top of page

'השוטר הטוב' שובר שיאי צפייה

'השוטר הטוב' - הסדרה הקומית המצליחה ביותר בתולדות yes - חוזרת לעונה שנייה

אתמול התקיימה במרכז עינב בת"א הפרמיירה של העונה החדשה של הסדרה הקומית 'השוטר הטוב'. היא עולה השבוע ב-yes בהשתתפות יוצרי וכוכבי הסדרה וביניהם יובל סמו (וזוגתו דנה סמו), גיא לואל (וזוגתו), אורי גבריאל, יגאל עדיקא, ורד פלדמן, לאורה ריבלין, אלון חמאווי והאחים תומר וארז אבירם (היוצרים).

לצד השחקנים נכחו באירוע גם הכוכבים הגדולים שמייצג יואב גרוס, מפיק העל, וביניהם סטטיק ובן-אל, נועה קירל ועופר שכטר, ולצידם הזוג המלכותי תומר קפון ואורטל בן שושן (שמשחקת בסדרה). בנוסף נכחו שר המדע אופיר אקוניס, דני רופ, דנה זרמון, גלעד שלמור, דני שטג ואבי יששכרוף.

בעונה הראשונה היכרנו את דני קונפינו (יובל סמו), שוטר במשרה מלאה, באחת התקופות הכי מחורבנות של המשטרה. תקופה בה התדמית שלה בשפל, ניצבים מודחים כל שבוע, מפקדים מטרידים פעמיים בשבוע, התקציבים מקוצצים ותלונות נגד שוטרים נערמות במשרדי מח"ש. למרות בעיות התנהגות קשות, דני נחשב לגבר-גבר, שוטר מוצלח ואהוב ששולט בתחנה ומכתיב את הכללים. אחרי שנים של חיים משותפים, מגלה דני שחברתו (ורד פלדמן) בוגדת בו. הגילוי מכה אותו בהלם, והוא מחליט לעזוב אותה ואת בנה הקטן, אותו הוא מגדל ואוהב כאילו היה בנו. מאחר ומשכורת של שוטר אינה מאפשרת לו לשכור דירה, דני חוזר לבית הוריו במטרה לגור שם באופן זמני. אך הזמני הופך קבוע, ודני מגלה שהחיים בבית עולים על כל זירת פשע.

לצד יובל סמו וחברי הקאסט מהעונה הראשונה, ביניהם: גיא לואל, יגאל עדיקא, לאורה ריבלין, ורד פלדמן - יצטרפו בעונה החדשה השחקנים הוותיקים והמוערכים - צחי גראד ואורי גבריאל. דני קונפינו חוזר לחבריו החד פעמיים מתחנת המשטרה, וצפויות לו התרחשויות בלתי צפויות שמנערות את עולמו האישי והמקצועי וגורמות לו לחשב מסלול מחדש. רבי המפקד (גיא לואל) אמור לקבל קידום ולעזוב, ועד אז הוא שקוע בקידום "מורשת רבי"..

השלומיאליות חוגגת, והשוטרים עסוקים בעיקר בעצמם ובבעיותיהם האישיות: דובי (יגאל עדיקא), רזי (לואי נופי) והשוטרת הצעירה קורין, חברתו לשעבר של דני (אורטל בן שושן) . מהצד משקיף על הכל, הפסיכולוג השרוט ראובן (גלעד קלטר), שעומד לצדו של דני ברגעים הקשים ולעתים קרובות גורם להם בעצמו. גם בבית העסק לא פשוט, לחייו משפחתו של דני נכנסות שתי דמויות חדשות: אייזיק ממן (אורי גבריאל), עבריין לשעבר וחבר משפחה קרוב שעזב להודו וחוזר אליהם מחובר יותר לעצמו ולאדמה.. ואודי אריכא (צחי גראד) גבר שרמנטי שפוצח ברומן סודי ולוהט עם יונה (לאורה ריבלין), למורת רוחו של בנה דני. בציר הרומנטי - דני מקבל העונה טיפול בהלם, הוא מזגזג בין האישה איתה הוא רוצה להביא ילד (ורד פלדמן) לבין זו שהוא עדיין אוהב (אורטל בן-שושן).

לדברי דגנית אטיאס-גיגי - מנהלת הפקות המקור של yes:

"סדרת הקומדיה "השוטר הטוב" שברה את כל שיאי הצפייה בתולדות YES"

כמה צחקתי אתמול - ממש בקולי-קולות - כשצפיתי בשני פרקים מתוך הפרמיירה של העונה החדשה של הסדרה הקומית 'השוטר הטוב'...

נזכרתי בסרט הקולנוע הישראלי והקומי-סאטירי: "תעלת בלאומילך" (בבימויו של אפרים קישון) בגלל החלמאות של בני האדם באשר הם...

אין לי ספק שהסידרה תמשיך לשבור שיאי צפייה.

יוצרי הסדרה: ארז ותומר אבירם

מפיק ראשי ועורך אחראי: יואב גרוס

בית הפקה: יואב גרוס הפקות בע"מ

העונה השנייה של 'השוטר הטוב' תעלה בערוץ yes Comedy והיא זמינה בחינם ב-yesVOD

צילומים: סימה להט, רפי דלויה

כתבות נוספות
bottom of page