים 2018 יתארחו אדריכלים ומעצבים בביתנים השונים למפגשים ממוקדים מהסוג האינטימי. ההדרכות מקצועיות וממוקדות על חומרים, פיתוחים, עיצובים ומה שביניהן.

המבקרים בתערוכה יוכלו ליהנות ממערכות ריהוט מעוצבות מתוצרת מקומית וממערכות עיצוב וריהוט של המותגים המובילים בעולם.

חברת סוויס סיסטם תציג מיטת COCOON בעיצובו של המעצב הנודע Thomas Althus. מעבר לעיצובה הייחודי ושובה העין המיטה מצוידת ב- 4 יציאות Bluetooth ושלט המאפשר הפעלת מערכות שונות במיטה, שניתנות להפעלה גם באמצעות סמרטפון.

אירופלקס תציג את קונספט a bed in a box – קונספט הייטקי המציג מזרן דחוס בוואקום וארוז באריזת קרטון קופמקטית, נמכר אונליין ומגיע עד הבית תוך שלושה ימים בלבד. וזאת לצד מיטות מתכווננות, מזרנים וכריות – כל אלה מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות.

שטיחים בסנטר, יבואנית השטיחים הגדולה בישראל, המפעילה את אתר buycarpet.co.il , אתר השטיחים מספר 1 בישראל, יציגו את כל כיסויי הרצפה לבית ומחוץ לבית: שטיחים גיאומטריים, שטיחי שאגי, שטיחי פאטצ' באריגת מכונה ובעבודת יד, שטיחים לסלון, שטיחים לחדרי ילדים, שטיחים לכניסה לבית, שטיחונים לאמבטיה, דשא סינטטי פרקטים ומוצרים משלימים לבית

חברת Kangaroo משיקה מזרן ייחודי וראשון מסוגו בעולם: מזרן מודולרי המאפשר החלפת שכבות המזרן באופן עצמאי בהתאם ל- 6 דרגות קושי שונות הקיימות באותו המזרן ואפשרות לכל אחד מבני הזוג לבחור דרגת קושי שונה בנפרד באותו מזרן . המזרן בפיתוחו של נתי גבאי, אלוף הארץ בטאקוונדו ולוחם ביחידות מיוחדות בצה"ל, שנפצע באורח קשה בפעילות ביטחונית, (מרותק לקביים וכיסא גלגלים) ומצא כי שינה טובה היא הכרחית לשיקומו הפיסי ובהמשך לכך פיתח את המערכת המודולרית Kangaroo המאפשרת יצירת קומבינציות שונות לכדי 6 דרגות קושי שונות שיתאימו לצרכים שונים.

ויוה איטליה - העיצוב האיטלקי ממשיך להיות זה המועדף על הצרכן הישראלי ובמסגרת תערוכת ריהוטים הוא אמור לקבל תמורה להעדפה זו:

נטוצי, יצרנית הריהוט הגדולה באיטליה והמובילה בתחומה בעולם תציג מערכות ישיבה חדשות שהמאפיינים המרכזיים שלהן הם חיבור הרמוני בין עיצוב כובש לנוחות שאין שניה לה, שימוש בעורות משובחים ובחומרי גלם איכותיים וחתימה סופית של עבודת-יד איטלקית אותנטית.

חברת ניקולטי מאיטליה תציג ב'ריהוטים 2018' מבחר מערכות ישיבה עכשוויות, נוחות ופונקציונלית: ספות, כורסאות, שולחנות אוכל, כיסאות טלוויזיה חשמליים וגם שולחנות קפה מעוצבים הכל בהתאמה לאורח החיים המודרני. חשיבה עיצובית מתקדמת המשלבת סגנון לצד ארגונומיה ואלגנטיות.

חברת אולטימה תציג את מערכות הישיבה של בית העיצוב האיטלקי הידוע KERMES ותשיק את החיבור שבין חברה זו ל- Marzia e Leo Dainelli, צמד מעצבים מבעלי Dainellistudio, בית עיצוב טוסקני יוקרתי המעניק חיים חדשים למורשת אומנות העץ הרג'יונלית-טוסקנית תוך שמירה על מאפיינים של חיבור לטבע ודבקות באסתטיקה של טעמים, צורות, צבעים וחומרי גלם איכותיים.

