top of page

חברת "תותחני  אינווסטמנט" - מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט - בעיצוב איטלקי

חברת "תותחני אינווסטמנט" מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם, במגוון סגנונות ובטכנולוגיה מתקדמת.

החברות המיוצגות ע"י תותחני אינווסטמנט נותנות מענה יצירתי וטכנולוגי לעולם המשתנה בו אנו חיים היום. המדיה הדיגיטאלית שנכנסת כמעט לכל תחום בחיינו באה לידי ביטוי גם במטבח. אנו כאינדבידואל משתוקקים לאוטנטיות ויחודיות בפריטים ובעיצוב הבית. בבית תותחני מיטב החידושים למטבח ולאמבט מאיטליה, השופעת בתרבות עיצובית יוקרתית תוך שימוש בחומרים איכותיים, אסתטיים אך לא תמיד שגרתיים, כל זאת תוך שמירה על פונקציונאליות, מקצועיות ואיכות.

סדרת תנורי VELVET , במותג היוקרה BARAZZA , מביאה שלמות טכנולוגית בעיצוב אלגנטי ומינימליסטי:

הדלת נפתחת אוטומטית, הודות לבקר הממוקם בתצוגה של מסך המגע בשימוש קל ופשוט. אפשרות בחירה לדלת נפתחת לצד או חזית ניתן לצרף גם ידית לפתיחה. התנור עם מסך מגע, התקן USB להורדת תוכנות, מתכונים, תמונות אישיות וכו'. זמין ב-8 שפות שונות בינהן עברית.לVELVET יש מגע של שף גדול והוא עושה הכל לבד!. 10 פונקציות ידניות עם אפשרות לתכנת את משך התכנית ואת שעת הסיום.

פונקציות מותאמות אישית לכ-36 מתכונים. ניתן להכניס לזכרון 16 פונקציות בישול אוטומטיות. מנגנון נעילת נתונים. כיבוי בטיחותי, שקע USB מאפשר לעדכן את התוכנה, לייבא ולייצא מתכונים ותמונות לעידכון צג המגע. במקרה של תקלה או פעולה לא נכונה הבישול מופסק, גיבוי במקרה של הפסקת חשמל.

להשיג בגימור שחור, לבן או נירוסטה. מחיר: פתיחת חזית החל מ-15,641 ש"ח פתיחת צד בגימור שחור ולבן החל מ-16,926 ₪, גימור נירוסטה 16,390 ₪.

מיכל אשפה מובנה בהתקנה שטוחה: Ergo-Master

בכל מקום שבו יש אוכל, יש גם אשפה: ובעולם המודרני אנו מייצרים יותר אשפה מאי פעם. פח האשפה היה ונשאר אחד הפריטים החשובים במטבח, ולכן עליו להיות נגיש וקל לפתיחה. היות שהשימוש בפח האשפה הוא יומיומי, קיימת חשיבות רבה לבחירת הפח המתאים לצרכים שלנו.

פח בהתקנה שטוחה של WESCO הוא הפתרון האידיאלי למטבח שלכם. בכל משטח עבודה יש פינה פחות שימושית "פינה מתה" שבה נוכל למקם את מיכל האשפה השטוח, ידית המכל שקועה מאפשרת להניח על מכסה המכל סיר בשעת הצורך.

מיכל האשפה המובנה למקצוענים, ה-Ergo-Master משתלב עם משטח העבודה שלכם. הפריטים הבודדים הנראים לעין הם המכסה העגול עם הידית והטבעת, שלושתם עשויים פלדת אל-חלד. השםErgo-Master מבטא את השימושיות והארגונומיות של המוצר. אין צורך לפתוח את הדלת או להתכופף. השלכת האשפה מתבצעת בגובה משטח העבודה. הפח אטום, טבעת גומי רכה מקיפה אותו בשיפוע כלפי המרכז, כך שניתן להשליח פסולת אורגנית רטובה ממשטח העבודה ישירות לתוך המיכל.

המיכל עשוי פלסטיק בקוטר 28 ס"מ ובקיבולת 13 ליטר. ניתן להשתמש בו בפסולת אורגנית או אשפה ביתית. מחיר מיכל אשפה 13 ליטר: 1365 ₪

להשיג בחנויות המטבחים המורשות ע"י היבואן.

טלפון לברור חנות מורשית: 03-9513378

INLE - מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט:

INLE חברה איטלקית מאזור הדלומיטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט. מיוצר מחומרים איכותיים ובעבודה מדוייקת. זוהי יצירה אקסקלוסיבית, העוברת בדיקות ובחינות מדוקדקות. לכל דגמי INLE המיוצרים ו/או משווקים מוענקת אחריות של 5 שנים.

הייצור מאופיין תמיד באיכות החומרים והרכיבים בהם נעשה שימוש. "טבעיים" כמו העץ הנבחר לייצור. המוצרים של INLE מיוצרים מעץ טיק עבה המוקשח בתנור באמצעות הבאת תכולת לחות העץ לרמה של 11% (±2%). הם מורכבים מבלוקים ומוצרים טרומיים מוגמרים למחצה, המשולבים זה בזה ומעובדים בתהליך אקסקלוסיבי המבטיח חוסן ועמידות בסביבות חמות ולחות. עץ הטיק הבורמזי בו נעשה שימוש, מאופיין בסיבים המשתנים בהתאם לתאורה וזווית הצפייה: תכונה זו היא אופיינית לעץ ומדגימה את תכונותיו המובחנות, ייחודיותו ומקוריותו. מהותו מבטיחה תחזוקה קלה והוא מומלץ במיוחד למוצרים איכותיים, בהם נדרשת עמידות גבוהה למים. תכונותיו העיקריות הן: קשיות מספקת, יציבות מבנית מתמדת, אטימות לנוזלים ויופי.

