רוצים לטעום מנות קטנות של "תכשיטים קולינאריים"?

הצטרפו לסדנאות הבוטיק של מירי זורגר,

שפית-קונדיטורית, מומחית ליצירת מנות מיניאטוריות המתאימות לכל סגנונות האירוח

יצירות השוקולד הקטנטנות והיפהפיות של מירי זורגר הן מבנה מדויק ומושקע. מעוררות "קריאות וואו". ייחודן טמון במראה שובה הלב שלהן, ובהקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים.

זורגר - האישה החרדית היחידה שלמדה בבתי ספר לבישול גורמה ולא טעמה דבר בתקופת לימודיה. היא הקימה אימפריה קולינרית מהמטבח הביתי בבני-ברק, וכיום היא מעבירה סדנאות בוטיק בהן לומדים להכין ולהגיש "תכשיטים קולינאריים" – מנות מיניאטוריות של כל סוגי המזון – החל ממנות ראשונות, דרך מנות עיקריות, ועד קינוחים.

סדנאות הבוטיק בהנחיית מירי זורגר מיועדות ל 15-20 משתתפים - אנשים פרטיים ו/או ארגונים עסקיים. נושאי הסדנאות כוללים: סדנאות בריאות, סדנאות חגים, סדנאות קונדיטוריה וסדנאות קונדיטוריה למתקדמים.

בסדנאות החגים (פסח, ראש השנה, פורים וט"ו בשבט) לומדים להכין ארוחות חג מושלמות הכוללות מנות ראשונות, עיקריות וקינוחים.

בסדנאות מלמדת מירי כיצד להכין מנות חדשות וכיצד לרענן את התפריט באמצעות ההגשה; ואם לא די בכך, היא נותנת כלים מעשיים איך לשמור על הכוח וההנאה מתהליך הכנת האירוח. היא מקפידה להעניק טיפים להכנת מנות מעניינות, אך לא מסובכות, המתאימות לכל סוגי האירוח - החל ממנת הפתיחה והסלטים, עבור למנה העיקרית והתוספות, וכלה בקינוח שמותיר בפה טעם של עוד...

מירי זורגר - שפית, קונדיטורית ויועצת קולינרית, עוסקת בבישול ובאפייה מקצועית מאז שנת 1999. את צעדיה הראשונים בתחום הקונדיטוריה עשתה אצל השף הקונדיטור חררדו קוללאו ממנו רכשה את רזי המקצוע, את הדיוק ושימת הלב לפרטים הקטנים. במשך שנים התמקצעה בלימודים בעשרות קורסים וסדנאות בתחום בישול הגורמה והמתוקים – אהבתה הגדולה.

קייטרינג הבוטיק 'מירי זורגר' משרת אירועים עסקיים, שמחות משפחתיות ו"הרמת כוסית" של בני העשירון העליון. מירי מעניקה ייעוץ קולינרי לבעלי קייטרינג ואולמות, ומעבירה סדנאות לשפים ולקונדיטורים. מנות הגורמה משלבות עיצוב מעורר התפעלות וטעם משובח.

http://www.mirizorger.co.il/about.html

צילומים: סימה להט, שלומי ברנטל


כתבות נוספות