עוד חברות שיציגו אף הן עיצובים איטלקיים אותנטיים הן ספוריני, דיור אינטריורס, רוזטו דיבאני סנטר ועוד.

שובו של העיצוב הדני:

העיצוב הדני שהיה כל כך פופולרי במחצית השניה של המאה ה- 20 זוכה כיום לעדנה מחודשת בעולם כולו. חברת 'דיור אינטריוס' תשיק בתערוכה את רהיטי Hjort Knudsen, מותג רהיטים מוביל בתחומו במדינות סקנדינביה ובצפון אירופה.

פונקציונאליות, קווים פשוטים ונקיים בדגש על מונוכרומטיות ואסתטיקה ברמה גבוהה ונוחות השימוש מעניקים לרהיטים סגנון על-זמני, שכיום נותן את הטון בעולם כולו. חברת Hjort Knudsen, שהוקמה בשנת 1973 היא חברת הריהוט והעיצוב המובילה בדנמרק והספקית הגדולה ביותר של מערכות ישיבה מרופדות מעור ומבד ומערכות ריהוט שונות לחנויות רהיטים בדנמרק, שוודיה, נורבגיה, גרמניה והולנד.

לחברה מגוון רחב של כורסאות וכסאות המשתלבים בחלל המגורים יחד עם מערכות ישיבה סלוניות. טווח המוצרים נע בין אלו הדנים המסורתיים ועד לחדשים ולחדשניים בתחומם וכולם מוצעים בבד ובעור.

עיצוב כחול לבן:

א.ישראלי המתמחה בעיצוב והלבשת הבית. בית. בתערוכת ריהוטים 2018 יוצג המותג העולמי EKO, המציע פחי אשפה מעוצבים בגימור מאט משולבים במערכת ספיחת ריחות מתקדמת ומכסה פטנט עם מנגנון לטריקה שקטה עוד יוצג מותג הבית Israeli Glass המציע השנה חיפויי זכוכית למקלחת ולמטבח עם אפשרויות בלתי מוגבלות בטכנולוגיית הדפסה על זכוכית ייחודית המותאמת לחללים רטובים. ניתן להדפיס תמונות וכל הדפס בהתאם בקשת הלקוח.

בין החברות הישראליות הנוספות המציגות בתערוכה : חברת ריביירה המציגה את כל החידושים בעולם ארונות הקיר, רשת האוס-אין המציגה עיצובים לכל חללי הבית מעץ מלא, עץ המשאלות – חברה המתמחה בעיצוב שולחנות פטנטיים ורהיטי עץ משובח לחללי אירוח, בית הגריל, המתמחים בעיצוב וייצור מטבחי חוץ, שילוב של יחידות מודולריות ומשטחים עליוניים, גרילים, טאבונים, ארונות מטבח ועוד.

כל מה שצריך כדי לצפות בטלוויזיה בנוחות מתקדמת:

בתערוכה יוצגו כורסאות טלוויזיה לחוויית צפייה מושלמת בבית, אירופלקס, ד"ר גב, דיור אינטריורס ועוד חברות רבות נוספות יציגות כורסאות מתכווננות, כאלו שנוטות לכל הכיוונים, אחרות משולבות בפונקציה של עיסוי לכל חלקי הגוף וגם כאלו משולבת ביציאות USB, או באזניות – חוויית אודיו ווידאו מושלמת.

פלטפורמה דיגיטלית נרחבת:

זאת השנה הרביעית בה משתפת התערוכה פעולה עם משרד הדיגיטל PRPL.

לראשונה תוצע לקהל הרחב פלטפורמה דיגיטלית חדשנית שתכלול, בין היתר, פרטים על כל מציגי התערוכה, כתבות מעולם העיצוב, מגמות, חידושים וכיו"ב.

בנוסף, תציע הפלטפורמה לגולשים הטבות מיוחדות וקופונים של מבצעים אטרקטיביים ובלעדיים למבקרים שירשמו (ללא עלות) דרך הפלטפורמה ולמימוש במהלך ימי התערוכה בביתנים השונים.

