top of page

שוקולד VALRHONA מביא ניחוח צרפתי למלונות דן

מלונות דן, בשיתו"פ עם שוקולד VALRHONA, מציגים את "שבוע וולרונה במלונות דן"

במסגרת הפעילות, מלונות הדלקס של הרשת – "המלך דוד" ירושלים, דן אכדיה, דן תל-אביב ודן אילת – יציעו לאורחי המלון והקהל הרחב מגוון קינוחים כשרים ומפתיעים המשלבים את שוקולד וולרונה האיכותי.

הפעילות תתקיים בין התאריכים: 27-31 במרץ 2016

בין המנות שישלבו את שוקולד וולרונה ויוצעו לקהל הרחב במלונות הדלקס של רשת דן: עוגת שוקולד דרום אמריקנית (SOUTH AMERICAN CHOCOLATE CAKE), 30 שנה של ג'ואנחה (30 YEARS OF GUANAJA), טיילת האיים הקריביים (CARRIBEAN PROMENADE), רביולי שוקולד (CHOCOLATE OPEN RAVIOLI) ו-"היער השחור" שלי (MY SWEET "BLACK FOREST").

כל מנות הקינוח יוצעו במחיר אחיד – 35 ₪ למנה

בנוסף, מלונות דן תארח את ג'יאנלוקה פוסטו, השף קונדיטור הבכיר של שוקולד VALRHONA אשר יקיים סדנאות מקצועיות מיוחדות עבור השף קונדיטורים של מלונות הרשת. בסדנאות אלה הם יעברו הכשרה מיוחדת לעבודה עם השוקולד האיכותי. הסדנאות ייערכו בבית הספר דן גורמה בתל-אביב.

השף קונדיטור האיטלקי ג'יאנלוקה פוסטו התמקצע במסעדות מובילות באיטליה. כיום הוא מייעץ בתחום הקונדיטוריה ברחבי העולם. פוסטו פרסם ספרים רבים וזכה בפרסים מכובדים רבים לאורך השנים, ביניהם בשנת 2012 הוכתר כשף קונדיטור הטוב באיטליה. בשנת 2014 הוא אף השתתף בתוכנית מאסטר שף האיטלקית.

את מסיבת העיתונאים פתח חיים שפיגל, ראש אגף מזון, משקאות ורכש במלונות דן. לדבריו "החיבור המבורך בין מלונות דן ושוקולד וולרונה - הטעים לחך הישראלי – הוא בין שני מותגים "חזקים", איכותיים ויוקרתיים".

חיים שפיגל, ראש אגף מזון, משקאות ורכש של מלונות דן

לדברי Heger Hachani "שיתוף הפעולה בין מלונות דן ושוקולד וולרונה הוא יצירתי ומנצח".

Heger Hachani - מנהלת איזורי הים התיכון ואפריקה בחברת וולרונה

צפינו בסרטון שלימד אותנו כיצד מגיעים לפסגת ההצלחה תוך שימוש ב"חומרי הגלם" הבאים:

  • להסתכל סביב

  • להיות סקרנים, לא להפסיק ללמוד ולחקור

  • לחפש אנשים טובים בדרך שיעזרו לנו

  • להתחבר לזכרונות שלנו

  • לזכור מאיפה התחלנו

  • לנסוע בעולם

  • להרגיש חופשיים להיות עצמנו - חומר הגלם האחרון והעיקרי

לדברי השף קונדיטור, ג'יאנלוקה פוטסטו: "בשנה שעברה הגעתי 4 פעמים לישראל. לא ידעתי כמה הארץ הזאת יפה. התוודעתי לתרבות שונה ומרתקת. התוודעתי למאיה שהכירה לי את חוקי כשרות ואת הסיבות למגבלות שחוקים אלה יוצרים. שוחחתי עם רב באיטליה, והוא הכיר לי חלופות למוצרים חלביים. כך גיליתי ארומה חדשה. עשיתי שינויים, תוך מתן כבוד למרכיבים האיכותיים והטבעיים. המטרה שלי היתה להגיע לטעם האמיתי. למרקם הנכון. חשוב לי לשמור על 3 החושים בהכנת הקינוחים: על הריח, על הארומה ועל הטעם האותנטיים. כך זכיתי לרכוש כבוד לתרבות ולמנהגים של המדינה".

ומשהו "בקטנה" על חברת וולרונה...

החברה נוסדה ב-1922 בידי אלבריק גירונה, שף קונדיטור מעמק הרון שעד היום שומרים בחברה על הסטנדרטים והאיכות ברמה הגבוה ביותר שהציב. מרכז הייצור העיקרי התחיל בעיר קטנה בצרפת בשם טן-ל'ארמיטאז' בארמיטאז', אזור גידול יין הסמוך לליון וכמו שיין מיוצר כך גם השוקולד. המותג מתמקד ביצור ושיווק שוקולד יוקרה בעולם למסעדות, קהל מקצועי וכן לצריכה פרטית. לוולרונה קו מוצרים ייחודי הכולל ממתקי שוקולד, קוביות שוקולד, ברים ושוקולד לפי משקל. כמו כן, מוצרי אפייה, תרכובות שונות, ושוקולד גולמי לאפייה ובישול. השוקולדים של וולרונה מופצים ב-60 מדינות ברחבי תבל. מיטב הקונדיטורים במסעדות הגורמה, הקונדיטוריות, והאופים ברחבי העולם עושים בו שימוש יום יומי במאפים, מוצרי קונדיטוריה, פרלינים, קינוחים ועוד. מותג השוקולד העולמי "וולרונה" מיובא לישראל על ידי "יקב תשבי" שהנו המשווק הרשמי והבלעדי של השוקולד בארץ.

מאיה וצוות השפים

צילומים: סימה להט, בנימין אדם, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page