top of page

קבוצת כלמוביל מציגה את מתחם הטרייד-אין החדש והמתקדם בישראל


מתלבטים איך למכור רכב, מה לקנות, ועל מי לסמוך?....

כלמוביל טרייד-אין משתרע על פני 14 דונם. כולל מתחמי תצוגה, מכירה וחדרי מסירה של מותגי הרכב המובילים בישראל, מיד ראשונה פרטית.

קבוצת כלמוביל משיקה את מתחם הטרייד-אין החדש והמתקדם בישראל המשתרע על פני 14 דונם. המתחם יכלול תצוגה רחבה של דגמי מרצדס, יונדאי, מיצובישי, סמארט ודגמים של מותגי רכב נוספים.

על המתחם

מתחם כלמוביל טרייד-אין החדש כולל מחלקת רכבי יוקרה ומחלקת רכבים פרטיים ובו שטחי תצוגה נרחבים של מאות רכבים בהם רכבי מיני, רכבים משפחתיים, רכבי פנאי שטח ורכבי יוקרה מכל הסוגים ושל כל היצרנים. הרכבים במתחם יוצעו עם תעודת אחריות של היבואן, על שלדת הרכב והגיר.

מתוך המגוון הרחב של הרכבים השמורים מיד ראשונה ופרטית יוכלו הרוכשים לקבל הדרכה מנציגי כלמוביל טרייד אין באיתור רכב מתאים, לבצע נסיעת מבחן, לעבור על היסטוריית הטיפולים של הרכב ולקבל החלטת קניה בהליך יעיל.

תהליך הקנייה

כלמוביל טרייד-אין מציע ללקוח את כל השירותים הנדרשים בתהליך קניית רכב החל ממכירת רכבו, בחירת רכב חדש המתאים לצרכים ולתקציב, בעסקה רגילה או ביצוע עסקת טרייד-אין (החלפת משומש בחדש יותר), פתרונות מימון מבית כלמוביל ופתרונות ביטוח מבית כלביטוח. לאחר סיכום העסקה, הרכב יעבור הליך הכנה שבסופו יימסר ללקוח בעמדת מסירה ייעודית עם כל המסמכים הרלוונטיים כולל תעודת אחריות מהיבואן.

איציק תורג'מן – מנהל חטיבת טרייד-אין, קיים סיור היכרות לעיתונאים במתחם החדש.

לדבריו: "מרכז עולמנו הוא הלקוח, ולא המכונית. הלקוחות מחפשים "בית", ולכן הם מגיעים למתחם. יש חשש מרכישת רכב פרטי משומש, או רכב מחברת ליסינג, שמא "התעללו בו". אצלנו, כל שלבי השירות, והמשרדים של אנשי המכירות – שקופים ופתוחים. יועצים בודקים צרכים, תקציב, מספר ילדים, מי משתמש במכונית ובאיזה אופן. רק בשלב הבא עוברים לבחירת הרכב, הצבע והקילומטראז'. זו הסיבה שיש לנו 60% לקוחות חוזרים, וכאלה שמגיעים בהמלצת לקוחות מרוצים.

הרכבים שמגיעים אלינו, עוברים בדיקה וסינון קפדני. חלקם עובר לסוחרים וחלקם למכירה לאנשים פרטיים. הם עוברים השבחה, וזוכים לאחריות לתקופה של עד שנה. אנו נותנים התחייבות לשילדה נקייה מתאונות.

יש לנו חברת מימון וסוכנות ביטוח. זה מאפשר לנו להעביר בעלות שמעניקה שקט נפשי לקונה".

תוכניות ה- CPO- Certified Pre-Owned

במסגרת הרכבים הפרטיים השמורים במתחם מכריזה כלמוביל על שתי תוכניות CPO (Certified Pre-Owned); H-PROMISE של יונדאי, MITSUBISHI MOTORS STANDARD ו- Proven Exclusivity של מרצדס.

תוכנית ה- H-PROMISE של יונדאי הינה תוכנית של קונצרן יונדאי העולמי לשוק הרכב המשומש, אשר במסגרתו תציע כלמוביל טרייד אין במתחם החדש רכבי יונדאי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.