בעזרת ניסיונה הרב באומנות "בדור השלישי", INLE Ambiente היא סמל למצוינות באזור התעשייה של קאדור. תודות למערכות עיבוד העץ בהן נעשה שימוש – חלק מהן מוגנות בפטנטים – INLE Ambiente יכולה להציע מוצרים ייחודיים, יצירתיים וגמישים לשוק המתוחכם יותר: לא רק מוצרים טבעיים וידידותיים לסביבה אלא אף עדינים ונעימים, המסוגלים ליצור אווירה וסביבה מיוחדות.

המוצרים של INLE, עם עיצובם המוביל ושיטות עיבודם, בנוסף לנוחות והשימושיות, מייצגים דרך אישית ומותאמת של ריהוט משלים. הפילוסופיה של INLE מבוססת על המרדף הזהיר והמתמיד אחר צורות וחומרים ועל המיקוד המתמיד במוצר והסגנון האיטלקי, על מנת להציע פתרונות טכניים ומעוצבים בסטנדרטים גבוהים של איכות ועיצוב מודרני.

אמבט רחצה:

אמבט רחצה עם מבנה בצורת שברים ומפרקי טיק בעובי סביר, וליבת יריעות מתכת עמידה במים. האמבט בנוי ומחובר בטכניקת "finger joint" בתהליך מיוחד הפועל על צורה, מרחב ונטייה של מפרקים בודדים ומבטיח עמידות, יציבות ואטימות של המוצר. עיצוב מודרני ותוצאה אסתטית יקרה, הניתנים להתאמה עם ברזי עמוד או קיר (אינטרפוץ). ניתן להתקין דפנות באמצעות שימוש בערכה. בסוג זה של אמבטיות רחצה יש תמיד צורך בפתח הצפה (יחידת ניקוז כלולה). האמבט משתמש באטם ניקוז STOP-GO (פתיחה/סגירה ידנית לגרסאות בעלות ניקוז חופשי). דגם rangon החל מ- 75,000 ש"ח

כיור רחצה תלוי:

כיור רחצה תלוי מעוצב, בטיק בורמזי מפוסל, עם כיור בודד או כפול אובאלי ושקוע ודפנות מחוברות. הכיור בנוי מבלוקים טרומיים, המחוברים בטכניקת "finger joint" ומאופיין בעיצוב חדש וייחודי. כיור רחצה ללא פתח הצפה וללא פתחים, ניתן להתאמה עם ברזי עמוד או קיר (אינטרפוץ) או ברזים להתקנה על שפת הכיור (עם קדחים לפי דרישה). משתמש בניקוז GO כולל אטם עגול (פתוח תמיד). תושבות נסתרות לתלייה על הקיר. האטם והניקוז כלולים במחיר.

כיור רחצה עומד:

כיור רחצה עומד מעוצב, בטיק בורמזי. הכיור בנוי מבלוקים טרומיים, המחוברים בטכניקת "finger joint" ומאופיין בעיצוב חדש וייחודי ללא פתח הצפה. ניתן להתאמה עם ברזי עמוד או ברזים להתקנה על שפת הכיור. משתמש בניקוז GO כולל אטם עגול (פתוח תמיד).

מחירים:

כיור דגם SHANהחל מ- 7,800 ₪

דגם SARY החל מ- 14,800 ₪

MANDALAY TWIN כיור כפול החל מ- 33,300 ש"ח

INLE ידידותית לסביבה

כשחדשנות ופתרונות לשיפור הנוחות והארגונומיות במוצריה הן בראש מעייניה, משימתה של INLE היא להשתמש בחומרים טבעיים הניתנים למחזור.

העץ בו נעשה שימוש מגיע מחברות התומכות בתכניות ייעור מתמידות; השמנים המשמשים לציפוי נמרחים ידנית ומכילים שמני פשתן, קיק וחמניות עם חומרים מינרליים (בלתי רעילים ונטולי עופרת), ואינם משחררים חומרים מזיקים לבני אדם או הסביבה. עם המותג INLE, מוצרים לאורך זמן מיוצרים היכן שצורה, שימושיות, עיצוב, נוחות, איכות וחיים מובעים בשילוב של ייחודיות, אלגנטיות ויוקרה.

להשיג ב"בית תותחני", ראשון לציון אליהו איתן 24, טל' 03-9513378 בתאום מראש

ומשהו "בקטנה" על חברת "תותחני אינווסטמנט"

מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי יוקרה למטבח ולאמבט של המותגים המובילים בעולם בשוק המטבחים היוקרתיים בעולם, במגוון סגנונות בטכנולוגיה מתקדמת של טובי המעצבים והמותגים. החברה הינה המשווקת הרשמית בישראל של המותגים הר"מ: BARAZZA: חברה איטלקית ידועה המתמחה בייצור כיריים, כיורים, תנורים, משטחי נירוסטה בהתאמה אישית ללקוח ועוד. MGS MILANO יצרנית ברזי נירוסטה ואביזרים יוקרתיים למטבח ולאמבט FRECAN הקולטים הייחודיים, מחשבה יצירתיות וטכנולוגיה. ARTINOX חברה איטלקית המתמחה ביצור כיורי טיטניום למטבח ועבודות נירוסטה מיוחדות IRINOX מקררי יינות, מכונות מים וסודה, מכונות להקפאה עמוקה ועוד WESCO מותג גרמני לפחי אשפה בהתקנה שטוחה. INLE חברה איטלקית מאזור הדלומיטיים באיטליה, המתמחה בייצור מוצרי עץ טיק בורמזי לאמבט.

צילומים: יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page