top of page

סמסונג מחוללת מהפכה בחוויית הצפייה

סמסונג מחוללת מהפכה בחוויית הצפייה, ומשיקה בישראל את סדרת טלוויזיות ה-SUHD החדשנית

סדרת ה-SUHD מכתיבה עידן חדש בתחום קטגוריית הטלוויזיות עם טכנולוגיית תצוגה בלעדית לסמסונג, מנגנון השבחת תמונה SUHD Remastering ופונקציות של טלוויזיה חכמה המופעלות באמצעות מערכת ההפעלה Tizen.

הרצליה, ישראל – 29 ביוני, 2015 – סמסונג אלקטרוניקס ישראל, המובילה בתחום הבידור הביתי במשך 9 שנים ברציפות, חשפה היום בהשקה הישראלית סדרה מקיפה של טלוויזיות SUHD המציבה סטנדרט חדש בתכני פרמיום UHD וממנפת את חוויית הצפייה לרמה גבוהה מתמיד.

טלוויזיית ה-SUHD החדשה מציבה ציוני דרך חדשים בעידן ה-UHD, ומספקת איכות תמונה מעולה עם חדות יוצאת דופן, בהירות מרהיבה וצבעים עשירים במיוחד.

בנוסף, לטלוויזיות SUHD של סמסונג יש כמה מאפיינים חדשים ומרגשים – מנגנון השבחת תמונה SUHD Remastering המספק חוויית צפייה יוצאת דופן; עיצוב קעור מסוגנן המעניק לצופים חוויית צפייה עוטפת ופונקציות טלוויזיה חכמה המונעות כעת על-ידי מערכת Tizen המעניקה למשתמשים גישה קלה לתוכן המועדף עליהם.

"מורשת ורוח החדשנות שלנו ממשיכות להרחיב את גבולות חווית הבידור הביתי עם אפשרויות חדשות," אמר מר Crane Koh, מנכ"ל סמסונג אלקטרוניקס ישראל. "מבלי להתחשב במקור התוכן, סמסונג מספקת את התמונה הטובה בתעשייה ותמשיך לעשות זאת עם טלוויזיות ה-SUHD שלנו. הצרכנים יכולים להיות בטוחים שאנחנו מחויבים מתמיד לספק חוויה מעולה של בידור ביתי בשנים הבאות ללקוחותינו בישראל."

איכות תמונה ללא מתחרים

טכנולוגיית הננו-קריסטל הידידותית לסביבה של סמסונג, ומנגנון השבחת תמונה SUHD Remastering, מציידים את טלוויזיות SUHD של סמסונג בהתקדמות פורצת דרך בניגודיות, בהירות, שחזור הצבע והפרטים לחוויה כוללת של איכות תמונה מעולה.

המוליך למחצה של טלוויזיית ה-SUHD, המבוסס על ננו-קריסטל, מעביר צבעי אור שונים בהתאם לגודלם על מנת להפיק את הצבע הטהור ביותר ואת יעילות האור הגבוהה ביותר שיש כיום. טכנולוגיה זו מספקת טווח רחב של צבעים מדויקים יותר המעניקים לצופים ביטוי צבע גדול פי 64 ממכשירי טלוויזיה קונבנציונליים. מנגנון השבחת תמונה SUHD Remastering של טלוויזיות SUHD של סמסונג מנתח אוטומטית את בהירות התמונות על מנת להפחית צריכת חשמל נוספת ובמקביל מפיק רמות ניגוד אולטימטיביות. התוצאה היא שחור כהה יותר ובהירות מוגברת פי 2.5 בהשוואה לטלוויזיות רגילות. בנוסף, מספר כפול של נקודות התאמת צבע מאפשר להציג את הצבע המדויק ביותר.

שיתוף פעולה עם אולפני פוקס המאה ה-20 הנודעים בהוליווד איפשר לסמסונג להציע תוכן איכותי התואם את הסטנדרטים הגבוהים של טלוויזיות SUHD, ומשלים את חוויית הצפייה חסרת התקדים לצופים.

באחרונה החלה סמסונג לשתף פעולה עם Fox Innovation Lab בהתאמת מספר רב של סצנות מהסרט "אקסודוס" של רידלי סקוט, שזכה לשבחי המבקרים ל-SUHD TV. התוצאה הייתה מרהיבה עם תמונות בצבעים חיים ומציאותיים מתמיד.

בנוסף, מכשירי הטלוויזיה SUHD של סמסונג עושים שימוש בטכנולוגיה ידידותית לסביבה על מנת לספק את היעילות האנרגטית והאמינות הטובות מסוגן.

עיצוב טלויזיה בעלת מסך קעור מתוחכם ומשופר

דגם Samsung SUHD TV JS9500 מעוצב עם מסגרת פרופיל שיפועי יוקרתי המעניק לצג הטלוויזיה יותר עומק ועם מסגרת אלגנטית שגורמת לטלוויזיה המותקנת על הקיר להיראות כיצירת אמנות.