דיור אינטריורס - תור הזהב של הריהוט הדני בישראל

דיור אינטריורס משיקה בתערוכת ריהוטים 2018 מותג חדש של מערכות ישיבה מעוצבות מדנמרק - מהמובילים בתחומו במדינות סקנדינביה וצפון אירופה.

צביקה ברנשטיין – מנהל השיווק – מציג ספה עם כפתורי מגע לפתיחת הקליינר. מאפשרת ישיבה רגילה, תנוחת שינה, והרמת ראש ורגליים,. מערכת הקפיצים המשוכללת מונעת שקיעה בתוכה, אפילו ממי ששוקל עד 120 ק"ג.

צביקה ברנשטיין מציג כורסה תכלת: הכורסה תופשת מקום קטן יחסית בחדר. נותנת תמיכה לגב. הרמת הרגליים מזרימה דם חופשי לגוף.

שרית פיינשטיין – מנהלת חברת דיור אינטריורס

לדברי ציון שגב – מנכ"ל ובעלים:

"אנו מתעדכנים באופן קבוע בטרנדים ובטכנולוגיה החדשים ביותר. מזהים ומביאים את הבשורה ברהיטים המגיעים מאיטליה ומדנמרק. כבר לפני 6 שנים זיהינו את "הדבר הבא": ספות גדולות (3-3.5 מטר), המהוות יחידה אחת ללא חיבור.

האיטלקים חשבו תחילה שבארץ, אנו חיים ב"טירות". הם שמרנים, ואנו יצירתיים. השילוב הזה מוכיח את עצמו בשטח. בשל חשיבתנו מחוץ לקופסה, פיתחנו מערכת קפיצי פלדה (במקום ספוג) שיוצרים התנגדות, בחרנו צבעים אחרים, ספות גדולות, מנוע חשמלי, ידית בעלת פטנט רשום, משטחים בעלי עיבוד בטון, במבוק, מראה דקיק – מינימליסטי, עיצוב ציפחה, כל סוגי העץ, ועוד... פיתחנו מערכות ישיבה, כורסאות טלוויזיה מעוצבות ובגדלים שונים, אשר משתלבות בחלל המגורים".

שרית פיינשטיין וציון שגב

מזה ארבעה עשורים שחברת 'דיור אינטריורס' משמשת השראה לעולם העיצוב והריהוט הודות לפריטי הריהוט ומערכות הישיבה האיכותיות שהיא מעצבת ומייבאת לישראל. לאורך השנים הציגה החברה בפני קהל לקוחותיה פריטי ריהוט המצטיינים באיכותם הודות לשילוב של טכנולוגיה מתקדמת, חומרי גלם איכותיים וידע מצטבר של שנים ארוכות של אומני נגרות וריפוד מאיטליה. כל אלה לצד ההבנה העמוקה של צרכי הלקוח הישראלי הולידו פריטים שלעיתים תכופות הותאמו במיוחד לדרישות המקומיות, בהיבט של גודל, חומרי גלם ומאפיינים נוספים הנובעים מתרבות האירוח המקומית.

עיצוב מרהיב, פונקציונאליות, שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ונוחות השימוש אלו המאפיינים העיקריים המלווים את עיצוב 'דיור אינטריוס' למן יום הקמתה. החתירה התמידית הזו אחר הרהיט האולטימטיבי, כזה שיביא את בשורת העיצוב האחרונה בתחום ויחד עם זאת ישמש את בעליו לאורך זמן הובילו את בעלי החברה, ציון שגב, לשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם חברת Hjort Knudsen, מותג רהיטים מוביל בתחומו במדינות סקנדינביה ובצפון אירופה, ובכך החזירה לישראל את העיצוב הדני שהיה כל כך פופולרי בשנות ה-60 וכיום הוא זוכה לעדנה מחודשת בעולם כולו.

מדוע העיצוב הדני כל כך פופולרי?

העיצוב הוא חלק מה-DNA של התרבות הדנית. נראה כי תור הזהב של העיצוב הדני שהיה בשיא תפארתו במחצית השנייה של המאה ה- 20, חוזר ובגדול, בשנים האחרונות. העיצוב הדני שמאפייניו העיקריים הם עיצוב פונקציונאלי, קווים פשוטים ונקיים בדגש על מונוכרומטיות ואסתטיקה ברמה גבוהה ונוחות השימוש התפתח במחצית השנייה של המאה ה- 20, בהשפעת אסכולת הבאוהאוס הגרמני.

