top of page

Brother משיקה ליין מדפסות חדש, סופר קומפקטי, אלחוטי וחסכוני

עד 550 דפים לראש לדיו והדפסת דופלקס לחסכון בעלויות

 • הדפסה מהטלפון החכם, גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן

Brother - חברת טכנולוגיות ההדפסה המובילה, משיקה בישראל ליין מדפסות חדש קומפקטי במיוחד המציע יכולות הדפסה וקישוריות משופרת לסמארטפונים ומכשירים חכמים אחרים, בעיצוב קומפקטי החוסך במקום.

באמצעות שימוש באפליקציית iPrint&Scan, ניתן להדפיס לסרוק ולבצע פעולות נוספות ישירות מהמכשיר הנייד, ובעצם להעביר את השליטה במכשיר למסך הסמארטפון, כולל הגדלה והקטנה של תמונה, חיתוך ויישור. כמו כן ניתן לסרוק מהמדפסת ישירות למכשיר הטלפון, לבצע ניתוב פקס לשירותי ענן במחשב וכן להעלות ולהדפיס תמונות ומסמכים מאפליקציות פופולריות כדוגמת Onedrive DropBoxFlicker, Picassa , Google Drive ועוד.

דני גבירץ – מנכ"ל Brother

באירוע השקת המדפסות הביתיות של BROTHER, אמר דני גבירץ:

"Brother מציעה פתרונות מתקדמים בתחום ההדפסה, המדפסות והתוכנות לניהול ההדפסה. מדפסות Brother הן הטובות ביותר בשוק. הן מותאמות לצורכי המשרד הביתי והעסק הקטן. כמו-כן הן מתוכננות ומיוצרות מתוך הבנה של הסביבה החברתית המישתנה באופן תזזיתי.

אנחנו ב-Brother נענים לבקשות ולצרכים המישתנים של הלקוחות. מציעים מוצרים איכותיים ואמינים, שימוש ידידותי ונוח, איכות הדפסה גבוהה, וכל אלה - בעלות שפויה.

העולם כיום משתנה באופן תזזיתי - גם חברתית וגם טכנולוגית. המידע מאופיין בזמינות ובנגישות בכל זמן ומקום. הוא "יושב" גם בחומרה, וגם ב"עננים". את המדפסת, ש"היא ישות עצמאית", ניתן לנהל כיום מהטלפון החכם ע"י משיכת ההדפסה מ"ענני המידע". בעבודה, אין צורך בצמידות לבית או למשרד.

רכישה מבית Brother - היא תחילתה של מערכת יחסים ידידותית ותומכת, שאיננה מוגבלת בזמן".

ועוד הוסיף ואמר דני גבירץ...

"המדפסות החדשות מציעות הדפסה חסכונית ואיכותית, סריקה חכמה במארז מעוצב וקומפקטי. המדפסת זקוקה למעט מקום על שולחן העבודה ופותחה כך שתתקשר באופן חלק עם כל המכשירים החכמים ושירותי הענן.

המדפסות מוצעות עם ראשי דיו בעלי תפוקה גבוהה של 550 דפים לראש דיו לחסכון בעלויות, הדפסה דו צדדית (דופלקס) כסטנדרט, ועומדות בדרישות איכות הסביבה המחמירות ביותר".

הדגמים החדשים:

הליין החדש כולל שלושה דגמים: MFC-J880DW , MFC-J680DW , MFC J480DW. הוא אידאלי לשימוש ביתי ולמשרדים קטנים. המדפסות בסדרה החדשה הן אלחוטיות כך שמתאפשרת גישה נוחה לאינטרנט, למובייל ולשירותי ענן, וכוללות גם פקס, סורק ומכונת צילום.

דגם הדגל - MFC-J880DW כולל את טכנולוגיית ה-NFC) Near Field Communication), כלומר יצירת קשר עם המדפסת על ידי סמארטפון או מכשירים חכמים אחרים כאשר המכשיר קרוב אל המדפסת או מחובר אליה.