דגם SUHD TV JS9000 עוצב בגימור רך ובעל מרקם Shirring מפוספס בגב המכשיר על מנת להבטיח שהטלוויזיה תשמור על עיצוב מסוגנן מכל זווית.

טלוויזיה חכמה חדשה המגדירה מחדש את חוויית הבידור העתידית

"החל ב-2015, כל הטלוויזיות החכמות של סמסונג, לרבות ה-SUHD החדשה, יתבססו על Tizen, פלטפורמת קוד פתוח התומכת בתקן הווב לפיתוח אפליקציות לטלוויזיה", אמר מר קובי בש, מנהל חטיבת מוצרי הצריכה והבידור בסמסונג אלקטרוניקס ישראל. "הודות ל-Tizen, פלטפורמת הטלוויזיה החכמה החדשה של סמסונג לא רק מציעה שפע של מאפיינים חדשים אלא גם מאפשרת לצרכנים ליהנות מגישה אינטואיטיבית, חוויית בידור משולבת יותר ואפשרויות תוכן רבות מתמיד".

  • ממשק המשתמש החדש של ה-Smart Hub של סמסונג תגובתי ומהנה מתמיד. הוא מעניק למשתמשים גישה קלה יותר לתוכן שהם רוצים והתפעול שלו פשוט מתמיד הודות למסך אחד בלבד המציג את התכנים שנצפו לאחרונה והמלצות תוכן מותאמות אישית המרחיבות עוד את מגוון אפשרויות הבידור.

  • מאפיין Quick Connect בטלוויזיות החכמות של סמסונג מזהה אוטומטית סמארטפונים של סמסונג אחרי הצימוד (pairing) בטכנולוגיית Bluetooth Low Energy (BLE). כך יכולים הצרכנים לשתף בלחיצת כפתור סרטי וידיאו מסמארטפון סמסונג שברשותם לטלוויזיית סמסונג. בנוסף, הם יכולים לצפות בשידורי טלוויזיה על ההתקן הנייד ללא צורך באפליקציות או הגדרות מסובכות מראש.

  • בעלי טלוויזיות חכמות של סמסונג יוכלו לקום משנתם בקלות רבה יותר הודות ל-Briefing on TV, הטלוויזיות החכמות של סמסונג פועלות עכשיו גם כשעון מעורר ומסתנכרנות עם התקנים ניידים של סמסונג בכדי להציג על מסך הטלוויזיה הגדול פריטים חשובים כגון שעון, תחזית מזג אוויר וסדר יום.

  • הפלטפורמה של סמסונג המונעת על-ידי Tizen מאפשרת לטלוויזיות החכמות של סמסונג להפוך לחלק ממערכת אקולוגית הרבה יותר גדולה של תכנים הודות לשיתוף פעולה קל עם שותפים והענקת גמישות אולטימטיבית וגישה חסרת תקדים.

  • התאימות של Tizen להתקנים אחרים מבססת את הטלוויזיות החכמות של סמסונג כמרכז הבקרה של הבית החכם. הטלוויזיה החכמה החדשה של סמסונג, עם Tizen, מציבה את הסטנדרט לטלוויזיות החכמות של העתיד ומגדירה מחדש את חוויית הבידור.

חן הראל - מנהל מותג סמסונג אלקטרוניקה, וקובי בש - מנהל חטיבת מוצרי הצריכה

חברת סמליין יבואנית הרשמית לטלוויזיות סמסונג תציע שלושה מכשירי טלוויזיה חדשים בסדרת SUHD – JS9500, JS9000 ו-JS8000 – בשלושה גדלי מסך 55', 65', 78'.

אודות סמסונג אלקטרוניקס בע"מ

סמסונג אלקטרוניקס בע"מ מעניקה השראה לעולם ומעצבת את העתיד עם טכנולוגיות ורעיונות מהפכניים, מגדירה מחדש את עולמות הטלוויזיות, הסמארטפונים, המכשור הלביש, טאבלטים, מצלמות, מכשירים דיגיטאליים, מדפסות, ציוד רפואי, מערכות רשת ומוליכים למחצה. כמו כן, אנו מובילים בתחום האינטרנט של הדברים באמצעות, בין השאר, יוזמות הבריאות הדיגיטאלית והבית החכם שלנו. אנו מעסיקים 307,000 בני אדם על-פני 84 מדינות.

אנה ליפניק-לוי, מנהלת שיווק קורפורייט, מותג סמסונג בישראל

כדי לגלות יותר, בקרו באתר האינטרנט הרשמי שלנו: www.samsung.com

ובבלוג הרשמי שלנו: global.samsungtomorrow.com

צילומים: סימה להט, קובי (צ'ינו) נעים

כתבות נוספות
bottom of page