top of page

"הערב מחזמר" ב"הבימה"

צחי סיטון פגש לפני כשנתיים את דניאלה לוגסי באופרה הישראלית החדשה. הדבר הטוב ביותר שיצא ממפגש זה, אומר סיטון, זו ההיכרות עם דניאלה. אני מאחל לשנינו שנמשיך להגשים חלומות".

והחלום אמנם מתגשם ב"הערב מחזמר": צחי סיטון פוגש את דניאלה לוגסי למסע מוסיקלי קסום אל ברודווי - עיר מחזות הזמר הגדולה. המופע כולל את להיטי מחזות הזמר הגדולים והאהובים ביותר מכל הזמנים, החל ממחזות הזמר הקלאסיים ועד למיטב השירים ממחזות הזמר הישראלים.

שירים מתוך: פאנטום האופרה, קברט, שיקגו, חתולים, סיפור הפרברים, עלובי החיים, קזבלן, סאלח שבתי ועוד."

השירים מבוצעים בעברית ,אנגלית, צרפתית ואיטלקית.

סיטון ולוגסי משמיעים "קולות מהשמיים", משחק התפקידים תוך כדי השירה, הליווי המוזיקלי המשובח, התלבושות המהודרות – כולם ראויים לשבח. חוויה מהסרטים. רוצו לצפות וליהנות !!!

לאור הביקוש הרב, מועד נוסף ביום ששי 27.3.15 בשעה 21:30 כרטיסים באתר בראבו או בטלפון 3221*

הביקורות משבחות את המופע "הערב מחזמר" ב"הבימה"

חיים נוי, The Marker

אלי ליאון,עיתונאי,מבקר אמנות

"צחי סיטון, זמר בס-בריטון מהטובים בארצנו פרפורמר כשרוני וכריזמטי, אשר מצליח לסחוף ולהלהיב את הקהל בשירתו העוצמתית והיציבה ובאופן ההגשה שלו, אשר משלב משחק מדוד ומחושב היטב" (אלעד נעים,The Marker).

"מופע מוסיקלי נוסטלגי ומלהיב...במופע אין רגע דל. הוא מבדר מאד וסוחף. עצם העובדה שהמופע חולף ביעף, בנועם ובלהט המוסיקה הכובשת, הרי שזהו בידור במיטבו". (חיים נוי, מבקר תיאטרון באגודת העיתונאים ועורך סוכנות הידיעות עתים).

"מופע מקסים ביותר בביצועם המשגע של צחי סיטון המוכשר ודניאלה לוגסי המדהימה! בחירת השירים טובה מאד, הנגנים והעיבודים מעולים. הזמרים, צחי ודניאלה, כבשתם את לבי ואת לב הקהל כולו! תודה על הביצוע הנפלא לשיר של רמי קדר ושלי: מישהו הולך תמיד אתי! ריגשתם אותי מאד!!!!! מאחל לכם, שמישהו, למעלה, ילך תמיד איתכם!!!!!!" (אפי נצר, 26/12/14). "צחי סיטון, עם נוכחות מלבבת וקול מלטף, אוהב מחזות זמר וזה ניכר בכל רגע ורגע שלו על הבמה. עם חיוך שלא ירד לו מהפנים לאורך כל הערב, הוא מוליך את הקהל בין מחזות הזמר הגדולים ביותר שהיו פה ובעולם כולו. בשלב מסוים מצטרפת אליו על הבמה, דניאלה לוגסי, פצצת כישרון, שלא ראיתי כמותה מזה שנים ארוכות. זמרת אופרה, עם קול פעמונים ויכולת לעשות איתו כשפים. אין מקום שהיא לא יכולה להגיע אליו עם הקול שלה.

השניים שרים יחד, ונשמעים פשוט נפלא." (ליבית אבן פז, מפרגנת).

"ערב שמוגש באהבה ובכישרון מתפרץ... קול עמוק ומרגש... ערב מהנה ביותר ונוסך חיוכי קסם" (הבמה).

"תשכחו לרגע את הפארקים והקיסריות, עזבו הכל, אם אתם מעריכים ואוהבים מוזיקה לשמה, אם אתם יודעים להעריך מבצעים מלוטשים ברמה בינלאומית ,שריינו לעצמכם מופע עם זמר בס-בריטון מהשורה הראשונה של המבצעים, בעל גוון קטיפתי בקולו, מעניק לקהל שעה וחצי מלאות עם מיטב השירים ממחזות הזמר ולחוות את המופע הזה כשדניאלה לוגסי, זמרת האופרה הבינלאומית, הדהימה בביצועיה. המופע כולל דואטים מרהיבים ביופים המוזיקלי. מדובר בשעה וחצי תמימות של עונג לאוזניים עם שירים מצויינים, מטובלים בקטעי קישור המעלים חיוך ומשאירים טעם של עוד" (יובל אראל, כתב תרבות).

פסנתר וניהול מוסיקלי: אסף פינקלשטיין קונטרבס: שי רן תופים: הנרי ורד

הדרכה קולית: פרופ' חנה הכהן

צילום ועריכה: תמי שחם

כתבות נוספות
bottom of page