צבע ועיצוב בקולקציית קרוקס (קיץ 2015)

חברת CROCS מציגה את קולקציית קיץ 2015 – קולקציה המתאפיינת בססגוניות חסרת גבולות, שובבה ופורצת דרך.

הקולקציה מציגה נעליים בעיצובים עכשוויים וקיציים, עם קריצה שובבה של צבעי ממתקים.

בקולקציית הנשים בולטות נעלי סירה ונעלי בובה חצי שקופות בצבעי קיץ מעוררי חושים כמו מלון, ורוד עתיק, טורקיז של ים וורוד פוקסיה במעטה מפנק.

לגברים עיצבו נעליים אלגנטיות היכולות לשמש לעבודה ולבילוי כאחד, בטכנולוגיות עיצוב חדשניות של סוליה גמישה הנמתחת ומתאימה עצמה לכף הרגל בכל צעד. לצד כל זה, נעלי מוקסין המשלבות בין עור וקנבס וכפכפי אצבע מפנקים במיוחד .

אצל הילדים התאספו יחדיו כל הכוכבים והלהיטים ומצאו מקומם על הנעליים כמו דמויות המומינים, דמויות ממלחמת הכוכבים, הלו קיטי, מיני מאוס, צבי הנינגה, באטמן, חמשת המופלאים ועוד.

כמו כן ניתן למצוא את נעלי האורות המדגישות ומאירות בכל צעד את עיני הכריש, כנפי הפרפר והדבורה.

הנעליים מתאימות לבית הספר ולגן ולכל שעות הפעילות היומית.

כל נעלי CROCS הינן נוחות במיוחד בשל חומר הקרוסלייט החדשני של החברה.

מחירים:

נשים: החל מ- 200 ש ועד 370 ש'

גברים: החל מ- 24- ש' ועד 400 ש'

ילדים: החל מ- 100 ש' ועד 270 ש'

להשיג ברשת חנויות קרוקס ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ WWW.CARROT.CO.IL

ומשהו על חברת קרוקס...

קרוקס בע"מ היא חברה אמריקנית שנוסדה ב-1999 בקולורדו תחת השם ווסטרן ברנד. ב-2002 שונה שמה לקרוקס, והחברה החל לשווק נעל שפותחה ויוצרה על ידי החברה הקנדית. Finprojects במשבר של 2008 החברה עמדה בפני קריסה עקב החזקת מלאי ענק ללא שימוש. לאחר הבאת מנכ"ל חדש, שינוי אסטרטגיית השיווק והוספת דגמי נעליים חדשים, חזרה החברה לריווחיות.

במקור נועדו נעלי הקרוקס למטרות שיט, בעיקר בגלל שהסוליה לא החליקה ולא השאירה סימנים על סיפון כלי השיט. בשנת 2003, הפכו נעלי Crocs לתופעה המתפשטת ברחבי העולם ו- Crocs הפך שם נרדף לנוחות ואופנתיות.

בנובמבר 2002 הציגו קרוקס את המודל הראשון שלהם - הביץ' - בתערוכת סירות. הנעליים הפכו לפופולריות מאוד בארצות הברית ובשאר העולם בעיקר בזכות העיצוב המיוחד שלהן ודו"חות רפואיים המעידים על יתרונותיהן.‏

מכאן למדים שכל מותג ניתן להחיות ולמנף בעזרת חשיבה יצירתית, ושיווק שיעלה על נס את יתרונותיו ומעלותיו בפני הצרכן. בקרוקס עשו זאת בגדול !

#קרוקס

כתבות נוספות