top of page

מטבחי זיו רוצים 'שנרגיש את ההבדל'...

מטבחי זיו מציגים 5 טקסטורות בלעדיות וחדשות במטבח, שפותחו הודות לטכנולוגיה חדשנית.

לראשונה בישראל מוצגים חומרים חדשניים שיאפשרו להנגיש את הטרנדים העיצוביים המובילים כיום בעולם לקהל הרחב:

מראה עץ מלא וטבעי, מראה תעשייתי והייטקיסטי, מראה מבריק ומודרני, מראה מעוצב בצביעה מיקרונית, דלתות מטבח בצביעת מאט למראה יוקרתי.

מטבחי זיו משיקה פיתוחים טכנולוגיים חדשניים המציגים חומרים, עיצובים וטקסטורות חדשות במטבח, בלעדיות למטבחי זיו, כאלו שינגישו את החומרים העכשוויים ביותר בעולם העיצוב והמטבחים לקהל הרחב.

פיתוחים טכנולוגיים חדשניים אלו מאפשרים לחברה להציג ללקוחותיה דור חדש של משטחים המעניקים לחלל החדר החברה מציגה מראה אותנטי, טבעי וריאליסטי לחלוטין.

מדובר בעולם חדש ובלעדי של אפשרויות שטרם נראו בעולם המטבחים.

שילוב של חדשנות מוצרית וטכנולוגיות מתקדמות הוליד פיתוח בלעדי של 5 טקסטורות שונות על מנת לספק ללקוחות את המוצר האיכותי, האסתטי והמתקדם ביותר בישראל.

הרובד והעומק של הטקסטורות החדשות והבלעדיות של מטבחי זיו יוצרים חזיתות אותנטיות ובעלות מגע ייחודי המתעוררות לחיים כשהן משתלבות בעיצובי המטבחים השונים.

לדברי אבי זיו מנכ"ל זיו מטבחים: "בעולם בו דיברו על עיצוב מטבחים, חשבנו כיצד לחבר את עולם האופנה עם עולם העיצוב. מחשבה זו הולידה, לפני כ-6 שנים, את הקשר המבורך עם מעצב האופנה גדעון אוברזון. אוברזון שאב מעולם הסרטים, 4 עולמות תוכן לעיצוב המטבחים של זיו".

הטקסטורות החדשות של מטבחי זיו הן:

Woodtech technology

מראה של עץ מלא וטבעי. טקסטורה של למינציה מיוחדת היוצרת תחושה של עץ מלא וטבעי ובנוסף מרקם המט של הטקסטורה מזכיר חספוס של עץ האלון. מהיום ניתן לקבל חזיתות מרשימות ואלגנטיות במספר גוונים. היום אפשרי ליהנות מחמימות הטבע מבלי לוותר על הפינוק של הבית.

מאפיינים מיוחדים: עמידות בשריטות וטביעות אצבע, קל לניקוי, עמידות ברטיבות, מודרני וחדשני.

Stontech technology

מראה תעשייתי והייטקיסטי. חומר חדשני החוקר מחדש את השילוב שבין קרמיקה ובטון שנולד מתוך רצון לתת מענה לז'אנר המטבחים התעשייתיים שתופס תאוצה בזמן האחרון גם ברובד של המטבח הביתי. החומר החדש של מטבחי זיו מעניק למשטח מראה תעשייתי ומודרני עם חספוס ועומק רב.

מאפיינים מיוחדים: עמידות בשריטות וטביעות אצבע, קל לניקוי, תעשייתי ומודרני.

Reflect technology

מראה מבריק ומודרני במיוחד. טכנולוגיית הציפוי המהפכנית מבית מטבחי זיו מאפשרת, לראשונה יצירת משטחים מבריקים במראה דמוי זכוכית, המסתירים את גלי העץ. המשטח עמיד בפני שריטות וטביעת אצבעות. חומר שניתן לתיקון בקלות יחסית, במקרה הצורך.

מאפיינים: מבריק ומודרני, הגנה מרבית, עמידות בשריטות וטביעות אצבע, מחיר נגיש.

Nano technology

מראה מעוצב וקוהרנטי: חומר חדשני בצביעה מיקרונית המעניקה למטבח פיניש אחיד ואלגנטי. החומר החדשני מבית מטבחי זיו לוקח את טכנולוגית הנאנו צעד אחד קדימה ומעניק למטבח מראה מעוצב וקוהרנטי בעל משטח מט מיוחד במינו גם על משטחים גדולים.

מאפיינים מיוחדים: אנטי בקטריאלי, עמידות בשריטות וטביעות אצבע, מרקם רך ונעים למגע, משטח מט אחיד.

Paintech technology

מראה חזיתות מטבח בעל ברק ועומק מושלם. הודות לטכנולוגיה חדשנית המשלבת שבעה שלבי בידוד, ליטוש ושימוש בצבעי DuPont היוצרים מבט מט או מבריק על גבי המשטחים, השומרים מצדם על אלגנטיות לאורך זמן. הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לצביעת דלתות מביאה לתוצאות של מראה מוצר בעל ברק ועומק מושלם. למראה יוקרתי ומעורר השראה.

מאפיינים מיוחדים: מראה יוקרתי, ברק ועומק, הגנה מרבית ועמידות לאורך שנים.

טכנולוגיית Pullout – תנו למטבח שלכם לצאת אליכם:

בנוסף מציגה חברת מטבחי זיו את טכנולוגיית Pullout, הטכנולוגיה המתקדמת כיום בעולם הפרזול המאפשרת פתרון פשוט ויעיל ליחידות מטבח המשמשות כמזווה או כיחידות אחסון: עם פתיחת דלת המטבח כל היחידה יוצאת קדימה בפעולה אחידה וחלקה. הדלת נפתחת באמצעות יחידת צירים ייחודית, לפתיחה נוחה של 110 מעלות.

מאפיינים מיוחדים: הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם הפרזול, במחיר הנגיש ביותר.

לדברי גדעון אוברזון: "פעם, מטבח היה סגור. בשפה המודרנית – המטבח הפך למרכז החברתי של הבית. סוג של בר. כיום, הגבר והאישה מבשלים, ומולם הסועדים – בני המשפחה או החברים. המטבח בעיניי, הוא כמו מפעל קטן שמשתלב עם הסלון, והכל בחלל אחד. אנו מזהים את צרכי הלקוח ע"י שאלות איבחון כמו מי אתה, איפה אתה חי, מהם צרכיך, מה אתה אוהב... ממש כמו באופנה, כפי שמתאימים בגד, כך "תופרים" מטבח ללקוח. חשוב שיהיה עיצוב הרמוני בין המטבח, אורח החיים והנוחות. האמנות היא לבנות אותו בצורה פרקטית ואסתטית. על כך נוסיף את הטכנולוגיה החדשנית, שהיא בלעדית למטבחי זיו, וכך אנו מובילים למהפכה צרכנית בתחום."

תמיד אהבתי את סגנון הריהוט הקלאסי-לבן. בעיניי הוא מראה נקי, מודרני ומנצח. כשביקרתי במטבחי זיו, מצאתי עצמי לפתע מתאהבת ב"Spice Red" (רטרו של שנות ה-70), ב-Reflected שנראה כמו זכוכית, ואפילו ב-Nature Green שהזכיר לי בתים כפריים... הבחירה היתה קשה. לראשונה הבנתי שגם כדי לבחור מטבח - צריך איבחון...

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page