על מזרן עמינח – ישנים על ענן

קבוצת עמינח משיקה לראשונה בישראל את עמינח cloud - מזרן חדשני וייחודי, המבוסס על טכנולוגיית ה-cloud pods של נעלי הריצה המתקדמות ביותר.

עלות פיתוח המזרן מסתכמת בכ-2 מיליון ₪, ובשיווקו יושקעו כ-5 מיליון ₪.

הטכנולוגיה החדשה, מהווה פטנט עולמי של עמינח. היא מאפשרת תמיכה לכל תנועה של הגוף בזמן השינה. רמת התמיכה יוצרת חוויית שינה רכה ונעימה.

כמו בנעלי הספורט, הפודים במזרן רגישים לשינויים בתנוחת הגוף, ומספקים תמיכה המותאמת בדיוק לנקודות הלחץ. הם משתנים ומתאימים את עצמם לתנועות הגוף במהלך השינה. טכנולוגיה זו פותחה בקפידה כדי להבטיח התאמה אופטימלית לכל אדם בהתאם לגובהו ומשקל גופו.

רוני שוורץ, מנכ"ל קבוצת עמינח: "אנו מציגים מוצר חדש וייחודי שההשראה לפיתוחו מגיעה מהמודעות ההולכת וגדלה בישראל לאורח חיים בריא, לתזונה נכונה ולעיסוק בספורט. עמינח עסוקה ללא הרף בחיבור בין גוף האדם לאורח החיים המודרני. בשנים האחרונות העיסוק הולך וגובר בספורט. זה הפנה אותנו ללמוד גם מתחום זה, ששם דגש רב על תמיכה בגוף בעת מאמץ. מזרן מבוסס טכנולוגיית פודים, מסייע לתמיכה ויציבה טובה ונכונה של הגוף גם בעת מנוחה, ומייצר שינה איכותית ורגועה יותר. המזרן החדש הינו פטנט עולמי של עמינח ומהווה מהפיכה של ממש בעולם השינה".

עמינח Cloud מחולק ל-3 רמות

Light

מומלץ לבעלי משקל עד 70 ק"ג

הרכב המזרן: מזרן בריאות שאין צורך להפוך אותו. one side system , המכיל בנוסף לפודים המיוחדים ברמתLIGHT - pure latex, קפיצי פוקט, פוליאוריתן-PUR, מרכז בריאותי פלוס ושכבות נוחות מאקרילן טרמובונד.

בד coolnight סריג אוורירי, פתחי איוורור וידיות נשיאה.

Strong

מזרן מומלץ לבעלי משקל 70-80 ק"ג

הרכב המזרן: מזרן בריאות שאין צורך להפוך אותו. one side system , המכיל בנוסף לפודים המיוחדים ברמת STRONG –pure latex , קפיצי פוקט, פוליאוריתן-PUR, מרכז בריאותי פלוס ושכבות נוחות מאקרילן טרמובונד.

בד coolnight סריג אוורירי, פתחי איוורור וידיות נשיאה.

Ultra Strong

מומלץ לבעלי משקל מעל 80 ק"ג

הרכב המזרן: מזרן בריאות שאין צורך להפוך אותו. one side system , המכיל בנוסף לפודים המיוחדים ברמת ULTRA STRONG –pure latex , קפיצי פוקט פוליאוריתן-PUR, מרכז בריאותי פלוס ושכבות נוחות מאקרילן טרמובונד.

בד coolnight סריג אוורירי, פתחי איוורור וידיות נשיאה.

מחירים

מחיר מבצע הכרות למזרן CLOUD החל מ-6,900₪ במקום 7,900₪ למידה 140/190.

שוק המזרנים בישראל נאמד במחזור של כ-500 מיליון ש"ח לשנה. גם שוק מוצרי הנוער ושוק חדרי השינה בישראל נאמדים כל אחד בהיקף של 500 מיליון ₪ - סך הכל כמיליארד וחצי ₪ בשנה.


כתבות נוספות