קסידי בוטיק – חנות בגדים קטנה ומטריפה בלב יפו

15/12/2014

רעיה קרויטורו ואלונה כהן, מעצבות מוכשרות, מציגות את קולקציית החורף 2014/15 של קסידי בוטיק, בסימן "מסע על גג העולם"

לקראת השנה האזרחית החדשה, שבאה עלינו לטובה, יוצא קסידי בוטיק עם קולקצייה של ביגוד מיוחד ויפהפה בהשראת הנוודים החדשים, שהחופש הוא לא במדינתם אלא בראשם...

בקולקציה ניכרות השפעות של אלמנטים ממסעות סביב העולם, וגם של חיבור בין אפנת העבר והצפי לעתיד. האופנה משלבת את המינימליזם של שנות ה- 60 עם התחייה של המודרניזציה.

המוטו שבא לידי ביטוי בקולקציה, מתאפיין בחופש ללא גבולות. בוחנים את גבולות הקצה של האופנה:  שילובי בדים לא סטנדרטיים, סריגים בסריגה גסה כמו עבודות יד בחוטים, טקסטורה מתחלפת בשילוב של רצועות פרווה (מזכירות טקסטורות מהטבע), פונצ'ו גדולים ושכמיות עשירות ומכנסי אוברסייז מסריג. ואם לא די בכך... השפעות של אלמנטים ארכיטקטוניים של מדע בדיוני, בתחכום וצבעוניות של טון לטון על בדים בטכנולוגיה גבוהה, ובשילוב של חומרים מהטבע. בדים נפחיים, דו צדדים, קווילטים במגע טבעי, מעילים שעירים, מכנסי קווילט וטופים מנופחים. שימוש בחומרים במשקל נוצה עשויים ניילון, בפריטים לא צפויים כמו מעילי פוך שמגיעים עד הברך. אפקטים ב- 3D בבדים טכנולוגיים, ושילוב מרקמים של בדים שונים שיוצרים את המראה העתידני, במעילי אופנועים קשוחים. מראה הספייס קאובוי (בסימן המערב הפרוע), שימוש  בפרנזים ואלמנטים אתנו- אינדיאנים, השפעה של דור חדש של נוודים אורבנים שחיים את החיים בחברה ידידותית לסביבה.

צבעוניות של ניגודים

מצד אחד - צבעי אדמה טבעיים שמתאפיינים בצבעוניות עזה כגון חומים בשילוב צבעי עור, כאמל, זית, אופ-וויט, בורדו, אפור על גווניו צבעוניות עזה , ומצד שני - צבעים מהעולם הטכנולוגי כמו כחול אלקטריק, צהוב זרחני, אדום עז וירוק.

לרגל חג החנוכה והכריסמס, קבלו קולקציה נוצצת, כראוי לחגים המוארים האלה.

בקסידי בוטיק אוהבים אופנה, מבינים איכות ומייצרים חגיגה של דגמים מיוחדים, המיוצרים בכמויות קטנות ומתחלפות, ומחמיאים לכל סגנון וטעם. 

 

קסידי בוטיק - רח' דוד רזיאל 24, יפו

 

Please reload

כתבות נוספות
Please reload