top of page

GERnetic – הרבה מעבר לקוסמטיקה

GERnetic מובילה תפיסה מדעית וחדשנית בתחום הביולוגיה התאית. מאות אלפי אנשים ברחבי העולם לקחו אחריות על יופיים ובריאותם, והצטרפו למהפכת הקוסמטיקה הטבעית, המאתרת את הגורמים הפנימיים לכל בעיות העור, כדי לטפל בתאי עור הגוף והפנים בחומרים פעילים, 100% טבעיים, העשירים במרכיבים חיוניים.

ב- GERnetic מטפלים בכל בעיה בהתאם למאפיינים שלה. הטיפול הראשוני כולל אבחון אישי ומקצועי של קוסמטיקאית (כולל אבחון תזונתי), שמתאימה את הטיפול הנכון, הרכבו ומינונו באופן אינדיבידואלי לכל מטופל.

זוהי שיטת טיפול מהפכנית המטפלת בגורמים הפנימיים לבעיות העור, ולא רק בסימפטומים החיצוניים, ומציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל הגוף כמכלול אחד, דרך שימוש בפורמולות מדויקות וטבעיות, המבוססות על החומרים הפעילים, היעילים והחדשניים ביותר

דמיינו לעצמכם תכשירי טיפוח הפועלים ברמת תאי העור, ומאפשרים להם להתחדש ולרפא את עצמם. מוצרים הכוללים ידע מדעי שנאסף במשך מעל 45 שנה הנוגע לתהליכי הזדקנות תאי העור, כדי להוביל לתוצאות משמעותיות וברות קיימא, הנשענות על הבנה עמוקה של ההבדל בין עור בוגר לעור צעיר.

במעבדות GERnetic לא מדמיינים אלא חוקרים, לומדים, מבינים ומצטיינים בפיתוח מוצרים, לתיקון מצב העור ולתחזוקתו של עור צעיר ובריא. מדע זה נקרא ביולוגיה תאית יישומית (סלולותרפיה), המבוססת על ההרמוניה והיכולת של הגוף להתאושש ולרפא את עצמו, כאשר תאי העור מקבלים אלמנטים תזונתיים חיוניים נכונים. החברה מיישמת מדע זה כדי ליצור נוסחאות מדוייקות המגיעות באופן ממוקד לתאים ספציפיים, כדי להזינם באופן מידי ולעודד ריפוי טבעי ומראה עור צעיר ובריא.

לדברי רוזט ויצמן, מייסדת ומנהלת ג'רנטיק ישראל:

GERnétic" מגדירה מוצר טיפוח ככזה ה"עושה אהבה" עם העור שלך ולא מלחמה. אנלוגיה מעניינת זאת מסבירה את אחת מתפיסות היסוד של החברה, המבוססת על תרפיה וטיפול תאי - שיטה רבת עצמה שנועדה להשיג תוצאות משמעותיות, על ידי העצמת יכולות הריפוי הטבעי של תאי העור, ומבלי להשתמש בגישות תוקפניות והרסניות. מוצרי החברה הם תוצאה של מחקר נרחב בתחומי הביולוגיה התאית והביו-טכנולוגיה, שעושה שימוש בחומרים הפעילים, הטהורים והחזקים ביותר. הם "נשלחים" באופן ממוקד כדי לעזור לעור לשקם את עצמו מבפנים".

רוזט ויצמן, מייסדת ומנהלת ג'רנטיק ישראל

הגעתי לטיפול בביתה של הקוסמטיקאית אירית מאיר בחולון. אירית מתמחה בטיפולי פנים עם מיכשור מתקדם (לייזר) ובהסרת שיער.

למען הגילוי הנאות, לא ציינתי בפניה, שבהכשרתי גם אני קוסמטיקאית. קיבלה את פניי אישה מטופחת ויפה, בבית ובמכון מבריקים, שמקרינים הרבה אהבה. התוודעתי לאישה מקצועית, אמיתית, שמעניקה תחושה של "מלכה". לאורך כל הטיפול, אירית הסבירה על כל תכשיר בו השתמשה, והעניקה בטחון רב.