תוכנית ה- MITSUBISHI MOTORS STANDARD - המקבילה הישראלית של תוכנית H-PROMISE של יונדאי כוללת גם היא רכבי מיצובישי פרטיים מיד ראשונה ושמורים במיוחד, התחייבות לשילדה נקייה מתאונות, עד 4 שנים על הכביש או עד 80 אלף ק"מ שטופלו רק במרכזי שירות מורשים ואשר יעברו השבחה בכלמוביל טרייד-אין לקראת מסירתם. רכבים אלה גם הם יקבלו תעודת אחריות של כלמוביל טרייד-אין ל- 12 חודשים על והגיר והמנוע ויעברו בדיקה קפדנית הכוללת למעלה מ- 100 בדיקות.

תוכנית Proven Exclusivity של מרצדס הינה למעשה תו איכות בינלאומי של קונצרן מרצדס, המוענק לרכבי מרצדס בני ארבע שנים ומטה עד 80,000 ק"מ, מיד ראשונה פרטית או מרכבי הקבוצה בלבד (רכבי הדגמה עם קילומטרז' נמוך). רכבי אלו ללא תאונות ופגיעות ועם ספר טיפולים מסודר. מדובר למעשה בתו תקן בינלאומי, שהוגדר על ידי היצרן ומיושם בפעם הראשונה במתחם הטרייד אין של הקבוצה.

איציק תורג'מן, מנהל חטיבת טרייד-אין קבוצת הרכב הפרטי מציין כי "מרכז הטרייד-אין החדש הינו הגדול והמתקדם מסוגו בישראל. בבניית המתחם עמד לנגד עיננו הרצון להעניק לרוכשי הרכבים הפרטים חווית קניה ושירות שישקפו את הביטחון בקניה ואת השקט שכלמוביל טרייד-אין יודעת לתת ללקוחותיה. כ-60% מלקוחותינו הם לקוחות החוזרים אלינו אחת לכמה שנים המחפשים בטחון בקניה מחברה מוכרת אשר יכול לספק להם אחריות ושרות ועם היסטוריה מוכחת" הוסיף תורג'מן.

יתרונות הקניה בכלמוביל טרייד-אין

אלו רכבים מגיעים לכלמוביל טרייד-אין?

רכבי כלמוביל טרייד-אין נבחרים בקפידה ומגיעים אלינו מלקוחות פרטיים שמחליפים רכב הן ביונדאי והן במיצובישי. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות שלנו, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. הלקוחות שלנו אשר רוכשים אצלנו מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק ויחד עם זאת אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו גם אחריות על הרכב לשלושה חודשים מרגע הקניה, ובנוסף אחריות לשנה של גיר ומנוע. השילוב של האחריות ואיכות הרכבים שלנו מסבירה את האחוז הגבוה מאוד של לקוחות חוזרים בפעם השניה והשלישית.

מי בעיקר הלקוחות שלכם למי אתם פונים?

לקוחותינו הם בדרך כלל לקוחות פרטיים שמחפשים רכב פרטי בלבד, מיד ראשונה עם קילומטר נמוך ומוכנים לשלם מעט יותר עבור רכב שמור, מטופל ועם היסטוריה מוכחת. מדובר בלקוחות שמחפשים בטחון בקניה מגוף מוכר אשר יכול לספק להם אחריות על הקניה ושרות. כמובן שחלק מלקוחותינו הינם גם לקוחות כלמוביל אשר רכשו רכב חדש, נתקלו בשירות ובאמינות של הקבוצה וחזרו לקנות את הרכב השני שלהם גם הוא בקבוצה.

איך אתם מסייעים לבעל מכונית למכור ולקנות?

איציק תורג'מן מנכ"ל כלמוביל טרייד-אין מציין כי כלמוביל טרייד-אין מאפשרת ללקוח הפרטי עסקה טובה יותר על הרכב שלו, מאשר היכולת שלו למכור בעצמו את הרכב לאדם פרטי בתהליך ארוך ומייגע שקורה בדרך כלל. אנו מספקים שרותי טרייד אין לרכישת רכב חדש וגם לרכישת רכב משומש. תהליך של קניית רכב מיד שניה בדרך כלל הינו תהליך ארוך ולפעמים אף מורכב, דורש משאבים רבים מצד הלקוח הפרטי כגון: בזבוז זמן יקר בטלפונים ובהליכה למכוני בדיקה שונים כחלק מדרישות המוכר הפוטנציאלי, מו"מ מול מוכרים שונים וחוסר בטחון הן בתהליך והן ברכישת הרכב מבחינת מצבו האמיתי.

