top of page

חנה שהינו – מנהלת ביה"ס לאיפור קבוע – רוצה נשים יפות ומאושרות

"להדגיש את היופי - זו אומנות

לעשות נשים יפות ומאושרות - זו זכות"

במסיבת עיתונאים חגיגית, הושק השבוע סניף הדגל של ביה"ס SHAHINO ברחוב האודם 11 פתח-תקוה. בביה"ס בהנהלתה של חנה שהינו, נלמדים מקצועות הקוסמטיקה והיופי. הוא פותח את שעריו לקורסי איפור קבוע ואומנותי בשיטת חנה שהינו, וללימוד מקצועות הקוסמטיקה והיופי.

נעים להכיר...

חנה שהינו, היא קוסמטיקאית פרא-רפואית, אומנית איפור קבוע, ומרצה בתחומים אלה.

לדברי חנה: "ביה"ס נפתח לפני 4 חודשים - מימוש של חלום של שנים רבות. הוא עוצב ע"י איילת המעצבת בצבעים רוגעים של תכול ולבן. מטרת ביה"ס היא להוביל את התלמידות להצלחה. בין השאר, הן לומדות אנטומיה (ביולוגיה של הגוף) וכימיה של הצבעים.

בתחילת הקריירה שלי חששתי מאיפור קבוע. ידעתי שזה פרמננטי והאחריות כבדה. אין מקום לטעויות. אי אפשר היה למחוק ! אבל ברגע שנגעתי במחט, התאהבתי. איפור קבוע זה להחזיק מחט ולצייר על העור קווים דמויי שיער. זה יוצר מראה של שערה טבעית. שיטת הלימוד מדוייקת. התלמידות מסיימות את ביה"ס כשהן מקצועיות ובטוחות בעצמן ובעבודה. הן לומדות את כל תהליך הטיפול - גם הידע וגם הפרקטיקה - מתחילתו ועד סופו, וברמה הגבוהה ביותר. הלימודים ניתנים ל-3 עד 6 תלמידות. כשיש 6 תלמידות – מגיעות שתי מדריכות. צריך ללמוד איך לבחור צבע נכון שלא ידהה עם הזמן. הצבע מחזיק מעמד בין שנה לשנתיים, תלוי בפיגמנט ובסוג העור. התחדשות התאים שונה מאחת לאחת. האיפור הקבוע נעשה על שפתיים, גבות ואייליינר לעיניים. אני תמיד נותנת מענה ללקוחותיי. מקיימת ימי רענון וחיזוק. יש תמיכה מקצועית ללקוחות".

סיפורה האישי של חנה שהינו...

"הייתי בת שמונה וחצי. עברתי "תאונת מזלג" בעין. תוצאותיה היו זיהום ופגיעה באישון. לאחר שטופלתי בביה"ח, צץ לי כתם לידה בצבע אפור-שחור על הלחי. תוצאה של הטראומה שחוויתי. הכתם "התלבש" על כלי הדם ולא על העור. רופאים וקוסמטיקאיות ניסו לטפל בו, אבל ללא הועיל. ילדים התעמרו בי. התביישתי ונסגרתי. איבדתי את הבטחון העצמי שלי. אמא נסכה בי בטחון ואמרה לי:" זה לא הכתם. זו הגישה!". זה נתן לי כוח. לא ויתרתי וחיפשתי פיתרון. החלטתי ללמוד, להבין את העור ולפתור את הבעיה. למדתי בכל הקורסים והשתתפתי בכל הסדנאות האפשריות בתחום הקוסמטיקה. עבדתי כקוסמטיקאית והתקדמתי שלב אחר שלב. בשל הנסיבות האישיות שלי, התעניינתי באיפור ובמייקאפ. עברתי טיפולי לייזר, וכיום – כמעט ללא הכתם, אני מיישמת את שתי אהבותיי הגדולות ביותר: הוראה ואמנות.

ואמנם, בביה"ס אני וצוות הקוסמטיקאיות שלי, מעניקות טיפולים של איפור קבוע, ובנוסף – בקליניקה, אנו מטפלות בהבראה ובטיפוח עור הפנים. כל החומרים בהם אני משתמשת, הם פעילים ומיוצרים בארץ, בליין שלי".

הניסיון והמוניטין של חנה שהינו הולך לפניה. את דרכה כמורה החלה כבר לפני כ- 30 שנה כבוגרת סמינר לוינסקי. שהינו התנסתה ולמדה אצל מיטב המומחים. לדבריה: "אני קרוב ל-30 שנים בענף הקוסמטיקה. 8 שנים לימדתי קוסמטיקה רפואית אצל ד"ר קליין והייתי מרצה לטיפולי פנים, אקנה ועוד..." .