לדברי אירית: "עד גיל 40 עבדתי מול צג מחשב, בתחום הנהלת חשבונות. רציתי לעבוד מול אנשים. הקוסמטיקה קסמה לי. גם האיש שלי תמך ועודד, כי האמין בי. מאחר שילדיי גדלו, יכולתי להתמסר ולהשקיע את כל הזמן והאנרגיה שלי ללימוד יסודי של התחום. עברתי קורס קוסמטיקה פרה-רפואית בג'יג'י אקדמי. תוך כדי לימוד ועבודה, היכרתי אישה שעברה, לא עלינו, אירוע מוחי. פניה התעוותו, ואם לא די בכך – היא סבלה מצלקות כתוצאה מאקנה. יום אחד פגשתי אותה ונדהמתי. פניה נראו שלמות וקורנות. לשאלתי איך זה קרה, היא השיבה שרוזט ויצמן טיפלה בה באמצעות תכשירי ג'רנטיק. בנקודת זמן זו החלטתי לעבוד עם ג'רנטיק. עברתי קורס מקיף בארץ ובטולוז (צרפת). וכך "היצצתי והתאהבתי". רוזט היא על תקן הגורו של הקוסמטיקאיות. אישה בעלת ידע עמוק ורב, ניסיון חיים, והרבה כריזמה.

הטיפול בג'רנטיק מתחיל בעיסוי לימפתי בבטן. מטרתו לנקז רעלים, ולהכין את הפנים לטיפול שיקלוט את התכשירים הטובים. הטיפול הוא רב שכבתי. מורחים תכשירים איכותיים, טבעיים ופעילים, כמעט ללא התערבות של מים. הרעיון הוא שחומצות האמינו, יסודות הקורט, הויטמינים והמינרלים – כולם ייספגו בעור ויזינו את התאים מבפנים. אני משתמשת במסיכת-על אנטי אייג'ינג ובשיטת סללותרפיה לריפוי התאים".

בג'רנטיק מציעים תחומי טיפולים: טיפולי פנים, טיפולי עור וטיפולי גברים

טיפולי פנים

שלב 1 - ניקוי, טיהור והכנת עור הפנים - לג'רנטיק שיטת ניקוי יסודית הכוללת מוצרים מסירי איפור, מסירי זיהומים ותאי עור מתים, וכן תכשירים הפועלים לחיטוי לעומק נקבוביות התא, להמסת קומודונים והפרשות יתר של בלוטות החלב. בסיום הטיפול העור נותר נקי, מאוזן, רענן ומוכן לספיגת מרכיבי הזנה חיוניים.

טיפול הזנה עשיר ומשלים - מעבדות ג'רנטיק פיתחו מגוון טיפולים לעור הפנים, קוקטייל בריאות אמיתי לחיזוק, לעירור ולהגנה על העור, המשיג תוצאות יוצאות דופן.

טיפול בעור שמנוני - GERnetic מציעה טיפולים ייעודיים עבור עור שמן שתכליתם ניקוי, טיהור, איזון, ריסון פעילות היתר של בלוטות החלב, סגירת נקבוביות, הרגעה ושיכוך של אדמומית משמעותית על פני העור. בנוסף הרכבם העשיר והמיוחד של התכשירים מותיר את עור הפנים חלק, רענן, ועם לחות טבעית מאוזנת.

טיפול לאזור העיניים - GERnetic פיתחה שיטת טיפולים ומוצרים ייעודיים לאזור העיניים, התורמים ביעילות למלחמה בסימני הזמן ובהזדקנות העור

טיפול בפיגמנטציה ובכתמים - GERnetic מציעה טיפול ייעודי בפיגמנטציה, להבהרה של כל סוגי הכתמים בעור הפנים והגוף, כולל העקשניים ביותר, ואף למניעת הופעתם. והבונוס - כשהכתם נעלם, אפשר להפסיק להשתמש בתכשירים (זאת בניגוד לשימוש במוצרים מתחרים). הטיפול טבעי לחלוטין, משפיע על המלנין, מאט את תהליך הכתמת העור, מבהיר אותו ומעניק לו גוון זוהר יותר. הטיפול כולל תכשירים המתאימים לכל סוגי העור, לכל הגילאים ואף לנשים בהיריון

טיפולי גוף

טיפול בסימני מתיחה - ג'רנטיק מציעה טיפול גוף ייחודי לחיטוב ולמיצוק הגוף, הכולל קרמים להזנה, חידוש ותיקון, המעוררים את פעילות התאים ומחזקים את מנגנוני ההגנה של העור. הקרמים המונעים ומטפלים בסימני מתיחה, מכילים רכיבים פעילים בעלי כוח יוצא דופן, המזינים את התאים, ממריצים את ייצור הקולגן והאלסטין בעור ואת בנייתן המחודשת של הרקמות, ומבטיחים את גמישות העור.