באותה תקופה החלו מעצבים דנים רבים לעשות שימוש בטכנולוגיות תעשייתיות חדשות בשילוב עם קווים מנחים של פשטות ופונקציונליזם לעיצוב רהיטים והצליחו להעניק לרהיטים אלו סגנון על-זמני.

החורף הצפוני הקשה העמיד בפני המעצבים ויצרני הרהיטים במדינות הסקנדינביות אלו את הצורך במתן מענה לצרכים של הישארות בבית לאורך חודשים ארוכים, קינון ובילוי בחיק המשפחה. בהתאם לכך, שימושיות היא אחת ממילות המפתח בעיצוב בסגנון זה. הרהיטים פונקציונליים, מתאפיינים בעיצוב קווים פשוטים ונקיים, נוחים ולעיתים תכופות משלבים פתרונות אחסון חכמים.

חברת הרהיטים הדנית המובילה בתחומה בעולם – עכשיו בישראל:

נוחות, אלגנטיות, עיצוב מינימליסטי ולא מסורבל עם קימורים מרהיבים ואסתטיקה בדגש על עבודת עיצוב אומנותית איכותית - אלה הם המאפיינים של מותג הריהוט החדש מדנמרק שמוצג בתערוכת ריהוטים על ידי חברת 'דיור אינטריורס'

החברה הוקמה על ידי Hjort Knudsen ואשתו Inna בשנת 1973 וכיום היא מנוהלת על ידי בני הדור השני ובבעלות משפחתית מלאה.

מדובר בחברת הריהוט והעיצוב המובילה בדנמרק והספקית הגדולה ביותר של מערכות ישיבה מרופדות מעור ומבד ומערכות ריהוט שונות לחנויות רהיטים בדנמרק, שוודיה, ונורבגיה, גרמניה והולנד.

מפעליה של החברה ממוקמים ברחבי אירופה והיא מעסיקה למעלה מ- 1500 עובדים. בבעלותה מחלקת הפצה משלה עם צי גדול של משאיות המבטיחות אספקת סחורה איכותית ויעילה לחנויות השונות ברחבי אירופה.

לחברה גם מגוון רחב של כורסאות וכסאות המשתלבים בחלל המגורים יחד עם מערכות ישיבה סלוניות. טווח המוצרים נע בין אלו הדנים המסורתיים ועד לחדשים ולחדשניים בתחומם וכולם מוצעים בבד ובעור.

מחלקה מיוחדת בחברה זו היא מחלקת כורסאות הטלוויזיה המשלבות עיצוב דני ברמה הגבוה ביותר, שילוב של עורות משובחים, בדים וכמובן עץ איכותי המזוהה עם העיצוב הדני בקווים נקיים, פשוטים ובקימורים מרהיבים. חלק מכורסאות הטלוויזיה מצויד בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכוונן את הכיסא במספר תנוחות וזה אף בנגיעת טאץ' בלתי מורגשת. לצד זה קיימות גם אפשרויות חיבור ל-USB, להטענת הטלפון הסלולרי ועוד.

מוצרי החברה מוצעים במבחר עשיר ביותר של בדים ועורות איכותיים והרהיטים השונים מיוצרים בעצים מובחרים אופייניים לצפון אירופה ובהם אלון טהור, ליבנה ועץ אשור.

טכנולוגיית הקצפה – פטנט רשום מאפשרת ריפוד שאיכות שאין שניה לה:

"הרהיטים שלנו מיוצרים כדי לשרוד" כך נמסר ממטה החברה בקופנהגן. " העיצוב שלנו ובחירת החומרים נועדו לייצר רהיטים מרופדים שישרדו לאורך שנים רבות. כמעט כל הדגמים שלנו מכילים חומר מיוחד המוחדר בטכנולוגיית הקצפה קרה שהיא בלעדית לנו, למושב, לגב המושב ולזרועות מערכת הישיבה, כך שמערכת הישיבה בסופו של דבר נוחה מאין כמוה".

עוד נמסר מהנהלת החברה: "המטרה שלנו היא לייצר תמיד את הרהיטים הטובים ביותר בעיצוב עם הנוחות המרבית. הקו המנחה הוא את פילוסופיית העיצוב שלנו הוא " value for money": עיצוב וייצור באיכות ברמה הגבוהה ביותר במחירים נוחים.

