top of page

מותג בגדי הספורט UNDER ARMOUR מתרחב בישראל

15 חנויות קונספט ייפתחו בפריסה ארצית עד שנת 2020 בהשקעה של כ-30 מיליון שקלים. בנוסף יפתחו גם חנויות אאוטלט...

רשת UNDER ARMOUR האמריקאית השיקה היום חנות קונספט בקניון TLV בתל אביב, בנוסף לחנות הקונספט שנפתחה בנמל תל אביב.

עד סוף שנת 2017 ייפתחו עוד שתי חנויות קונספט ברחבי הארץ.

מותג בגדי הספורט הבינלאומי UNDER ARMOUR אוחז בחנויות קונספט ייחודיות ברחבי העולם. היום הוא השיק חנות קונספט בקניון גינדי TLV בתל אביב, בשטח של כ- 300 מ"ר, ובהשקעה של כ- 2.5 מיליון שקלים. זו החנות השנייה בישראל, לאחר שלפני פחות משנה, נפתחה חנות קונספט בנמל תל אביב.

רוני גינצבורג – מנהלת השיווק של Under armour בישראל

לדברי רוני גינצבורג:

"מותג ההלבשה ומוצרי הספורט, UNDER ARMOUR, מככב בארץ במשך 6 שנים.

המוצרים האיכותיים של UNDER ARMOUR נובעים משימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, לטובתם של האתלטים.

הספורטאים מצביעים ברגליים, ואנו מתקדמים לקראת פריסה ארצית".

ועוד מוסיפה רוני גינצבורג...

"הסניף החדש הוא חלק מתוכנית התרחבות כוללת של הרשת בישראל. עד שנת 2020 תפתחנה 15 חנויות קונספט חדשות, בהשקעה כוללת של כ-30 מיליון ש"ח. עד סוף 2017 יפתחו עוד שתי חנויות קונספט ברחבי הארץ.

החנויות בקניון TLV גינדי ובנמל תל אביב, מעוצבות בדיוק כמו כל חנויות הדגל של המותג בעולם. הן מציגות על קיר שלם את נעלי הספורט הייחודיות של המותג, עם הטכנולוגיות החדישות ביותר, לצד קולקציות ביגוד מגוונות ועדכניות של המותג לגברים, נשים וילדים.

המותג נמצא בתהליך התרחבות מואץ ברחבי העולם. כוונת החברה למנף את המותג בעולם, כאשר פתיחת חנויות הקונספט היא חלק מתוכנית הרחבת הרשת והעמקת פעילות UNDER ARMOUR בישראל.

פתיחת החנויות בישראל עומדת בסינרגיה לאסטרטגיית החברה בעולם. בנוסף, הצמיחה המהירה של הרשת בישראל נובעת מכך שלמותג יש קהל לקוחות גדול בישראל, כחלק מתרבות הספורט שמתפתחת בארץ. החברה זיהתה ביקוש ודרישה גוברת לחנויות נוספות. ואמנם, עד סוף שנת 2020, תפתחנה 15 חנויות, כאשר השאיפה למקסם במרכזים אסטרטגיים מובילים כדוגמת נמל תל-אביב וקניון גינדי, הנהנים מתנועת קונים חזקה. חנויות הקונספט מאפשרות לחברה להציג קולקציה רחבה יותר ומגוונת של נעליים וביגוד ספורט".

זיו אדלשטיין - VM - מעצב חזותי

לדברי זיו אדלשטיין:

"הבדים נארגים בשיטה חדשנית. ליקטנו את היתרונות של בדי הפוליאסטר והכותנה, והתוצאה: בד שמרגיש נעים כמו כותנה, ובנוסף... מדיף זיעה".

מעצבי המוצר של מותג הספורט המוביל UNDER ARMOUR, שוקדים כל העת, על מציאת פתרונות חדשניים ואופטימליים לספורטאים ומתאמנים, בכדי להקל עליהם בפעילות הספורט ובהשגת היעדים הרצויים.

החידוש האחרון מבית היוצר של UNDER ARMOUR היא טכנולוגיה חדשנית בלעדית של המותג THREADBONE. היא מאופיינת בחשיבה מקסימאלית על כל הפרטים, ומהווה חדשנות עד רמת סיב הבד. החומר ותפירת הבד יוצרים נוחות מושלמת.

הספורטאים הטובים ביותר בעולם יודעים שעל מנת להשתפר, צריך כל הזמן לחשוב קדימה ולהתחדש, וכמו-כן לנסות טכניקות וטכנולוגיות חדשות. זה הרעיון שעומד מאחורי סדרת הטכנולוגיה THREADBONE. על ידי דחיפת גבולות העיצוב והייצור, נולדה סדרה חדשה של בדים וחומרים שמעצמים את החוויה של הספורטאי בנוחות, בתחושה ובביצועים.

טכנולוגיית THREADBONE כוללת סוגי בדים חדשים, המיוצרים בלעדית עבור הקולקציה של המותג לקיץ 2017, הקולקציה כוללת: גופיות וחולצות לגברים ונשים במגוון דגמים, דוגמאות וצבעים.

SIRO - דגש על בד זורם ומאוד נעים לגוף, מגע של כותנה עם נידוף זיעה מהיר כמו פוליאסטר.

SEAMLESS - בד בעל גמישות יוצאת-דופן, ללא תפרים, המאפשר תנועה ללא הגבלה וללא חיכוך.

MICROTHREAD - בד קל, נמתח, ללא ליקרה, סיב הבד בצורת סליל מאפשר לבד לנשום ולהתייבש במהירות ומעניק לבד תחושת גמישות ללא צורך בשימוש בחומרים אלסטיים. הבד מכיל 100% פוליאסטר משולב עם סיבי בד MICROTHREAD המעניק נוחות מקסימלית ותחושה נעימה של משי בשילוב כותנה.

בנוסף לכך, ניתן למצוא בקולקציית הקיץ נעלי ריצה והליכה ולגברים ולנשים בעלי טכנולוגיות ייחודיות, לצד נישת ביגוד ספורטיבית, שבו מגלה החברה חידושים טכנולוגיים ואופנתיים מדי עונה, כמו: טייצים מחטבים, חזיות ספורט, גופיות, שורטים, בגדי אימון לחדרי כושר תיקים ואביזרים ספורטיביים ואופנתיים.

להשיג בחניות הדגל של הרשת בנמל תל אביב וקניון גינדי TLV, ברשת חנויות גט פרו ובכל חנויות הספורט הנבחרות ברחבי הארץ.

מחירים

גופיות לנשים - 159.9 ש"ח - 149.90 ₪ במידות- xxs-xxl (תלוי בדגם) חולצות לנשים - 129.90 ₪, מידות- xxs-xxl

גופיות לגברים - 179.90 ₪- 149.90 ש"ח, מידות- xs-3xl

חולצות לגברים - 199.90-149.90 ₪, מידות- sm-5xl

אנדי רם – שחקן טניס – יועץ לבעלי החברה גרונדמן ושות'

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page