טיפול בעור החזה - הטיפול שמציעה ג'רנטיק לעור החזה כולל תמציות צמחים בעלות סגולות מיצוק, המחדשות את הרקמות התומכות של עור החזה, אמפולות ביולוגית מרוכזות, לטיפול במקרים הקשים ביותר, בעור חזה של נשים מבוגרות, או במקרים של עור רפוי ומדולדל, וקרמים לחיזוק עור החזה ולאיזון המערכת הפיזיולוגית של האישה.

טיפול בצלוליט - ג'רנטיק מציעה טיפול ייעודי ב"עור תפוז" (צלוליט), הכולל הזנה ושיקום רקמות העור, ניקוז והמרצת מחזור הדם, הקלה על תחושת "רגליים כבדות", וסיוע בהעלמת צלוליט והצטברות נוזלים.

טיפולים לגבר

גברים רבים סובלים מסבוראה, שמנוניות בעור, עודף בלוטות חלב, קמטים עמוקים בעור הפנים יובש והיעדר לחות, בעיקר בהיעדר תזונה נכונה, מתח נפשי, ופגעי מזג האוויר. לאחר שאלון ואבחון אישי ומקצועי של קוסמטיקאית (כולל אבחון תזונתי), GERnetic מתאימה את הטיפול הנכון, הרכב התכשירים ומינונם באופן אינדיבידואלי לכל גבר, לאיזון תאי העור ולהזנתם ברכיבים חיוניים.

כל הטיפולים מוצעים כטיפול היכרות מלא, המאפשר ללקוח להכיר ולהתרשם ממידת האפקטיביות של הטיפול כבר אחרי מפגש אחד.

דברים שלא ידעתם על חברת ג'רנטיק, ואולי לא העזתם לשאול...

GERnetic היא חברה צרפתית בינלאומית המובילה תפיסה מדעית חדשנית בתחום הביולוגיה התאית. החברה מייצרת ומשווקת מגוון רחב של תכשירי קוסמטיקה וויטמינים בעלי מינונים הומאופטיים ומחומרים טבעיים בלבד, עבור כשישים מדינות ברחבי העולם, ופועלת בלמעלה מ- 30,000 מכוני יופי, מרכזי טיפול אסתטיים, בתי ספא, ומרפאות בחמש יבשות. החברה הוקמה ב- 1973 ומבוססת על 45 שנות מחקר, פיתוח וניסיון בתחומי הדרמטולוגיה (מדע רפואת העור), ההומאופתיה והביו טכנולוגיה , המובילים לנוסחאות מדויקות המבוססות על החומרים הפעילים היעילים והחדשניים ביותר, לטיפול בכל בעיות העור.

מייסד החברה הוא דר' אלברט לה-פורט, ביולוג וחוקר, אשר פיתח במשך 45 שנה סדרת תכשירים מקיפה המספקת פתרון לכלל בעיות עור הפנים, הידיים והגוף. השיטה הייחודית שהמציא ופיתח קרויה סלולותרפיה (ביולוגיה תאית יישומית), אשר תוצאותיה התבטאו בפורמולה מהפכנית המשפרת את כלל המערכת החיסונית. אותם מחקרים מהווים את בסיסה של תורת הסלולותרפיה, המיושמת כיום על ידי GERnetic באמצעות תכשירים במינון הומאופטי ומחומרים טבעיים בלבד.

דר' אלברט לה-פורט

בניגוד לקוסמטיקה הקונבנציונאלית, שיטת הסלולותרפיה של GERnetic אינה מטפלת רק בסימפטומים של תופעות העור, אלא מתחקה אחר הגורמים הביולוגיים העמוקים, וכך מכניעה את הסימפטומים באופן מוחלט ותמידי. תורתו של דר' לה פורט מציגה גישה הוליסטית המתייחסת אל הגוף כמכלול אחד, בו מראה העור הוא רק חלק ממנו.

פתרונות החברה ניצבים בחוד החנית העולמי של חקר הדרמטולוגיה וההומאופתיה, תוך יישום הטכנולוגיות החדשניות ביותר בתחום טיפוח העור. מוצרי החברה משווקים בארץ על ידי GERnetic ישראל, בניהולם של רוזט ויוסי ויצמן, ונמכרים בפריסה ארצית למכוני יופי וקוסמטיקה מובילים.

יצאתי מביתה של אירית, קורנת וזוהרת. בערב, הוזמנתי לאירוע עיתונאי, ובאופן חריג – לא התאפרתי, כי רציתי לשמר את המראה הטבעי והבריא שלי.

אירית מאיר – רחוב דולפין 3 חולון, 052-2937291

כתובת אתר ג'רנטיק: http://www.gernetic-israel.co.il פייסבוק: https://www.facebook.com/gernetic.israel צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page