top of page

PYREX חוגג יומולדת 100

מותג כלי הבישול והאפייה, פיירקס, הוא הרבה יותר מזכוכית

מבשלים, אופים, מקפיאים ומגישים – הכל בפיירקס אחד, שגם עובר מדור לדור...

לצלילי שירתם המענגת של נפילי הזמר הצרפתי - שארל אזנבור ואדית פיאף - הושקו השבוע (בישראל וברחבי העולם) סדרות של כלי בישול ואפייה לתנור ומעל הכיריים. חדשנות טכנולוגית ועיצובית במיטבה! הכלים עשויים מחומרים חדשים, המרחיבים את תחום פעילותו של המותג, ומחזקים את אחיזתו בשוק כלי הבישול והאפייה.

מההתחלה הצנועה בשנת 1915, ולאורך 100 השנים האחרונות, זוכה המותג Pyrex לאמונם של מיליוני בשלנים במטבחים משפחתיים ושל שפים מקצועיים ברחבי תבל.

מהאוסף הקלאסי של מוצרים להכנת מזון, העשויים זכוכית בורוסיליקט (זכוכית איכותית ועמידה בפני חום קיצוני ובפני זעזועים תרמיים), דרך מוצרי הקרמיקה "מהתנור לשולחן", ועד כלי המתכת וכלי המדידה לשיפור רמת הדיוק במטבח - כל מוצר נחקר ופותח תוך חשיבה מדוקדקת על דרישות הצרכן.

לקראת שנת המאה של המותג, ובעקבות רכישתה של פעילות המותג בצרפת על ידי חברת האחזקות האמריקאית אורורה, מושקת אסטרטגיה חדשה תחת הכותרת "לא רק זכוכית". במסגרתה יושקו סדרות חדשות של כלי בישול ואפייה לתנור ומעל הכיריים, המציגות חדשנות טכנולוגית ועיצובית. הן עשויות מחומרים חדשים המרחיבים את תחום פעילותו של המותג, ומחזקות את אחיזתו בשוק כלי הבישול והאפייה ברחבי העולם.

לאורך השנים הפך המותג Pyrex לשם גנרי לכלי זכוכית לבישול ואפייה. חברות רבות מנצלות זאת על מנת להפיץ בשווקים מוצרי זכוכית שאינם פיירקס תחת השם הגנרי, ועל זה נאמר "להצלחה יש הרבה אבות"...

כדי לחדד את השוני, את הייחוד ואת העמידות של מוצרי פיירקס האמיתיים על פני האחרים, ממשיכה החברה באסטרטגיית בידול הכוללת השקת סדרות חדשות, ייחודיות ובלעדיות של כלי בישול ואפייה לתנור מזכוכית, וכן ביצירת כללים לזיהוי כלי פיירקס אמיתי - בין היתר על ידי הטבעת הלוגו של המותג בתחתית כל כלי.

בין החידושים המושקים:

Asimetria של Pyrex - סדרה חדשה של תבניות ומגשי אפייה פונקציונאליים ומעוצבים, עשויים מפלדה פחמנית, חומר קל משקל, יציב ועמיד שמפזר חום באופן שווה. ציפוי הנון-סטיק והטקסטורה המיוחדת של תחתית מוצרי הסדרה מאפשרים שחרור קל של המנה מהתבנית וניקוי קל, תוך התאמה לתקני המזון. תבניות הסדרה מצוידות בידית אחיזה XL - ידית ארגונומית רחבה לאחיזה בטוחה, ובנוסף בידית אחיזה קטנה יותר לבטיחות אחיזה מקסימלית.

ESSENCE – סדרת כלי בישול הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה מאלומיניום, בעלת עיצוב עכשווי ומצויידת במכסים עשויים מזכוכית הבור וסיליקט המפורסמת של פיירקס.

ATTRACTION – סדרה חדשה של כלי בישול הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה אלומיניום יצוק, ומצוידת, בנוסף על שתי ידיות אחיזה נוחות, בידית מגנטית נשלפת - פטנט בלעדי של החברה. בנוסף מצוידת הסדרה בציפוי נון סטיק חדשני ומחוזק. הסדרה מיועדת גם להגשה לשולחן בשל עיצובה הייחודי.

OPTIMUM – סדרה חדשה של תבניות אפייה ובישול לתנור עשויה זכוכית בורוסיליקט. הזכוכית עמידה בפני זעזועים תרמיים, איכותית ומזוהה עם מוצרי החברה מזה 100 שנה. זכוכית הבורוסילקט המזוהה עם מוצרי Pyrex - מאושרת כחומר בטוח ביותר לבישול. היא היגיינית ובריאה ואינה מכילה חומרים רעילים העלולים להיות מועברים למזון בעת החימום.

לראשונה מאז היווסדו של המותג בשנת 1915 מוצגות תבניות עמוקות יותר ובעלות ידיות אחיזה רחבות יותר ונוחות במיוחד לשימוש. עומק תבנית גדול יותר מהתבנית הקלאסית. עיצוב עכשווי וקימורים אטרקטיביים.

