top of page

הסרט קינגסמן: מעגל הזהב

Kingsman: The Golden Circle

ארה"ב 2017

בימוי: מתיו ווהן

תסריט: מתיון ווהן, ג'נה גולדמן

הפקה: אדם בולינג, דיוויד ריד, מתיו ווהן

צילום: ג'ורג' ריצ'מונד

עריכה: אדי המילטון

פסקול: הנר ג'קמן, מתיו מרגסון

בהשתתפות:

קולין פירת – הארי הארט

ג'וליאן מור - פופי

טארון אגרטון - אגסי

מארק סטרונג - מרלין

האלי בארי – ג'ינג'ר

צ'נינג טאטום – הסוכן טקילה

ג'ף ברידג'ס – הסוכן שמפניה

וסר אלטון ג'ון

אורך הסרט: 141 דקות

הסרט מופץ ע"י א.ד מטלון ופורום פילם ומגיע לבתי הקולנוע ב-21.09.2017

תקציר:

קינגסמן: השירות החשאי הציג את העולם של קינגסמן – שירות חשאי בינלאומי עצמאי וסודי ביותר שמטרתו העיקרית היא להפוך את העולם למקום בטוח יותר. ב"קינגסמן": מעגל הזהב", הגיבורים שלנו עומדים מול אתגר חדש. כשהמפקדה שלה נחרבת והעולם כולו הופך לבן ערובה, המסע שלהם מוביל אותם לגילוי של ארגון ריגול בן ברית בארה"ב הנקרא סטייטסמן. ההרפתקה החדשה תבחן את הכוח והשכל של הסוכנים שלהם, שני ארגוני העלית האלה עושים יד אחת כדי להביס אויב משותף אכזר, כדי להציל את העולם, משהו שהפך להרגל של אגסי...

על ההפקה:

"הכנתי את התשתית לסרט ההמשך כבר בסרט הראשון", אומר הבמאי, ווהן. "כבמאי נהניתי מאוד לעשות את הסרט הראשון כי הרעיון היה מושך. אבל המשכונים הם מאוד קשה - כי הקהל אוהב את מה שראה, אז אם אתה עושה את אותו הדבר, זה משעמם ולא מקורי", מציין ווהן.

ווהן צפה במספר סרטי המשך שחשב שהם טובים ואף עולים על קודמיהם, כולל הסנדק 2 והאימפריה מכה שנית, סרטים שלא היו משעממים או לא מקוריים. "ההמשכונים שאני אוהב הם כאלה שיש בהם המשך לסיפור המקורי", הוא אומר. והסיפור העיקרי שרצה להמשיך הוא של דמותו של אגסי.

"אנחנו לא רצינו שזה יהיה סרט המשך של ג'יימס בונד שבו אגסי עומד מול איום נוסף, אבל הוא דמות סטטית", אומרת ג'יין גולדמן, שותפתו לכתיבה של ווהן בכל הסרטים שהוא ביים מאז 'אבק כוכבים'. "הכיוון היה איזה עוד מסע הוא יכול לעבור", מציינת גולדמן.

דבר אחד המשותף לכל השחקנים הוא חיבה עבור הסרט הראשון ,קינגסמן: השירות החשאי,. "קפצתי על ההזדמנות", מודה השחקן ג'ף ברידג'ס. "חשבתי שזה יהיה כיף להשתתף. "אתה מדבר עם אנשים והם פשוט אוהבים את קינגסמן", הוא צוחק. "כשאנשים שאלו אותי 'מה אתה עושה בלונדון? 'הייתי אומר,' אני מצטלם בשביל קינגסמן' והם מיד אמרו ,אלוהים! אני אוהב את הסרט הזה!"', מספר ברידג'ס.

הסרט החדש לא פסח על הטירוף של הסרט הראשון: ממרדף מכוניות פתאומי שבו נאלץ אגסי להיאבק על חייו במכונית של קינגסמן המסתובבת ברחבי לונדון, קטטה בבר אשר מרפרת לקטטה מהסרט הראשון. "הקרבות משוגעים עוד יותר", אומר השחקן טארון אגרטון. "מתיו ניסה לעשות דברים שונים לחלוטין..." מסכם אגרטון.

על הבמאי והשחקנים:

מתיו ווהן – במאי

ביים את הסרטים: "קינגסמן השירות החשאי", "קיק אס", "אבק כוכבים", "אקס-מן: ההתחלה" ועוד.

קולין פירת – הארי הארט

זכה בפרס האוסקר על תפקידו בסרט "נאום המלך". עוד כיכב בסרטים: "גאווה ודעה קדומה", "קינגסמן: השירות החשאי", "אהבה זה כל הסיפור", "סינגל מן" ועוד.

ג'וליאן מור – פופי

זכתה בפרס האוסקר על תפקידה בסרט "עדיין אליס". עוד כיכבה בסרטים: "ביג לבובסקי", "הילדים של מחר", "העולם האבוד", "משחקי הרעב: עורבני חקיין", "טיפש, מטורף, מאוהב", "הרומן של מגי" ועוד.

טארון אגרטון – אגסי

כיכב בסרטים: "אדי הנשר", "קינגסמן: השירות החשאי", "צוואת נעורים", "אגדת האחים קריי" ועוד.

מארק סטרונג – מרלין

שיחק בסרטים: "החפרפרת", קינגסמן: השירות החשאי", "שרלוק הולמס", "משחק החיקוי", "לפני השינה", "כוננות עם שחר", "גרין לנטרן", "שומר חוק", "קיק אס", "הדרך חזרה", גרימסבי" ועוד.

האלי בארי – ג'ינג'ר

זכתה בפרס האוסקר על תפקידה בסרט "מונסטר בול". עוד כיכבה בסדרת סרטי אקסמן, "הקריאה", "גותיקה", "אשת החתול" ועוד. כמו כן, כיכבה בסדרת הטלוויזיה "אקסטנט"

.

צ'נינג טאטום – הסוכן טקילה

כיכב בסרטים: "רחוב ג'אמפ 21", "רחוב ג'אמפ 22", "וושינגטון על הכוונת", "סטפ אפ", "מג'יק מייק", "שמונת השנואים", "יחי הקיסר" ועוד.

ג'ף ברידג'ס – הסוכן שמפניה

זכה בפרס האוסקר על תפקידו בסרט "לב לא שפוי", היה מועמד לפרס האוסקר גם כן על תפקידיו בסרטים: "אומץ אמיתי", "הצגת הקולנוע האחרונה", "באש ובמים", "המועמדת" ו- "איש הכוכבים". כמו כן, כיכב בסרטים: "ביג לבובסקי", "איירון מן" ועוד.

צפיתי בסרט בהנאה מרובה. סרט חביב ומרתק אשר משאיר את הצופה במתח, למרות שהסוף ידוע מראש... מומלץ.

כתבות נוספות
bottom of page