top of page

ג'ילט משיקה בישראל את Fusion ProShield

עם פס לחות לפני ואחרי הלהבים המגנים בזמן הגילוח מפני גירוי העור

ישראל היא המדינה הראשונה בעולם להשקת ה- Gillette Fusion ProShield

באירוע יוקרתי לרגל ההשקה, השתתפו עיתונאים וידוענים. אופנוענים הסיעו את שקיות מכשירי הגילוח, היישר לבר ZOU BISOU שם התקיים האירוע. כידוע, בר ZOU BISOU נבחר ע"י מגזין TIME OUT כ"בר וכרסטרו-בר" הטובים ביותר בשנים 2014-5. ואמנם, העיצוב, המוזיקה מעמדת הדי.ג'יי, הקוקטיילים והאלכוהול, המנות המשובחות בניצוחו של השף דיוויד פרנקל - הפכו את אירוע ההשקה האקסקלוסיבי למענג ביותר.

בתום האירוע, הופיע הזמר המוכשר, הראל סקעת בשיריו המרגשים.

במהלך הגילוח, גברים מבצעים מספר מפתיע של תנועות חוזרות שעלולות להוביל לגירוי בעור. במרדף המתמשך אחר גילוח נוח, ג'ילט פיתחה סכין גילוח חדש, עם פס לחות לפני ואחרי הלהבים, כדי שגברים לא יצטרכו לשנות את אופן הגילוח שאליו התרגלו.

מחקרים חדשים מעידים שגברים מבצעים כ-170 תנועות בכל גילוח. כ-120 מהן נעשות באותו אזור של הפנים, לאחר שתנועות הגילוח הראשונות כבר מחו את רוב ג'ל הגילוח המגונן על העור. למרות ההתקדמות שהושגה בטכנולוגיית הלהבים, רוב הגברים עדיין סובלים ממידה מסויימת של גירוי בעור, בעיקר עקב התנועות החוזרות הללו. במקום לצפות מהגברים לשנות את אופן הגילוח שלהם, ג'ילט® יצרה את הסכין הטובה בתולדותיה על מנת להגן על עור הפנים של הגברים מפני גירוי. ה- Gillette Fusion® ProShield™ החדש עם פס לחות לפני ואחרי הלהבים מגן על העור מפני גירוי בכל גילוח - מבלי להתחשב במספר תנועות הגילוח שמבצע המשתמש.

לגברים יש מספר הרגלי טיפוח שבאמצעותם הם נראים במיטבם. בפעילויות טיפוח מסויימות ויומיומיות, הם נכנסים למצב של טייס אוטומטי, לדוגמא: ניפוח החזה אל מול פרובוקציה, משחק עם שיער הפנים כאשר הם שקועים במחשבות, שאיבת הבטן פנימה כשרואים אדם נאה, או מספר מפתיע של תנועות בעת הגילוח.

במצב הטייס האוטומטי של הגילוח, הבנים חוזרים ומגלחים את אותו אזור של הפנים ומוחים בעזרת הלהב את ג'ל הגילוח. חזרה על תנועת הגילוח באותו אזור ללא סיכוך נוסף עלולה לגרות את העור, וליצור אדמומית ובליטות. זו הסיבה שג'ילט פיתחה את Fusion ProShield, שתוכנן בכדי לספק הגנה פרואקטיבית מפני גירוי עם פס לחות חדש לפני מגע הלהבים בעור בנוסף ל-Lubrastrip, פס הלחות שמגיע אחרי הלהבים, וכל זאת מבלי לפגום בגילוח הקרוב עד להדהים.

"עם הטכנולוגיה החדשה של סכין הגילוח, אין עוד צורך בחזרה על תנועות כדי להגיע לגילוח צמוד, אך אנו מודעים לכך שקשה לשנות הרגלים ישנים," אמר סטו טאוב, Director of Shave Care R&D בג'ילט. "ג'ילט מחפשת כל הזמן אחר פתרונות שיסייעו לשפר את חוויית הגילוח של הגברים. זו הסיבה שהשקנו את Fusion ProShield עם פס לחות לפני ואחרי הלהבים, המסייע בהגנת העור מפני גירוי במהלך הגילוח. שינינו את הסכינים על מנת שגברים לא יידרשו לשנות את האופן שבו הם מתגלחים".

מאפייני המוצר:

  • פס לחות חדש (ProShield Lubrication Bar) לפני ואחרי מגע הלהבים בעור בנוסף ל-Lubrastrip הממוקם אחרי הלהבים, על מנת להגן מפני גירוי.

עם כל המאפיינים הנהדרים של הסכינים המתקדמים ביותר של ProGlide:

  • הלהבים הדקים והעדינים ביותר שלנו עם הרמה הנמוכה ביותר של גרירה ומשיכה1

  • ציפוי הלהבים המתקדם ביותר של ג'ילט.

  • פס ייצוב הלהבים (Blade Stability Bar) שומר על ריווח אופטימלי של הלהבים להענקת נוחות בלתי רגילה.

  • מסרק MicroComb מסייע בניתוב הזיפים אל הלהבים.

  • תער Precision Trimmer לעיצוב מדויק של השיער.

והידית הטובה ביותר עם טכנולוגיית FlexBall:

  • ידית FlexBall עם ציר חדשני מתאימה עצמה לתווי המתאר של הפנים לגילוח הקרוב ביותר.2

זמין בשתי גרסאות:

  • גרסה סטנדרטית (צהובה)

  • גרסת Chill™ עם טכנולוגיית Chill לתחושת רעננות (כחולה)

הסכינים של ProShield מתאימים לכל הידיות של סכיני Fusion ו- ProGlide.

ג'ילט הגדירה מחדש את הגילוח כאשר השיקה את מכשיר הגילוח Fusion ProGlide עם טכנולוגיית FlexBall וכעת מחוללת מהפך בטכנולוגיית הסכינים עם Fusion ProShield. יותר מ-25 מיליון גברים עברו ל-FlexBall. יחד עם Fusion ProShield, חוויית הגילוח טובה כיום מתמיד עם סכין הגילוח המתקדם ביותר של ג'ילט.

מכשיר הגילוח Gillette Fusion ProShield יהיה זמין ברשתות החל מ-1.2.2016 . המחיר הסופי נקבע באופן בלעדי על-ידי הקמעונאי.

במשך יותר מ-110 שנים, ג'ילט, מותג הטיפוח הגברי מספר אחדבעולם, מספק טכנולוגיית גילוח מדוייקת וביצועים ללא תחרות לשיפור חייהם של למעלה מ-800 מיליון גברים מסביב לעולם.

למידע נוסף על אודות Gillette Fusion ProShield ועל קו המוצרים השלם של ג'ילט,

בקרו ב- www.gillette.com.

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page