top of page

לראשונה בישראל - PLUS SIZE FASHION WEEKEND

סופשבוע של תצוגות אופנה, הרצאות, מופעים, אופנה, נעליים, הלבשה תחתונה, אקססוריז והפתעות לנשים החל ממידה 40+ מבית היוצר של הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' GALA'STYLE

הסטייליסטית גאלה רחמילביץ'. צילום הדר יהב.jpg

לאחר שהוזמנה לבקר שנה שעברה בשבוע האופנה למידות גדולות בלונדון חזרה הסטייליסטית גאלה רחמילביץ' לארץ והחליטה להביא את הבשורה גם לעולם האופנה הישראלי. בתאריכים 25-27/12/14 מתקיים "PLUS SIZE FASHION WEEKEND" בבית מעריב המחודש; 3 ימים של אופנה, הנעלה, הלבשה תחתונה, אקססוריז, תצוגות אופנה, הרצאות, פינוקים ומופעים והכול הכול לנשים ממידות 40 ומעלה.

DSCN2646.JPG

לדברי יוזמת האירוע - הסטייליסטית גאלה רחימילביץ'...

"זוהי הפעם הראשונה בעולם האופנה הישראלי שאנחנו מקיימים אירוע מרכזי שעוסק כולו במידות הפלאס סייז. האירוע נותן מענה לנשים המחפשות אופנה ושיק במתחם אחד, שירכז מעצבים מקומיים ויבואנים לחגיגה שנתית לנשים מכל רחבי הארץ. לפני כשנתיים פתחתי חנות פופ-אפ קטנטונת שהציגה 8 מעצבים. הגיעו אלפי נשים מכל רחבי הארץ. הפעם אנחנו הולכים "בגדול' עם עשרות מציגים שייתנו מענה לנשים ממידות 40 פלוס ברמת בגדים לאירועים ועד היום-יום, כולל הנעלה ממידות 42 ומעלה, הלבשה תחתונה ואקססורייז".

DSCN2652.JPG

חווית PLUS SIZE FASHION WEEKEND תכלול תצוגות אופנה, מופעים והרצאות (בנושאים שונים), ליווי אישי של סטייליסטיות לבניית לוקים אופנתיים, פינת מניקור-פדיקור, בית קפה למפגשים ועוד הפתעות רבות. בין המציגים שהבטיחו את מקומם באירוע: TALIA של המעצבת טלי שרף-חנן, HONEY B של ענבל מימרן, NUMA של דנה מליק, אתר האופנה MEEDOT.COM, בוטיק 'נעמי' מבזל, יעל אגם, 'צילה – תפור עליך', מעצבת הנעליים מיכל וידר, דרגונפליי הלבשה תחתונה במידות גדולות ורבים אחרים (רשימה חלקית!)

DSCN2649.JPG

המעצבים והיבואנים ישיקו באירוע PLUS SIZE FASHION WEEKEND את קולקציות החורף החדשות, לצד הנחות על פריטים מעונות קודמות. כאמור, לצד הבגדים יוצגו נעליים ממידות 42 ומעלה, הלבשה תחתונה במידות גדולות ואקססוריז להשלמת המלתחה.

DSCN2654.JPG

מעט על עולם האופנה בארץ, ועולם האופנה למידות גדולות... עפ"י גאלה רחמילביץ'

"על פי הערכות, שוק האופנה הישראלי מגלגל כ-12 מיליארד ₪ בשנה. קרוב ל- 59% מהנשים בארץ הן במידות פלאס סייז (עפ"י נתוני משקל של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה). אפשר היה לצפות שמחזור הכספים שיגלגל שוק המידות הגדולות יהיה גדול, אולם בפועל נשים במידות פלאס סייז מודרות מחנויות של רוב הרשתות הגדולות. גם ברשתות שהן לכאורה אמורות למצוא בהן בגדים במידות גדולות, הן לרוב תמצאנה בגדים מיושנים ולא אופנתיים, או שיהיה מחסור במידות אליהן מתחייבות הרשתות בפרסומים. התוצאה היא שנשים בפלאס סייז תופרות הרבה פעמים בגדים אצל תופרות אישיות, נוסעות לסיבובי קניות בחו"ל או פשוט לובשות סמרטוטים!" מספרת גאלה "אני פועלת במגמה לשנות את התפיסה שאישה שמנה חייבת ללבוש סמרטוטים ואין לה פתרונות אופנתיים בארץ. PLUS SIZE FASHION WEEKEND ייתן מענה לנשים המחפשות אופנה ואיכות וייתן, תחת קורת גג אחת, חווית קנייה מושלמת – כמו קניון גדול שכל כולו מותאם לאישה במידות פלאס סייז. סופ"ש זה יפגיש אותה עם מיטב המעצבים והיבואנים שקרוב לוודאי עוד לא הכירה אותם. המוטו לכל אישה בפלאס סייז הוא "לא יהיו בגדים קטנים עלייך הפעם, מקסימום הם יהיו גדולים עלייך!"

DSCN2648.JPG

אירוע פתיחה למוזמנים ולתקשורת התקיים ב-24 בדצמבר.

כעיתונאית, התפעלתי מתצוגת האופנה המרהיבה ומכמה דוכנים:

  • הפלא השמיני – הלבשה תחתונה לגוף האישה. טטיאנה קרצ'וב – הקוסמת מבלרוס, מעצבת ללקוחה חזה מושלם. המוטו שלה הוא: "החזה הוא יהלום, והחזייה היא מסגרת".

  • אהבתי את צוות המטפלים של "ספאקטיבי", ובראשם את הילה, שעיסו באופן מקצועי את המבקרים בשיטות רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי שבדי...

  • אהבתי את דלפק נעלי העור VIDERS - מיוצרות בעבודת ידה של מיכל וידר המוכשרת. מיכל הציגה נעליים יפהפיות, בעלות אופי אורבני המשלב איכות ונוחות, ואשר מיוצרות בסדרות קטנות.

  • ואחרון אחרון חביב, טעמתי ונגנבתי... עוגיות המקארון הצבעוניות והטעימות של הקונדיטור המוכשר, חזי בדנאני מיהוד, הבעלים של 32- BRIX חנות מעדנים !

DSCN2640.JPG

אירועי PLUS SIZE FASHION WEEKEND"" לקהל הרחב – הכניסה חופשית וחינם.

יום חמישי 25 בדצמבר 15:00-22:00

יום שישי 26 בדצמבר 10:00-16:00

יום שבת 27 בדצמבר 10:00-20:00

בית מעריב, קרליבך 2 תל אביב

אתר אינטרנט: http://www.galastyle.co.il

אירוע פייסבוק: www.mat.co.il/7Wt

סרטון ויראלי – גאלה מתפשטת!!!

DSCN2636.JPG


כתבות נוספות
bottom of page