top of page

חברת הרבלייף משיקה סדרת טיפוח יוניסקס HERBALIFE SKIN

חברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, משיקה את סדרת ה-SKIN המיועדת לנשים ולגברים כאחד, שכולה מרכיבים טבעיים להזנה מאוזנת ולהארכת נעורי העור. הסדרה מהווה המשך טבעי לפילוסופיה של המותג הדוגל באורח חיים בריא ומאוזן.

במסיבת עיתונאים שנערכה אתמול במסעדת קוואטרו בת"א, לרגל השקת הסדרה, אמר רון פורת, מנכ"ל הרבלייף ישראל:

"החברה קיימת 35 שנה, מעסיקה 8,000 עובדים ברחבי העולם, עם מחזור של כ-5 מליארד דולר. סדרת מוצרי הטיפוח סקין, הושקה במערב אירופה ובצפון אמריקה, זכתה למשוב נפלא, ועכשיו מיובאת גם לישראל.

בעקבות מגיפת ההשמנה שמאפיינת את המאה ה-21, העולם עובר לתזונה בריאה ולצריכת מזון איכותי. יש קשר הדוק בין תזונה לבין מוצרים לטיפוח העור. מוצרי הטיפוח סקין עונים על שינוי תודעתי זה הלכה למעשה"

כידוע, עור הפנים הוא האבר הגדול ביותר בגופנו, והוא אחד האיברים הראשונים, בו ניכרים סימני הגיל, המושפע מגורמים שונים, כמו: זיהום אוויר, עישון, תזונה, שתייה ואורח החיים. על מנת לשמור על עור צעיר וזוהר לאורך זמן, חשוב לספק לו הזנה מרבית, הן מבפנים והן מבחוץ.

סדרת SKIN מכילה 10 מוצרי טיפוח אשר נבדקו דרמטולוגית וקלינית והוכחו כמצמצמים באופן בולט את סימני ההזדקנות הנראים לעין. במהלך מחקרים שערכה החברה, הוכח כי תוך 7 ימים בלבד, נרשם שיפור משמעותי במצב העור שנראה חלק, רך וזוהר יותר, וגם הגילויים החיצוניים של קמטים הצטמצמו.

מוצרי סדרת ה- SKIN מיועדים לניקוי העור, מיצוקו, טיפול והענקת לחות, באמצעות מרקמים עשירים, שמנים אתריים זוהרים, תמציות צמחים פעילות ובשמים רעננים, המחדשים את העור וגורמים לו להראות צעיר.

בהרכב של המוצרים קיימים למעלה מ- 15 ויטמינים, נוגדני חמצון ומרכיבים צמחיים ביניהם: תערובת אופטימאלית של ויטמין B3, ויטמין C, ויטמין E ואלוורה. מרכיבים אלו מהווים הזנה מאוזנת לעור. כל המוצרים הינם ללא תוספת פראבנים וללא גופרית.

סדרת ה- SKIN כוללת: חלב פנים הדרים, מי פנים מרעננים על בסיס צמחים, ג'ל עיניים ממצק, קרם עיניים מלחלח, תרחיץ גרגרי יער לחידוש מיידי של העור, מסיכת חימר מטהרת עם נענע, קרם לחות יומי לברק הטבעי של העור, קרם לחות מגן SPF30, סרום ממזער קמטוטים וקרם מחדש ללילה.

מוצרי הרבלייף סקין ומרכיביהם לא נבדקו על בעלי חיים וכל אריזות המוצרים נושאות את סמל הארנב – סימן בינלאומי המציין שהמוצרים לא נוסו על בעלי חיים. המוצרים הוכחו קלינית ומדעית ומבטיחים תוצאות מידיות ושיפור משמעותי.

ד"ר קרולין קלוסמן

קרולין קלוסמן - דוקטור למדעי הרפואה (MD, PhD) ומומחית המועצה לייעוץ מדעי של חברת Herbalife מציינת: "תכשירי סדרת SKIN מיוצרים ממרכיבים טבעיים, מנקים את העור בעדינות, תורמים לצמצום סימני ההזדקנות הנראים לעין, מספקים ליחוח עמוק ומגנים על העור מפני נזקי הסביבה. התכשירים אפקטיביים ועדינים ומשתלבים אלו עם אלו בצורה מושלמת ומגבירים את האפקט החיובי ההדדי לפעולת אנטי-אייג'ינג משולבת".

ד"ר להבית אקרמן

"העור הוא כמו פולניה טובה. לא שוכח כלום. לכן נדרשת תחזוקה עקבית ושוטפת.

הזנת גופנו מבפנים ומבחוץ הופכת לאנרגיה שמחדשת את התאים.

11 המוצרים של הרבלייף נבדקו מחקרית, משפרים את הקמטוטים ברמת המרקם ובניראות של העור. הם מכילים חומרים טבעיים ופעילים שמאטים את תהליך הזדקנות העור. מועשרים בשמנים אתריים, ובמרכיבים אנטי-אוקסידנטים (ויטמין E ו-D). כל המוצרים מותאמים לעור, לתקציב ולסגנון החיים של כל אחת ואחד".