MFC-J880DW

המדפסות הסופר קומפקטיות (40 ס"מ רוחב X 34 ס"מ עומק X 17 ס"מ גובה) מדפיסות במהירות של עד 27 דפים לדקה בשחור לבן ועד 23 דפים לדקה בצבע, וכוללות מסך LCD פשוט ונוח לניווט והפעלה ומגש הזנה ידני אחורי שבו ניתן לשלב דפים עבים, מעטפות וכו'.

MFC-J680DW

המדפסת הקטנה עמוסה בפיצ'רים רבים ופשוטים לתפעול המאפשרים הדפסה איכותית, שימושים מגוונים והכל בעלות נמוכה.

MFC J480DW

דברים שאולי לא ידעתם על ראשי הדיו במדפסות, ואולי התביישתם לשאול...

יתרונות ראש הדיו המקורי:

 • שימוש בראשי דיו מקוריים של brother מביא לקבלת התוצאה הרצויה בכל הדפסה כבר בדף הראשון ועד הדף האחרון באותה רמת איכות, ובכך מונעים בזבוז של נייר, זמן וכסף.

 • ראשי דיו מקוריים עושים שימוש בטיפות דיו קטנות במיוחד (droplet sizes) המפיקות תמונות חדות וטקסט ברור. בזכות ההרכב המולקולרי הדיו מאפשר גודל נקודה של 1.5 פיקוליטר ורזולוציה של 6000DPI.

 • ראשי דיו מקוריים של brother מאפשרים טווח צבעים רחב ויוצא דופן שמפיק תמונות עם צבעוניות וחיות יותר מאשר תחליפים.

 • שימוש בדיו מקורי מאפשר לקבל ביצועים מיטביים ותוצר שאינו דוהה לאורך כ- 100 שנים.

 • ל- brotherראשי דיו בגדלים שונים להתאמה אידיאלית ולחיסכון מרבי (300/600/1200/2400 דף)

חסרונות שימוש בראשי דיו חליפיים:

 • מלבד העובדה שכמות ההדפסה נמוכה משמעותית מאשר בראש דיו מקורי, ראש דיו חלופי עלול לגרום נזק למדפסת.

 • כמות ההדפסות באמצעות ראש דיו חלופי נמוכה בממוצע בכ-22% מאשר כמות ההדפסה של ראש דיו מקורי של brother.

 • ראשי דיו חלופיים או מזויפים עלולים לגרום לסתימה בפיות ההדפסה ולגרום דליפה שתפגע במדפסת.

 • שימוש בדיו חליפי עלול לגרום לסתימות במערכת ולכן יידרש ניקוי בתדירות גבוהה יותר, עובדה שגורמת גם לבזבוז כמות הדיו.

 • ראש דיו חלופי לעיתים אינו מתאים באופן מושלם למדפסת ועלול לגרום לנזילות, כמו גם לאיכות הדפסה ירודה משמעותית.

 • ראשי דיו חלופיים נוטים לדלוף יותר מאשר ראשי דיו מקוריים.

 • מבחני איכות הראו שמסמכים שהודפסו באמצעות ראשי דיו מקוריים של brother היו עמידים פי 4 יותר מאשר עבודות הדפסה באמצעות דיו אחר.

 • במבחן השוואה נמצא שראש דיו חליפי מצריך פי 7 יותר זמן השבתה לצורך ניקוי הראשים מאשר ראש דיו מקורי של brother. ניקוי עודף של ראש הדיו מוביל להאטת מהירות ההדפסה, בזבוז דיו וירידה בפרודוקטיביות.

 • שימוש בראש דיו חלופי עלול לגרום לאיבוד אחריות יצרן.

מחירי המדפסות נעים החל מ 429 ₪

ניתן להשיג בקרביץ וברשתות השיווק הנבחרות

אתר אינטרנט: http://www.brother.co.il

שרון שפר, מנהל הפיתוח של Brother

צילומים: סימה להט

כתבות נוספות
bottom of page