בנוסף, היתרון של כלמוביל שהיא יודעת לתת כל פתרון ואת כל מניפת השירותים במקום אחד הכוללים פתרונות מימון מבית כלמוביל פתרונות מימון (כמו בקניית רכב חדש) ופתרונות ביטוח מבית כלביטוח. כיוון שבניגוד לקניה מבעל רכב פרטי אשר דורש את כל עלות המכירה מיידית בקניה בכלמוביל טרייד אין יש אפשרות לקבל מימון, פריסת תשלומים וייעוץ מתאים. כך שהלקוח מקבל את כל השירותים במקום אחד, תחת גוף אחד של כלמוביל.

כיצד אתם בודקים את המכוניות שאתם מוכרים?

הרכבים שאנו קונים נשלחים לבדיקה במכון טרם רכישתם. בבדיקה אנו בודקים את כל מכלולי הרכב, המנוע, הגיר והשלדה ומאתרים תקלות ופגיעות. כמו כן בודקים את מצב הצמיגים, המצבר ומצבו הכללי של הרכב כולל הצבע.

האם המכוניות שלכם מושבחות, וכיצד?

חשוב לציין כי רכבי כלמוביל טרייד-אין נבחרים בקפידה ומגיעים אלינו מלקוחות פרטיים שמחליפים רכב הן ביונדאי והן במיצובישי. רכבים שאינן עומדים בסטנדרטים אשר הצבנו לעצמנו נמכרים הלאה לסוחרי רכב. הרכבים הטובים ביותר מגיעים אל מתחם המכירות שלנו, עוברים תהליך קליטה והכנה, בדיקות מקיפות והשבחה של הרכבים. הלקוחות שלנו אשר רוכשים אצלנו מקבלים את הרכבים הטובים ביותר שניתן למצוא בשוק ויחד עם זאת אנחנו מעניקים ללקוחות שלנו גם אחריות על הרכב לששה חודשים מרגע הקניה, ובנוסף אחריות לשנה של גיר ומנוע. הרכבים עוברים ניקיון יסודי ופוליש ווקס בטרם מוצעים למכירה.

אתם מוכרים גם רכבי הדגמה. במה מדובר?

מדובר ברכבי חברה להדגמה אשר נחשבים למבוקשים ביותר ואשר להם פחות מ – 10000 ק"מ ו- 3 חודשים. רכבי ההדגמה של הקבוצה הינם רכבים בעלי ביקוש גבוה הנמכרים בזמן קצר ביותר. מדובר בכלי רכב שמורים, מטופלים ומאובזרים וההפחתה ממחיר המחירון של לוי יצחק יוצרת הזדמנות לקניית רכב כמעט חדש במחיר אטרקטיבי. בחלק מהמקרים ניתן לרכוש רכבים שטרם הגיעו לשוק היד שניה כגון הטוסון החדש, הטרייטון והאאוטלנדר בצורתו החדשה

נסים – מנהל מכירות ארצי, גיא - מנהל מחלקת סחר, ורמי – סמנכ"ל תיפעול

אלינור גוטליב – מנהלת תקשורת שיווקית

זוהר שני מזמינה לקוחות לקבל את הרכב, ולקבל הדרכה להכרתו ולהכרת אביזריו

זוהר וידר הרצתה על נשים כצרכניות רכב. ההרצאה המרתקת התבססה על מחקר שעסק בשאלה כיצד נשים רוכשות רכב?

מסתבר שלנשים חשוב:

  • שידברו אליהן בשפה פונקציונלית-פרקטית, ולא טכנית

  • שיתנו לגיטימציה לצרכים שלהן

  • שיקבלו התייחסות מעצימה לצרכים הרגשיים שלהן

  • לנשים חשוב לשמור על המסגרת התקציבית

ואמנם במתחם הטרייד-אין של קבוצת כלמוביל, מיישמים אחת לאחת את המלצות המחקר האלה, ואת תפישת השירות לפיה הלקוח הוא במרכז, והמכונית היא רק משנית. כך זוכים הלקוחות לרכישה מוצלחת שנותנת להם גם שקט נפשי.

צילומים: סימה להט

כתבות נוספות
bottom of page