ד"ר להבית אקרמן היא דרמטולוגית מומחית לעור הפנים. היא עוסקת במגוון רחב של טיפולי אנטי-אייג'ינג חדשניים בתחום רפואת עור ואסתטיקה כגון: הצערת עור הפנים ומניעת הזדקנות העור, מקדמת את סדרת הסקין של חברת הרבלייף.

לדבריה... נדרשת תחזוקה עקבית ושוטפת של העור. הזנת גופנו מבפנים ומבחוץ הופכת לאנרגיה שמחדשת את התאים.

11 המוצרים של הרבלייף נבדקו מחקרית, משפרים את הקמטוטים ברמת המרקם ובניראות של העור. הם מכילים חומרים טבעיים ופעילים שמאטים את תהליך הזדקנות העור. מועשרים בשמנים אתריים, ובמרכיבים אנטי-אוקסידנטים (ויטמין E ו-D). כל המוצרים מותאמים לעור, לתקציב ולסגנון החיים של כל אחת ואחד.

בדיוק כפי שהגוף זקוק לתזונה נכונה ומתאימה לבריאות ארוכת טווח, כך העור זקוק להזנה הנכונה בכדי שיראה במיטבו. מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של הרבלייף עונים על צרכים אלה.

שוק הקוסמטיקה מוצף במוצרים ותכשירים המבטיחים שינויים מהירים על עור הפנים. חלקם מתחייבים לתוצאות מידיות וחלקם יוצרים שינויים משמעותיים באופן הדרגתי בכדי לשמור על עור צעיר בריא ובהיר. כולם מבטיחים לשפר, לטהר, להחליק ולהצעיר את העור.

אז איך בוחרים מוצרי טיפוח לפנים?

  • הקרם הכי יקר, הוא לא בהכרח הכי טוב ולהיפך. יש צורך בהתאמה אישית של הטיפול למטופל. נכון להיום, אין נוסחאות קסם אשר רק בעזרתן נגיע לסוד הנעורים. יש לבחור בחברה ידועה, אשר מציעה תכשירים שנבדקו מחקרית, ללא חומרים אלרגניים ואשר מכילים חומרים פעילים שיסייעו בהארכת נעורי העור.

  • שמירה על תדירות ניקיון עור הפנים. מומלץ ביותר לנקות את הפנים פעם עד פעמיים ביום בסבון עדין - אשר לא מייבש את העור. באשר לסבון פילינג גרגרים - רצוי לעשות בו שימוש פעמיים בשבוע בלבד ולא בכל יום.

  • התאמת סדרת התכשירים לגיל: יש להתאים את התכשיר לעור הפנים ולגיל המשתמש/ת. בשום אופן אין לקחת את הקרם של אמא לבת או להיפך. עם הגיל, העור נוטה להתייבש ויש לו יכולת מופחתת לשמר לחות, לכן יש צורך בתכשירים שמנים יותר. כמו כן, לנשים בעלות עור שמן יש צורך בתכשירים קלילים יותר. מוצרי סדרת הסקין של הרבלייף, מאפשרים התאמה פרסונאלית לסוגי עור שונים ובהתאם לגיל.

  • תפקידי קרם הלחות: יש לקחת בחשבון שתפקידו של תכשיר הלחות הוא לא רק לספק לחות, אלא גם למזער את נזקי הגיל (אנטי אייגינג). לצורך כך יש לעשות שימוש בתכשירים המכילים חומרים פעילים כמו אנטיאוקסידנטים, ויטמין B3 ועוד. יש לשים לב שתכשירי לילה מכילים חומרים פעילים יותר מאשר תכשירי יום ועשויים לגרום תגובות גירוי לעור, בחשיפה לשמש.

  • גם גברים צריכים לשמור על עור הפנים. היום ידוע וברור שגם העור הגברי סובל מנזקי ופגעי הזמן ולכן מומלץ גם לגברים להשתמש בתכשירי לחות והזנה לעור על בסיס קבוע.

  • לא להמתין לסימני הגיל. סימני הגיל מתחילים להראות על פני העור כבר מגיל 30. לתכשירי לחות והזנה תפקיד חשוב בטיפול בהאטת נזקי הזמן. יש לזכור כי קרם לא תמיד משפר משמעותית קמטים קיימים - אבל בהחלט עוזר להרחיק את הופעתם. במהלך מחקרים שערכה חברת הרבלייף, הוכח כי תוך 7 ימים בלבד, ניכר שיפור משמעותי במצב העור אשר נעשה בו שימוש במוצרי ה-SKIN. העור נראה חלק, רך וזוהר יותר וגם הגילויים החיצוניים של קמטים הצטמצמו.

מחירים לצרכן:

חלב פנים הדרים – 111 ₪

מי פנים בסיס צמחים – 84 ₪

ג'ל עיניים ממצק – 175 ₪

קרם עיניים – 175 ₪

תרחיץ גרגרי יער – 87 ₪

מסיכת חימר מטהרת עם נענע – 94 ₪

קרם לחות יומי – 217 ₪

קרם לחות מגן SPF30 – 217 ₪

סרום ממזער קמטוטים – 288 ₪

קרם מחדש ללילה – 217 ₪

את מוצרי סדרת הסקין ניתן להשיג בטלפון: 03-9431155

בדוא"ל: israeldr@herbalife.com

באתר החברה: http://herbalife.co.il

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page