16 שנים מתוך ניסיונה המקצועי השקיעה חנה בתחום האיפור הקבוע, אותו היא מלמדת בפועל לאורך 10 השנים האחרונות. "תלמידות תמיד מחמיאות לי שנולדתי להיות מורה, ואני באמת מרגישה שהתפקיד שלי הוא להעביר את הידע שלי הלאה באהבה", כי "להדגיש את היופי זו אומנות. לעשות נשים יפות ומאושרות זו זכות".

נוי ושני - הבנות של חנה שהינו

לדברי חנה: "מאחר שבאיפור קבוע אין מקום לטעויות, אני נותנת את כל הטיפים כדי שגם אומנית האיפור הקבוע תעבוד בביטחון מלא וגם תעקוב אחר שלבי עבודה סדורים. חשוב לי לציין שאני לעולם לא מתקדמת הלאה כאשר תלמידה נתקלת בקשיים באחד מן השלבים, אלא רק לאחר הבנה מוחלטת. הקניית מקצועיות היא חובה. אין לאן לעגל פינות או להתפשר, כי אי אפשר לטעות בעשיית איפור קבוע שאמור להישמר לאורך זמן".

:נגישות ביה"ס

ביה"ס נגיש גם עבור תושבי השרון והצפון. הסניף אמנם ממוקם בפתח תקווה, אך נגיש גם עבור תושבי השרון והצפון, בשל המסלול הייחודי שהוא מציע: "אנחנו מקפידים לעמוד בביקוש לקורס, ופותחים מסלולי ערב ובוקר, אבל האופציה להירשם קיימת גם עבור תלמידה שגרה רחוק. תלמידה באזור הצפון והשרון לא חייבת לנסוע עד לכאן. יש לה אפשרות לקבל קורס פרטי אצל מדריכה שנמצאת קרוב לסביבת מגוריה". בין אם מדובר בקורס פרטי או קורס במסלול רגיל - כל הקורסים נלמדים בשיטת הלימוד הייחודית שפיתחה חנה.

תוכן לימודי יחד עם העצמה נשית - הקורס משתרע על פני 8 מפגשים. כל שיעור - 4 שעות לימוד. במסגרת הקורס מקבלות המשתתפות ערכה הכוללת מכשיר מחטים וצבעים, וכן כלים מקצועיים להעצמה נשית עסקית, כמו איך לנהל עסק וקליניקה פרטית, איך להתנהל מול לקוחה, ניהול כספים ועוד.

"אני נותנת להן את המענה לעבוד משלב ההתחלה, ואמנם התלמידות מתחילות לעבוד, בקליניקה הפרטית שלהן, כבר לאחר השיעור הרביעי-חמישי" מספרת חנה. כלל המפגשים הם כיתתיים, למעט המפגש השלישי שמתנהל בצורה פרטנית: תלמידה ומדריכה.

ליווי צמוד גם עם סיום הלימודים - תלמידה המסיימת את לימודיה בהצלחה זוכה לתעודה בינלאומית מטעם ביה"ס הגבוה לאיפור קבוע ומקצועות היופי של חנה שהינו.

בית הספר הגבוה לאיפור קבוע ומקצועות היופי HANA SHAHINO כולל מגוון קורסים, סדנאות לימוד והשתלמויות בשיטות ייחודיות ומקצועיות:

קורס איפור קבוע אומנותי, מסלול למקצועיות באיפור קבוע, קורס איפור מקצועי, קורס תסרוקות ואיפור כלות, קרוס פדיקור-מניקור, קורס עיצוב גבות, קורס אפילציה, סדנת שזירה/ הרמת ריסים, סדנת לק ג'ל.

גליתה ולילך - מדריכות בסניף

לתלמידות ולבוגרות הקורסים מוצעים ימי ריענון ותמיכה טלפונית און-ליין.

ניתן לרכוש במקום מכשירים, ציוד ומוצרי איפור קבוע מתקדמים, מוצרי איפור, פדיקור, לק ג'ל ועוד.

בית ספר לאיפור קבוע ומקצועות הקוסמטיקה חנה שהינו

לאתר לחצו: http://goo.gl/c4xKc4

חנה שהינו - רחוב האודם 11 פתח תקוה (קרית מטלון)

טלפונים: 03-5511825, 052-6296995

כתובת: רחוב האודם 11 פתח תקוה (קרית מטלון)

צילומים: סימה להט, יח"צ

כתבות נוספות
bottom of page