החברה לוקחת אחריות על כל תהליכי הייצור במפעליה השונים שם נבדקים בקפידה מונחים של פונקציונאליות ונוחות הישיבה.

אחריות חברתית: החברה תומכת בכפרי ילדים יתומים ברחבי אירופה.

DIUR INTERIORS

שדרות גיבורי ישראל 8 א.תעשיה פולג נתניה

Ultima - רשת הרהיטים האיטלקית

אולטימה מציגה נבחרת מותגים, 100% ייצור ועיצוב איטלקי, בשילובים יוצאי דופן, המייצגים נאמנה את תפיסת העיצוב העילי של המסורת האיטלקית, תוך התאמה מושלמת לטעמו של הקהל הישראלי.

בתערוכת ריהוטים 2018 תציג הרשת את מיטב הטרנדים בעיצוב לשנה החדשה המגיעים מבית המותגים האיטלקיים Kermes, Nias ו-Vittorio Franco.

לדברי דודי שמרון – בעלים ומנכ"ל של קבוצת רהיטי אולטימה:

"לאולטימה יש 8 סניפים בארץ. אנו גאים בקולקציה החדשה שנותנת מענה לכל מאוויי הלקוחות".

ULTIMA, בבעלותם של דודי ואורלי שמרון, מתמחה בעיצוב וריהוט לבית.

מוצרי החברה מיובאים ממספר פסי ייצור באיטליה ומאופיינים בעיצוב עכשווי, כמיטב המסורת האיטלקית ובמגוון אינסופי של דוגמאות, מבלי להתפשר על הפונקציונליות ורמת הגימור של כל רהיט.

צוות הניהול של אולטימה. מימין - דודי שמרון

תחת קורת גג אחת, מאגדת תחתיה ULTIMA את מיטב מותגי העל בריהוט האיטלקי:Kermes , Vittorio Franco ו-Nias, המיוצרים ומעוצבים בארץ המגף על ידי המעצבים המובילים בתחום. מגוון הרהיטים עשיר ומתאפיין בעיצוב עכשווי כמיטב המסורת האיטלקית באינספור דוגמאות, צבעים וטקסטורות.

הקולקציות ברשת ULTIMA, מציעות מגוון מערכות ישיבה פינתיות, ספות נפתחות, מערכות ישיבה המשלבות ריקליינרים ידניים וחשמליים - בהרכב רגיל או פינתי/ שזלונג וכורסאות הדום נשלף.

ULTIMA מפקחת על כל תהליך הייצור, החל מעיבוד העורות במפעלים הממוקמים בצפון איטליה ועוד לבקרת האיכות טרום אריזת המוצר ולפני העמסתו מאיטליה.

בין קולקציות הריהוט היוקרתיות שמציגה ULTIMA, ניתן למנות את המותג האיטלקי KERMES, המגיש קולקציות המותירות רושם ויזואלי מובהק ומספקות פתרונות פונקציונאליים ואופנתיים המתאימים לכל חלל. המותג, שנוסד בשנת 1990 ע"י דומניקו לוסרדו, מציג קולקציות ריהוט המבוססות על שיתופי פעולה רבים שיוצרת החברה עם מעצבי על בנישת עיצוב הרהיטים.

המותג דוגל בעיצוב איטלקי טהור עם אינטרפרטציה המתכתבת עם שפת הריהוט העכשווית. לתערוכת ריהוטים 2018 מגיע מטעם ULTIMA מייסד המותג ויושב ראש קבוצת KERMES, מר דומניקו לוסרדו.

לוסרדו, שקובע את הקו העיצובי של המותג, מוביל תהליכים של שיתוף פעולה עם מעצבי על ידועים מאיטליה, כגון: Studio Marzia e Leo Dainelli הסטודיו שמעצב בן היתר מוצרים לקטלן, פנדי, ארקטיפו ועוד.

רשת ULTIMA מספקת לכם הצצה מעוררת השראה אל עולם העיצוב של חברת KERMES ITALIA. זאת ועוד, המותג ידוע בזכות שיתופי פעולה רבים עם מעצבי על בנישת הריהוט, לדוגמא:Danino Martinelli ו-Studio Marzia e Leo Dainelli שמעצב מוצרים לחברות ידועות נוספות כמו קטלן, ארקטיפו פנדי ועוד.