מוצרים אלה מושקים בישראל, במקביל להיותם מושקים בעולם. בנוסף משיק PYREX בעולם כחמישים מוצרים חדשים ומפתיעים.

מוצרי הזכוכית של Pyrex מיוצרים במפעל ב- Châteauroux שבצרפת, שמייצר את סדרות הזכוכית של Pyrex® לאירופה, למזרח התיכון ולאפריקה. בהתאם לכך הדגל הצרפתי, המעיד כי המוצרים הם אכן Made in France, מופיע על כל כלי הזכוכית.

מחירים: 39-69 ש"ח

להשיג: ברשתות השיווק, במשביר לצרכן, באייס, הום סנטר ובחנויות כלי הבית המובחרות.

הלנה מונוז, מנהלת סחר ושיווק - פיירקס צרפת

ומוצר חדשני נוסף בשוק כלי האפייה...

Asimetria™ - תבניות אפייה עם ידיות XL - לאפייה ביתית ללא מאמץ.

Pyrex משיק לקראת שנת ה-100 לקיומו את סדרת האסימטריה. הסדרה כוללת מגוון חדש של תבניות ומגשי אפייה פונקציונליים ומעוצבים, כמענה למגוון הצרכים של הלקוחות באפייה ובבישול ביתיים.

הבחירה המושלמת לאפייה:

סדרת Pyrex® Asimetria עשויה מפלדה פחמנית. זהו חומר יציב ועמיד שמפזר חום באופן שווה, והוא קל ונוח לנשיאה. ציפוי הנון-סטיק והטקסטורה המיוחדת של תחתית מוצרי הסדרה מאפשרים שחרור קל של המנה מהתבנית וניקוי קל, תוך התאמה לתקנים הקשורים במזון.

ג'וליאן מרילו - מנהל המכירות של השווקים הבינלאומיים של PYREX

הסדרה החדשה של Pyrex: Asimetria™ מצוידת בידית אחיזה XL, המעניקה למשתמש חוויה אינטואיטיבית ובטוחה. בנוסף קיימת על כל תבנית ידית אחיזה קטנה יותר להענקת בטיחות אחיזה מקסימלית.

המעקב אחר הדרישות המשתנות של הצרכנים, הוביל לפיתוח הסדרה החדשה המציגה שיפור אופטימאלי של חוויית השימוש - החל משלב ההכנה ועד לשלב האחסון.

אחיזה אופטימלית - הודות לידית הארגונומית הרחבה

אפייה אחידה - תבניות האפייה עשויות מפלדת פחמן בעובי של 0.44 מ"מ

לא נדבק - הודות לטקסטורה המיוחדת של התחתית ולציפוי נון-סטיק ייחודי

אידאלי להגשה - עיצוב עכשווי בצבע מעורר תיאבון: « macadamia »

מגוון רחב של מוצרים הכולל את המוצרים העיקריים לאפייה:

מגשי מאפינס של 6 או 12 גביעים, תבניות אינגליש קייק, תבנית קפיצית, תבניות פאי, תבניות פלאן ומגשי אפייה.

מחירים: 45-75 ₪

להשיג: המשביר לצרכן, אייס, הום סנטר ובחנויות כל הבית המובחרות

עמאר מסלמני - מנכ"ל ובעלים מסלמני גרופ

עובדות שלא ידעתם על פיירקס...

  • מחזור המכירות של PYREX נאמד בכ-100 מיליון יורו בשנה

  • המפעל בצרפת מייצר בממוצע 32 מיליון מוצרים בשנה.

  • PYREX הוא המותג מס' 1 בשוק הכלים לתנור. הוא מחזיק בלמעלה מ- 50% מנתח השוק של כלי הזכוכית לבישול ואפייה בתנור במדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

  • חברת PYREX הציגה נתוני צמיחה של למעלה מ- 30% בשלוש השנים האחרונות.

  • בישראל נמכרים בשנה כ- 300,000 מוצרי PYREX.

איציק עמיחי - סמנכ"ל שיווק מסלמני גרופ

ומשהו לסיום...

המותג Pyrex® שפותח בארה"ב השנת 1915 הוא מותג מוביל של כלי בישול ואפייה עשויים מזכוכית עמידה בחום גבוה. טווח המוצרים של המותג כוללים מוצרי הכנה לקראת בישול ואפייה, מוצרי אפייה ובישול ומוצרי איחסון. כיום מציע Pyrex® גם מבחר עצום של מוצרים בטווח רחב של חומרי גלם ועיצובים כדי לתת מענה לכל צרכי הבישול והאפייה: כלים לתנור מזכוכית ומקרמיקה, כלי אפייה ממתכת נון-סטיק וגם מסיליקון, כלי בישול לשימוש מעל הכיריים, כלי ששת ואביזרי בישול ואפייה. מהמקרר או מהמקפיא למיקרוגל או לתנור, Pyrex® נמצא בכל מקום במטבח.


כתבות נוספות
bottom of page