את הקו העיצובי החדש של Kermes אנו משיקים בתערוכת ריהוטים 2018 בשיתוף עם חברת תים על כל המשתמע.

מיד לאחר מכן הקו יוצג בלעדית ברשת חנויות אולטימה בחיפה, נתניה, רחובות, רמת גן, באר שבע, ירושלים, ובחנות הדגל בראשון לציון.

חברת ריביירה – ריהוט "כחול – לבן"

לדברי אורי סגרה:

"החברה הוקמה בשנת 1973. בתחילת 1980 - החלה לייצר רהיטים. החברה היא עסק משפחתי הממוקם באיזור התעשיה של מושב תנובות. הייצור הוא על טהרת ה"כחול לבן" – החל מחומרי הגלם ועד לצביעה. אנו נותנם פתרונות אחסון של ארונות מכל הסוגים, וגם לפי הזמנה".

ארונות עם פרזול מתקדם, המאפשר לדלתות ההזזה של ריביירה, להיסגר למישור אחד, כמו קיר מראה.

מבצעי קופונים בתערוכת ריהוטים 2018

 1. קנגורו סליפ מזרן מודולרי- 30% הנחה. ביתן 1

 2. דיור אינטריורס- כורסת טלוויזיה+ הדום מדנמרק 3800 ₪ במקום 5900 ₪

 3. מערכת ישיבה MIKAELA 3+2 מאיטליה 10900 ₪ במקום 14900 ₪ ביתן 10

 4. רוזטו- כורסא חשמלית אלחוטית מעור 6490 ₪ ביתן 10

 5. איטלסופה- 50% הנחה על מגוון כורסאות- ברכישת מערכת ישיבה 50% הנחה על כורסא.

 6. 50% הנחה על הובלה ברכישת מערכת ישיבה.

 7. ערכת ניקוי מתנה לעור/בד- ברכישת כורסא.

 8. אירופלקס- זוג כריות ice gel ב- 499 ₪ במקום 1080 ₪. ביתן 1

 9. האוס אין- 20% הנחה על אקססוריז- בקניית רהיטים מעל 5000 ₪. ביתן 13

 10. ד"ר גב- 1+1 על מגוון כריות. ביתן 1

 11. אמריקן קומפורט- כרית שיאצו מסאז' מפנקת ב- 619 ₪ במקום 992 ₪. ביתן 1

 12. דקור סטאר- כד מעוצב במתנה בקנייה מעל 500 ₪. ביתן 13

 13. נסט מזרנים- 500 ₪ הנחה על כל המזרנים הזוגיים. ביתן 12

 14. דלתות אלון- פסי ניקל+ מעצורים מתנה. ביתן 11

 15. ליד הצריף- שידת צד רטרו ב- 50% הנחה. ביתן 1

 16. א. ישראל- פח אשפה EKO+ שקיות תואמות ב-99 ₪ במקום 199 ₪.

 17. מארז שקיות חזקות במיוחד לפח EKO ב-9.99 ₪ במקום 19.99 ₪. ביתן 12

 18. דיבאני סנטר- 50% הנחה על ריהוט משלים- פינות אוכל, מזנונים, יחידות קיר, שולחנות סלון ואקססוריז.

 19. השתתפות בהגרלת טיסה לאיטליה- למבקרים בביתן שלנו בתערוכה ללא התחייבות קנייה.

 20. עיצוב הכיסא והבר- התאמת גובה לכיסא לפי גובה הדלפק. ביתן 1

 21. אולטימה- ספה דגם פריס ב- 10990 ₪ במקום 18600 ₪.

 22. ספת עור יוקרתית דגם ניקו מתוצרת ויטוריו פרנקוב- 10990 ₪ במקום 18600 ₪לדגם העור וב-7500 ₪ לדגם הבד.

עד שני פריטים משלימים ב- 50% הנחה לרוכשים מערכת ישיבה.

פינת אוכל(2.00/1.00) עם 2 הגדלות ב- 6666 ₪, ברכישת מערכת ישיבה.

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page